Sayfa 216/914 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=CNdM...b_channel=Kron

dakkika 11:40

erişim güvenliğnde ilk 5 hedefliyoruz ve minimum yüzde1 pazar payı diyor Lütfi Bey... Burda minumum demesi çok önemli bana göre deme ki hedef daha büyük..
    Elbette biliyorum..bunu belki 10 kere dinlemişimdir..ve nedense orada Lütfi Bey'in dillendirdiği %1'i, hep %1 bile olsa diye anlamak istiyorum. Çünkü, bilmem falanca raporda, cirolara göre bir sınıflandırma vardı ve 80 milyon ciro üstündeki sınıflandırmada 5 şirket vardı.. Şu an hangi rapordaydı, hatırlayamadım.

Ama velev ki yüzde 1 hedefi bile olsa, Kuppingercole'un bu seneki raporunda, 2025 için PAM pazarının 2.2 milyar dolardan 5.4 milyar dolara çıkması bekleniyor. Bu rakamın yüzde birini alsak, bu da 54 milyon dolar eder.

Elbette hedefler kesin tutacak diye bir şey olamaz. O yüzden yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Elbette biliyorum..bunu belki 10 kere dinlemişimdir..ve nedense orada Lütfi Bey'in dillendirdiği %1'i, hep %1 bile olsa diye anlamak istiyorum. Çünkü, bilmem falanca raporda, cirolara göre bir sınıflandırma vardı ve 80 milyon ciro üstündeki sınıflandırmada 5 şirket vardı.. Şu an hangi rapordaydı, hatırlayamadım.

Ama velev ki yüzde 1 hedefi bile olsa, Kuppingercole'un bu seneki raporunda, 2025 için PAM pazarının 2.2 milyar dolardan 5.4 milyar dolara çıkması bekleniyor. Bu rakamın yüzde birini alsak, bu da 54 milyon dolar eder.

Elbette hedefler kesin tutacak diye bir şey olamaz. O yüzden yatırım tavsiyesi değildir.
    aynen oyle...

özet olarak hedefler çok büyük.Kaldı ki bu hedefler sadece erişim güvenliği PAM için ..

Diğer telekom ürünleri için 1-2 global ürün hedefi de var ordan da büyük satışlar gelebilir

3. We have been working harder than ever to bring capabilities in, to automate and reduce risk in a cost-effective manner. We also have to stand up solutions quickly – in a week or less – as these risks are so real given the work-from-home mandates and other complications that are defining new ways to work in 2020 and beyond.â€

https://ironsphere.com/2020/10/highe...ts-everything/

4.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku

Diğer telekom ürünleri için 1-2 global ürün hedefi de var ordan da büyük satışlar gelebilir
    bugünkü konferasnta platin sponspor olarak katılan Kron ,Standa single connect yanına single monitor ürünü konulmuş, bana göre global ürün bu olacak telekom çöüzümü olarak..

https://twitter.com/kron_tech/status...98240321708032

5. Bugün Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansında şirket yetkilileri ile görüştüm, Gartner raporundan sonra yeni gelişmelerin olduğunu ve yeni referanslar kazandıklarını söylediler... Satışların yurtiçi ve yurtdışı olarak eşit olduğunu, yurtiçinde de kamu ve özel sektörün eşit olduğunu belirttiler.

6.  Alıntı Originally Posted by Toprak75 Yazıyı Oku
    Bugün Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansında şirket yetkilileri ile görüştüm, Gartner raporundan sonra yeni gelişmelerin olduğunu ve yeni referanslar kazandıklarını söylediler... Satışların yurtiçi ve yurtdışı olarak eşit olduğunu, yurtiçinde de kamu ve özel sektörün eşit olduğunu belirttiler.

7. Kront

difficult is done at once; the impossible takes a little longer

Sabrın sonu selamet derler sen de var ise bekle ...

Yok diyor isen kendini yorma...

Demiş Erenler...

KRONT Her zaman sabır testi yapmış ona göre hareket etmiştir...
    Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez...
    The Future Will Come One Day.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Sayfa 216/914 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •