Sayfa 230/914 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 7309 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. kimseyide hafife almaması gerektiğini anladıysa iyi anlamadıysa yine kendi bilir ağırlık çöktükçe üstüne ben ne yaptım der yok öyle milletin sinirleri ile oynamak bas aşağı kıytırık spek.

2.  Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    konu benim ile alakalı ise kızan ben değilim odur emin olabilirsiniz onu kızdırıp belki mal toplamak istiyorumdur uygun maliyetli buralarda bekletsin o hatta aşağılara bassın isterse keyfi bilir o tahtata neler yaşadığını iyi biliyor benim aldığım her lot toprağa gömülüyor fiyat isterse kimsenin aklına gelmeyecek seviyeye gelsin ben tarih hedefli alıyorum hisselerimi satmam bunuda bilsin kendi faydasına olur.
    Size demedim Hocam Sn. Lionnes kızmıştı da tahtacıya.

Bakalım karanlık odadan ne çıkacak.

3.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku

sorun yok bazı tahtalara girerken çoklu strateji yapılmak zorundadır 1 birim fiyat ile bir hisse alırsanız sepetiniz 5 e bölük ise diğer birimler 1den 3 e gitti ve bu 1 den 1,2 ye gitti ise sadece buradan beklentinde var ise yüklenirsin maliyet artırarak spek efendilerle savaşmakta ayrı bir sanat dalıdır bir çok tahta da da beceriksiz spekler vardır 3 e beşe bakar çocuk gibi mahalle bakkalı gibi herşeye tamah edercesine sonra başına iş alır.

4. onun asıl niyetini biliyorum yazdığı lotlarla yapmaya çalıştığı şeyde onu hedefine götürmeyecek o bunu anlamakta zorlanıyor kendisine düşmanlığım yktur ama böyle giderse kendisi beni düşman bilecektir buna da gerek kalmaz umarım.

5.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku

her gün kızmaya devam

6. HAFTANIN SONU..

7. Merill'e bak, akşam akşam gelip KRONT alıyor.

Hayrolsun inşallah.

8. beni umursama spek bey kapanışa saniyeler kala 50 k alışa lot yazıpta ters algı yapmana da gerek yok hepsine karşı şerbetliyim o lotları verseler keşke diye gerçekten istiyorsun ama sanki son saniyede yazarak aslında almak istemiyorum onun için kimsenin yazmaya fırsatı olmasın diye son saniye yazıyorum algısı yapma boş bunlar şurda yazıyorum işim gücüm yokmuş gibi benimkiside boş iş neyse umursama sen beni ama tamahkar olmak bazen çok daha büyük şeyleri kaçırmana sebep olur.

Sayfa 230/914 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •