Sayfa 269/910 ÝlkÝlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 7273 madde; 2,145 - 2,152 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Yarýn Ýçin 27,30 üzeri kapanýþ yapsýn yeter.
    Yazdýklarým ve çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi olamaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

2.  Alýntý Originally Posted by Umut0109 Yazýyý Oku

Yarýn Ýçin 27,30 üzeri kapanýþ yapsýn yeter.

Bugün olmadý. Yarýn ola hayrola.

3. bayram deðil seyran deðil eniþtem beni niye öptü?
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

4. Yarýn Ýçin 27,30 üzeri kapanýþ yapsýn yeter.
    Yazdýklarým ve çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi olamaz.....................

BU YAZILMIÞTI.
    SÖZ DÝNLEDÝ.

5. Bu endekste iyi durdu

Uln ne yapmaya çalýþýyonuz ..... ( Adana Motorcular Konfederasyonu )

YTD.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

6. ))) para çýkýþý da var sanirim ne yapiyorlar ben de anlamadim

7. Yurtdýþý için 4Ç bitti sayalým.Bundan sonra noel tatili falan derken; biþi çýkmaz diye düþünüyorum.

Haber falanda düþmedi çok fazla. Pandemi falan derken ciddi eriþim güvenliði gereken bir yýl geçti diye düþünebiliriz.

Bakalým þirket ne yaptý göreceðiz. S.ç.p sývamayýz umarým bu sene. Þirketler küçüldü zart zurt denmeden, faaliyet raporuna çat çat çat tüm doðrularý yazarak , yorumlamayý yatýrýmcýnýza býrakmadan , bu senede olmadý seneye inþallah dönemi olmadan bir son bilanço açýklarsýnýz umarým.

Neyse nerden nereye geldimde 2 gündür yapýlan çakallýðý söyleyecektim. Olm sen niye boþ beleþ bir günde +6 yapýyon , ertesi gün -6 yapýp sonra destek üzeri kapatýyorsun.Millet dökülsün diye mi?
    Bu nedenle yatýrýmcý sizin gibi hisselerden nefret ediyor. Bu tür hareketlerden nefret ediyor .. Niye o.... Ç.... spek elinde oynatýyor çünkü.

Biraz güven verin yatýrýmcýnýza ....

YTD.

8. Grafik haftalýk ve TL;

Çanak formasyonunun devamýnda beklenen kulp üçgen þeklinde de yapýlabilir. 27,30 kýsa da düþeni kýrmasý anlamýnda önemli idi. Asýl bizim için önemli olan fibo 78,6 seviyesi olan, ayný zamanda düþeni kýran seviyemiz de olan 30,34 seviyesidir. Bu deðer günden güne deðiþim gösterecektir üçgenden dolayý. Yani demem o ki sabýrla beklemeye devam. Benim açýmdan grafik hala canlý. Sert tuzaklar yapýyorlarsa nedenini düþünmek gerek.

Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

Sayfa 269/910 ÝlkÝlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •