Sayfa 282/914 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Asıl bundan sonrası önemli. Bu seviyelerin altına inmemeli . Çok kritik bölgedeyiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. İyi akşamlar arkadaşlar;
    Grafik günlüktür. 30,42 üzeri en az 2 kapanış bizim hedefimizi 41,60 yapacaktır. Bugün 1. Kapanışı tavanda 593 K alıcı İle yaptı. Yarın da benzer performansı bekliyorum. Sıralı dirençlerimiz 33,30-36,94 görünüyor. Aylardır sabırla bekledik. İnşallah artık yüzümüz Güler. Hedefe ne kadar zamanda ulaşır bilinmez ama şu anki pozisyonu çok önemlidir. Bu bölge iyi bir hacim ile kırılması şarttır. RSI ve fiyat tam düşeni kırma aşamasındadır. Bu sebeple hacimli kırması önemlidir. Sabırla bekleyen tüm hissedaşlara bol kazançlar dilerim. Özelden soran arkadaşlara da buradan cevap vermiş oluyorum.
    Yadıklarım ve çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi olamaz. Eğitim amaçlı çalışmalardır

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Tesekkurler Sn.Umut0109.

hadi insallah hakkimizda hayirlisi

Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Tesekkurler Sn.Umut0109.

hadi insallah hakkimizda hayirlisi

Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben teşekkür ederim Sayın Yıldız Tozu. Sizlerin katkıları yanında önemli değil

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    https://dinamikmenkul.com.tr/hakkimizda/sirket-hakkinda

1990 da Egemen menkul olarak kurulmuş 2019 da ismi değişip Dinamik Menkul olmuş.

Neyse yarın anlayacağız bakalım , bir parmak bal mı çaldılar yoksa kağıdı degerine mi götürmeye çalısıyorlar. Degeri derken yıl sonu bilanço değerini kastediyorum yanlıs anlasılmasın. Bakalım görelim.

Bol kazançlar herkese

En azından bıraktın ölü taklidini...

YTD.
    Yarin verir hepsini malda durmazlar.Sahinin kendisi borsacidir
    her tahtada aynidir yuzde 5-6 yi gordu mu cikar incitmez tahtayi

6. Egeeni terkettik yillarca bekletti bizi yeter dedirtti artik Kront ta yeni sayilmam 5 lerden başladık toplamaya sadece cok yazmam forumda cunku cok degerli paylasimlar var ve manipule eden de yok egeen de 5 bin 10 bin olacak diyenler gibi 26 dan son alımlarımi yaptim bekliyorum artik. Umarim seneyi zirvede kapatiriz bir moral olur bize. İyi günler...
     Alıntı Originally Posted by JimmyLue Yazıyı Oku
    Sevgili bidbas, bir ara �acaba ege forumunda miyim� diye kontrol etmek zorunda kaldim sayfayi.
    Hos geldiniz

7. Aldıklarını verdi sanirim beklenen oldu ama hareket berekettir...

8. Yeni zirvemiz hayırlara vesile olsun inşAllah. Aminnnn.

Sayfa 282/914 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •