Sayfa 303/914 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Sadece 2 hafta vermisler, o da ilginc. Ondan sonraki hafta da vergi beyannamesi gelir, hareket spekulatif mi, degil mi az cok anlasilir.

Yatirim tavsiyesi degildir

2. Bu karar neden hacim-fiyat volatilitesinin oldukça yüksek olduğu geçen hafta alınmadı da, volatilitenin düşük olduğu bugün alındı? İlginç. Yanlış hatırlamıyorsam son bürüt takasa 9'lu fiyatlardan girip 12'li fiyatlardan çıkmıştı. Umarım yine benzeri olur.

3. Hacim gecen haftaki kadar olmayabilir ama volatilitenin (oynaklik) az oldugunu soylemek pek dogru olmaz. Kac kere, cok az lotlarla, 1-2 lira asagi yukari gitti, ara kademelerde kac kere 1 liralik fark olustu. Kapanista bile al-sat arasi 80 kurus, bir sonraki kademe ile arasi 1.40 lira

Yatirim tavsiyesi degildir

4. Bazı aracı kurumlar sırf trade amaçlı alım kademeleri boş olduğunda az lotla aşağı bastılar. Bugünkü 61.60 a iniş 200 bin kadar lotla oldu. (O saate kadar yapılan tüm işlemler toplamı)Hacimsiz basıp aşağıda korkanların mallarını topluyorlardı, diye düşünüyorum. Krontun, brüt takasın ilk günü haricinde çok etkileneceğini sanmıyorum. Kısmette be varsa o olur. Biz upnuzuncuyuz kolay yıkamazlar hani.

5. Ben geçen haftaki hareketin, hissenin ortalama hacmindeki artış ve fiyattaki aşırı hareketler sebebiyle, çok daha iddialı ve bürüt takası hak edecek şekilde olduğunu düşünüyorum. Bugünkü fiyat ve hacim hareketini neredeyse hergün yapan hisseler mevcut.

Ancak, 2020 Aralık'tan bu yana hisse 9 kez devre kesici yemiş, 1 kez de olağanüstü fiyat-miktar hareketleri sorulmuş. Belirli süredeki devre kesici ve olağanüstü fiyat-miktar hareketleri sayısı için bir kota var diye biliyorum. Kota bugünkü 2 devre kesiciyle dolmuş olabilir. Belki de özellikle bürüt takasa sokulmuştur, göreceğiz.

6.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Brüt takasa girsin diye mi uğraştılar bugün anlamadım.

Gün sonu göreceğiz bakalım.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    19'unda yazmışım, bugüne kısmetmiş. Göz göre göre geldi brüt takas.

Benim açımdan bir sorun yok. Biraz dinlenir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bence bile bile brüte girmesini istediler.15 gün günlükçüsü açıkcısı olmadan rahatça hisseyi istedikleri yöne götürecekler.zaten iyi bilanco beklenirken ve bu kadar siber güvenlik gündemdeyken kimse satmaz.belki ilk gün korkutup ky yı sattırmak isteyebilirler.geçen sene escomda brüt üstüne kredi yasagi yedi 15 ğun tas gibi durdu.o zaman 1.5 tl idi şimdi 8 tl.ayrıca netaşın yüzde 10 payıni bir alabilsek müthiş olur diye düşünmekteyim.netaş gitsin kablo döşesin 5 g yapsın.siber işini kronta bıraksın.dünya artık siber dünyası olacak.bu kaçınılmaz bir sonuç.kendi adıma kront ortağı olmakla paramı çok çok iyi değerlendireceğime inanıyorum.bugün çıkar yarın düşer hiç umurumda olmaz.mesela 5 ay hissenin anasını ağlattılar 26 tl de.patrona o kadar kızmamiza rağmen bir lot bile satmadık. Elbetde bir hedefimiz var oraya gelince vedalaşırız.gelmezsede nasip deriz.herkese iyi kazançlar.ytd

Sayfa 303/914 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •