Sayfa 320/914 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. İlginc son zamanlarda arenanin pesine takilmis beraber hareket ediyor gibiler

2. Kront tavan olmuş kimsenin bir şey yazdığı yok. Herkes parayı bulmuş kront ta ky kalmadı herhalde. Hayırlara gitsin. Dört yılım dolmak üzere.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Acaba obo yapar mi gecerse ikili tepe yapar mi diye beklemedeyiz umudumuz yeni zirveler gormek ama bakalim cok fazla hayale de gerek yok sanirim

4.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Acaba obo yapar mi gecerse ikili tepe yapar mi diye beklemedeyiz umudumuz yeni zirveler gormek ama bakalim cok fazla hayale de gerek yok sanirim
    Twitter'de, hemen her platformda Kront icin OBO ifadesi ile karsilasiyorum. Teknikciler yanlis anlamasin ama, bu kadar sig hissede, yani brut takasta gorduk, gunluk onbinin katlari ile ifade edilebilecek kadar net islemin oldugu siglikta bir kagitta, hissenin grafigini istedigi gibi cizmek cok mumkun..Hissenin fiyatini yari fiyatlara ya da yuzde elli yukarilara 1-2 hafta icerisinde goturmek de pekala mumkun.

Boyle bir hisseye artik gunlukculerin, tradercilerin de pek ragbet edemeyecegini dusunuyorum.

Benim icinse, zaman lehte isliyor. Ben sahsen, bir kac ay icerisinde 2021 bilancosunu fiyatlamaya baslayacagini dusunuyorum/umuyorum. Ha, bu fiyat zaten gecen aylarda fiyatlanmis da olabilir. Benim icin, fiyatin oynakliginin bitmesi ve nispeten stabil hale gelmesi onemli ki piyasa fiyati o an icin sudur diyebileyim. Tabi bu genellenemez, isterlerse sig bir hisseyi belli dusuk ya da yuksek fiyatlarda aylarca tutabilirler elbet.

Uzun vadede ise, 4 sene sonraki hedefler icin vakit daraliyor. Zaman pek hizli geciyor. Benim mesela hissede 4. yilim dolmak uzere. Dunyada ilk 5 arasina girme hedefi cok iddiali bir hedef. Gecmise baktigimizda, 4 sene icerisinde ve oncesinde, ben, belki on adet verilmis hedef yazabilirim ki sanirim bunlarin hic birini vaktinde basaramadilar. Bir ara belki bunlari detaylandiririm. Ama vaktinde gerceklesmemis olmasi, gerceklesmedigini gostermiyor. Bir cogu gecikmeli de olsa basarilmis, bazilari ise hala henuz gerceklesmedi.. Ama olsun da varsin biraz gec olsun.

Yazilim alani cok rekabetci ve riskli bir alan. Bir kac sene sonrasini ongorebilmek gercekten cok zor. Cok agresif buyumeler olabilecegi gibi, dunya piyasasi ile rekabet edemeyip zayiflamak da mumkun. Dileyen riski alir, dileyen daha garantili ama buyumesi kucuk hisselere kayar. Sadece PAM piyasasinda bile, bir kac sene onceki raporlara bakin, kac tanesi listeden cikmis, diger bir sirket tarafindan alinmis, birlesmis, vs.

Yazilim alani diger taraftan surprizlere de cok acik bir alan. Cok kaliteli yeni bir urun gelistirip cok hizli bir sekilde pazarlayabilirsiniz. Kron'un dunya pazarinda yeri ve taninirligi gucleniyor, dolayisi ile yeni urunlerin satisi, pazara ilk giris kadar zor olmayacaktir. Tabi yeni urunlerin veya modullerin uretilmesi mekanik bir islem degil, sureklilik ile olan bir is degil, ne zaman cikacagi ya da cikip cikmayacagi belli degil. Buna risk diyoruz. Arastirma yapiyoruz diye, urunun kesinlikle hemen cikmasi gerektigini dusunen cigirtkanlar, kendi ar-gelerini kurup garanti super urunlerini cikarsinlar bence. Her sey ekran karsisinda akil yurutmek ve senaryo kurmak kadar kolay degil. Ama reel yuzde 10 bazli buyumenin super oldugu yerde, gunluk yuzde 10 kazanclari normal, hatta olmasi gerekir diye dusunen bu tiplemeleri memnun etmek asla mumkun degildir.

Neyseki artik onlar artik pek burada degiller

Yatirim tavsiyesi degildir.

5. Sayin Usta bende hem fikirim ve 5 senedir ortagiydim şirketin. Ama hareketler hiç guven vermiyor. Dökme hareketleri belki bilemiyorum ve dediginiz gibi ky kalmadi cok. burdan 200 e de gider 30 a da gider Bu beni tedirgin ediyor. 200 e gidersemi 30 a duserse mi üzülürüm dedim ve eldeki bir kusa razi oldum. Ben artik 40 altina gelirse alıcı olurum yoksa uğurlar olsun deriz artik. Yeni hisseler yeni hedeflerimiz var artık hayırlısı. Sizin içinde hayırlısı olsun Saglicakla kalın.

6. Sayın usta beklemeye devam rabbim uzun ömürler versin herkesin miraç kandilini kutlarım

Sayfa 320/914 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •