Sayfa 38/914 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 297 - 304 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın Royalci: verdiğiniz cevap için teşekkürler. Anlattığınıza göre baya yüklü mal almışsınız. Peki siz hiç teknik analiz yapmadan mı aldınız.
    Sığ hisselerde kısa vadede tekniği tutturmak zordur. Mesela hedef 35 dersiniz 36 olur veya 33 den döner. Ama orta uzun vadede teknik çalışır. Her hissenin tekniği vardır. Teknik analiz insan pisikolojisinin bir yansımasıdır. Dirençler ve desteklerin oluşumu nedendir? Fibonacci yalan mıdır?
    Ben tekniğe inanırım, ha yanlış analiz yapılmış diyebilirsiniz o olabilir. Siz diyorsunuz ya yarın satsam 2 taban olur. Durup dururken satmazsınız işte pisikoloji budur. Şu da olabilir satarsınız, 2 taban olur paniksen dolayı belki 3 taban. Bir hafta sonra toparlar tekrar. Bunlar da naçizane benim fikirlerimdir. İnanmak yada inanmamak kişiye özeldir. Saygılarımla. Lütfen polemik yaratmak için yazmadım. Cevap vermek zorunda değilsiniz. Hayırlı ramazanlar dilerim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bunlar bildiğin algıya oynuyor Umut bey
    Niye peki?
    Durup dururken formu okuduğunu ve yazdıklarımı gördüğünü söyleyerek bilgimin sıfır olduğunu söylüyor
    Brütte ki hissede tekniğin çalışmayacağını söyleyen bu şahıs kendisininde o gün tabandan yüklüce mal aldığını ve yarısınıda çıktığını söylemektende geri durmuyor
    İyide size ne aldınız nerden aldınız diye soran oldu mu?
    Yetinmiyor ve devam ediyor.
    Diyor ki '' Ben buradaki tahtacının KUTPO ya gideceğini bildiğim için ''
    Yahu sen falcımısın necisin?
    Kendi söylemlerini haklı çıkartmak içinde bana '' Git KUTPO nun kap haberlerine bak '' diyor
    İyide ne alaka kardeşim. Adam her yere girer çıkar ne alaka yani?
    Neymiş Oyuncunun işi bitmiş miş
    Durun bakam daha neler yazacaklar şahsımın üzerinden.
    Sonrada kalkıp kafkas sakin ol diyorsunuz.
    Bunlar bunu bilinçli yapıyor.
    Yinede ben kendimce görüşlerimi yazmaya devam edeceğim.
    Hayırlısı olsun bakalım.

Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Peki pasam sen haklisin. Ben sana nereye gittigini bile soyledim burdaki sattiklariyla��

Sadece sana degil brut takasta ki ve sig bir hissede teknik analizi yapamazsin diyorum !

Brutten cikar yaparsin.

Yada bana hissenin 17 liradan 33 liraya cikaran teknik analizi yaparmisin��Soluksuz 6-7 tavanla

Para teknigi bozar kardesim��

Sana ozel cevap vermemin sebebi de gereksiz boburlenmendi.Yoksa seni tanimam etmem ilk defa bu forumda gordum yazilari okurken seni.

Baska yerde ne yazdin onu dahi okumadim.

Hadi hayirli ramazanlar...

AL BURDA !
    HİSSE FİYATI 17.45 iken yapılmış.
    Belki tatmin olursun yada olmaz.
    Benim bilgim bu kadar kardeş.

3.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Artık dayanamadım cevap vereceğim😁

Takas analiz bilgin sıfır kardeş.

O gun tabanda ki 1milyon 100 bin lotun tabandan yuklu miktarda alanlardan birisi de benim.

Oyle 5-10 bin lot felan degil yani!

Bu oyuncunun kutpoya gececegini bildigin icin de o gun ne var ne yok satacagini onceden biliyordum.Gidip kutponun kap bildirimlerini okuyabilirsin!Zaten ordada ceza aldirdilar hisseye.

Birincisi evet kendiside aldi kendi lotu teb ve gedikten.

Ancak bunu alma nedeni tabanin kalkacagini gordugu icin yuzde 10-15 daha karli satma imkani vardi kullandi!

Oyuncu sahneden cekildi ha ben alirken zaten cekilecegini bilerek aldim.Aldigim lotun yarisini da zaten sattim kalan yarisida duruyor.Sene sonunu gormek istiyorum cunku yazilim sirketlerinde son ceyrek haric hicbir ceyregin onemi yoktur!

Sirket iyidir kotudur demiyorum burdaki arkadaslar kendince arastirma yapip yorum yapiyorlar hepsinin ellerine saglik.

Brut takastaki ve sig bir hissede teknik analiz yapmaya calismak sadece havada su dogmektir.Paraya sıkisip satmak istesem 2 taban yer hisse.Bunun neresi teknik olacak kademelerde 50-100 lotun ?

Neyse sadece soylemlerinden boburlendigin icin surekli cevap vereyim dedim.Ben yine sessizce izlemeye devam edecegim ama sen bilgilerini yeniden gozden gecir 😉
    Piyasadaki oyuncuları bilmemde bu hisseye gelerek çok güzel karar vermişsin. Tebrik ederim

4. Herkes birakin temel ve teknik analizlerini paylassin.
    Kimsenin kaç lot aldığı Veya kaç lot tasıdığı burdaki insanların umurunda değil.
    Geçmişe yönelik bilgiden çok gelecek hakkında bilgilerini ve teknik analizlerini paylaşan insanların engellenmeye çalışılması ilginç geldi.
    İnsanlar bilgisini kendine saklamıyor paylaşım yapıyor
    hepsine tesekkür ediyorum.

Sayın Bayram100; İlginç gelmesin!
    Öncelikle şahsımın zaman zaman sert çıkışlar yaptığının farkındayım.
    Lakin buda durup dururken olmuyor tabi.
    Mutlaka bir takım sataşmalardan ibaret.
    Şimdi neden böyle olduğunu açıklık getireceğim ama lütfen bunu KRONT topiğiiçin algılamayın.
    Çünkü bu her hissede zaman zaman olur.
    Siz bir hissede yüklü alım yapsanız ve bunu 3 5 arkadaş ile anlaşarak yapmış olsanız, tahtasını yönetmeye çalıştığınız hissenin formlarına girip algı yönetmek istermisiniz?
    Belki siz istemessiniz. Ama tahtacılar sert çıkış ve inişlerin olduğu dönemlerde formları gezer yatırımcıların ilgi ve alakasını farklı yerlere çekmek isterler.
    Bu kişiler aynı zamanda piskiyatri eğitimi almış kişilerdir. Ve mutlaka bu eğitimden geçerler!
    Şimdi gelelim uzun, orta ve kısa vadeli yatırımcılara.
    Öncelikle ben bu hissede uzun vadeci olsam kesinlikle burda zırt pırt yorum yapmam!
    Çünkü benim nezdimde şirket hem ucuz hemde karlı ve ileriye dönük olarak getirisinin çok olacağı bir şirkettir.
    Orta vadeci olsam yorumlarım yine çok sık olmaz ama hiçte yapmam demem.
    Zaman zaman yaparım.
    Ama kısa vadeciler yada al satcılar böyle değildir!
    Onlar hisseyi anlık , günlük takip eden yatırımcılardır.
    Hisse iki kademe yükselse gelip yorum yaparlar mesela ( örnek ben )
    Birde bu işin bilgi bölümünde kısa vadecini işi şirketin gelir gider tablosu , ileride hangi işleri yapacağı yada yatırımları olmaz!
    Kısa vadeciler genelde ya kendi bilgi tecrübesine dayalı olarak, bunlar ( Takas , Teknik ve sahada yapılan yorumlar ) olmak üzere 3 katagoride değerlendirilir.
    Kısa vadeci anlık düşünebildiği gibi hissenin en kısa vadede neler yapacağınıda paylaşan biridir.
    Ancak Tahta yapıcılar Kısa vadecileri pek benimsemezler!
    Çünkü onlar için kısa vadeli yorumlar işlerini zorlaştırır ve zora sokar!
    Bu tür bilgi verenleride o yada bir şekilde türlü bahane ve mazeretler ile dışlamaya ve bilgi veren kişinin düzgün düşünememesi , formu terk etmesi yahut psikolojik olan bu saldırıdan sonra ipleri koparım hakaret etmesini sağlıyıcı bir takım taktikler ile uzaklaştırılmaya çalıştırılırlar.
    O yüzdendir ki. Her hissenin tahtasını yöneten belirli bir grup ve her gurubun bu tür platformlarda yeri geldiğinde topa girecek nickleri vardır.
    Ve tabi bu yukarıdaki yazdıklarım tahtanın aşırı volaliteli olduğu dönemler için geçerlidir.
    Her zaman bu böyle değildir!
    Ancak yine söylüyorum. Bu yazdıklarım her ne kadar gerçek olsada asla bu sayfa için yazılmış bir şey değildir.
    Tüm hisselerde yaşanması mümkündür.
    Saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by bayram100 Yazıyı Oku
    Herkes birakin temel ve teknik analizlerini paylassin.
    Kimsenin kaç lot aldığı Veya kaç lot tasıdığı burdaki insanların umurunda değil.
    Geçmişe yönelik bilgiden çok gelecek hakkında bilgilerini ve teknik analizlerini paylaşan insanların engellenmeye çalışılması ilginç geldi.
    İnsanlar bilgisini kendine saklamıyor paylaşım yapıyor
    hepsine tesekkür ediyorum.
    Son düzenleme : kafkas26; 17-05-2020 saat: 05:06.

6.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Sen götür bunu bizde 41 kere maşallah diyelim

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Slm eski dostum.ozeline sms gitmiyor.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Cyber security is critical

Second, over the last six weeks and in the face of countless scams and fraud attempts, we have had in front of us the largest real-life cyber security awareness campaign anyone could ever have imagined, and this is bound to have a significant cultural impact on people, in particular if the lockdown continues or comes back. Cyber security has had to be on the agenda, as a necessary dimension of lives and business activities now entirely dependent on digital services. Nobody can risk a cyber-attack right now, and good cyber security measures have become key to keeping the lights on. One cannot imagine cyber security moving down the priority list with senior executives post-COVID.

https://www.business2community.com/c...ormal-02307537

Businesses under cyber attack during coronavirus

https://chamberbusinessnews.com/2020...g-coronavirus/

Pandemi bitse de uzaktan çalışacağız

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...cagiz-41519348

8. Sevim koş kavga var

Ya arkadaslar kim neyi ispat etmeye calisiyor anlamadim gitti.

İnce uzun mu , kalin kisa mi?

Bu mudur tartistigimiz sey...

Herkes anladigini yazsin. Siz dogru bilgiyi alin..
    Herkes birbirini eleştirebilir , kirici olmadiktan sonra sorun olmaz.

Bir birakin ya kendinizi rahat olun.Yolda gorseniz birbirinize bayramdan sonra cay ismarlarsiniz ama burada millet okuyor diye psikoloji gelistirip cevap yazmaliyim diye kendinizi sartliyorsunuz.

Ahmet : Bedri abi sen niye bu kadar mutlusun?

Bedri : Hayatimda olan sevmedigim insanlarla tartismamak icin onlara "HAKLİSİN " diyip hayatimdan cikariyorum.

Ahmet : Ama bu Yanlis.

Bedri : Haklisin ..... )

Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Sayfa 38/914 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •