Sayfa 421/914 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    bu hırsızlar 2017-2019 sonu dönemi gibi bi şey yapacak gibi orda zirvesi olan 20,6 tl den , 7-8 lere düşüp tam 2 buçuk sene böyle süründürdü yatayda 7-8 lerde ve de şirket yine şimdiki ki sus pustu ne bir açıklama ne de bir haber geri alım haberi gönderiyorlardı o dönemler ..

şimdi aynısını 30- 35 larda yapıyorlar bu hırsızlar... ve de şirketten ne bir geri alım haberi ne de bir anlaşma haberi haberi yok, şirket yine sus pus

2017-2019 sonu gibi olursa vade olarak 79 zirvesinden 10 ay geçti , 2,5 seneyi tamamlamasına bir buçuk sene daha var..
    aç gözlü hırsızlar ve bunlara çanak tutanlar amacınızı belli ediyorsunuz artık..

2017-2019 dönemi gibi yatayda 2 sene bekleteceksiniz ve o dönem nasıl çanak tuttularsa size yine çanak tutacaklar birileri... ve o birileri tıpkı 2017-2019 dönemi gibi sessiz kalanlar yine sessizliğe büründüler ..

artık kısa vade beklentim yok ... en az 1,5 sene vade koydum kendime...

hırsızlar sizi , soyguncular sizi

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    aç gözlü hırsızlar ve bunlara çanak tutanlar amacınızı belli ediyorsunuz artık..

2017-2019 dönemi gibi yatayda 2 sene bekleteceksiniz ve o dönem nasıl çanak tuttularsa size yine çanak tutacaklar birileri... ve o birileri tıpkı 2017-2019 dönemi gibi sessiz kalanlar yine sessizliğe büründüler ..

artık kısa vade beklentim yok ... en az 1,5 sene vade koydum kendime...

hırsızlar sizi , soyguncular sizi
    Bence ayni degil. O zaman 17lerden 8-9'lara yavas yavas, yedire yedire dusup 2 sene suruncemede kalmisti. Yani bence yavas yavas mal yedirip, sonra daha yavas usananlardan toplanma yapilmisti.

Simdi ise cok hizli bir sekilde yariya dustu. Bence mal yedirme olayi olmadi. Usandirmalarla mal toplama diye bir amac yok, aksine yukari cekip hizla asagiya indirerek, korkutarak, gunlukculerin, uctu-kacticilarin gelmesine engel olmaya calisiyorlar.

Haber konusunda haklisiniz. Zaten sirketin haber gondermeyeceginden emin olmasalar, bu sekilde (ve eski sekilde de) rahat bir sekilde hisse fiyati uzerinde oynayamazlar.

Kendi fikirlerimdir ve asla yatirim tavsiyesi degildir. Kendim yanilmis olabilecegim gibi, rekabetin buyuklugu yuzunden zaten riskli bir alanda oldugumuzdan, fikirlerden farkli sebeplerden dolayi da beklentilerimden farkli sonuclar cikabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Bence ayni degil. O zaman 17lerden 8-9'lara yavas yavas, yedire yedire dusup 2 sene suruncemede kalmisti. Yani bence yavas yavas mal yedirip, sonra daha yavas usananlardan toplanma yapilmisti.

Simdi ise cok hizli bir sekilde yariya dustu. Bence mal yedirme olayi olmadi. Usandirmalarla mal toplama diye bir amac yok, aksine yukari cekip hizla asagiya indirerek, korkutarak, gunlukculerin, uctu-kacticilarin gelmesine engel olmaya calisiyorlar.

Haber konusunda haklisiniz. Zaten sirketin haber gondermeyeceginden emin olmasalar, bu sekilde (ve eski sekilde de) rahat bir sekilde hisse fiyati uzerinde oynayamazlar.

Kendi fikirlerimdir ve asla yatirim tavsiyesi degildir. Kendim yanilmis olabilecegim gibi, rekabetin buyuklugu yuzunden zaten riskli bir alanda oldugumuzdan, fikirlerden farkli sebeplerden dolayi da beklentilerimden farkli sonuclar cikabilir.
    her 2 ihtimal de tek bir gerçek var benim açımdan o da minimum 1,5 sene daha vade koydum kendime ..

4. Ironsphere'deki bugunku blog yazisinda, bizim PAM'in pazardaki en kapsamli PAM platformu oldugu ifade edilmis:

Learn more about ironsphere's Privileged Task Automation (PTA) capabilities, built-in as a module to the most comprehensive PAM platform on the market here.

https://ironsphere.com/2021/10/enter...he-hard-way-2/

Yatirim tavsiyesi degildir

5. Zirvede dijital dönüşümün, ekonomik büyümeye, istihdama ve rekabetçiliğe katkısı ele alınacak. Siber güvenlik konularını da tartışacak.

https://www.evrensel.net/haber/44570...lde-toplaniyor

6. Ekonomist dergisi haberi....

Siber güvenlik yatırımları artacak

Covid-19 salgını ile birlikte siber saldırılar ve saldırılarda kullanılan yeni yazılım ile metotların oranı pandemi sonrası yüzde 35 arttı.

Şirketlerin uzaktan da güvenli çalışma ortamını korumak istemesi, siber güvenlik alanına yapılan yatırımları da artıracak. Bunu rakamlar da doğruluyor.

https://www.ekonomist.com.tr/dosya/s...i-artacak.html

AYrıca , ekonomist dergisi ön kapağında "Siber güvenlikte yatırım rüzgarı " derginin alt kısmında dosya haber şeklinde yazılmış

https://dergiburda.com/product/detail/ekonomist

7. bu da yine bugün milliyette çıkan haber..

Siber saldırılar artacak

Dijital kullanımın artmasıyla siber saldırılar artıyor. 5G â€â•yle internet 100 kat hızlanacak.

Önümüzdeki dönemde savaşların siber ataklar üzerinden olacağı tahmin ediliyor.

Kişisel verilerin ve devletlerin gizli verilerinin korunması aynı zamanda bir sınır koruması kadar önemli†dedi.

Yeni dönemin gündem maddesi siber güvenlik. Artık ülkeler siber güvenlik üzerinden rekabet ediyor

https://www.milliyet.com.tr/teknoloj...rtacak-6624715

8. Spek Bey , sen şimdi bana inat bu bilgileri paylaşıyorum diye hisseyi belki yine baskılarsın ..

ama ben yatırımcıyım , al satçı değilim yani kumarbaz değilim ..

son 10 ayda çektirdiğin eziyet yetti de arttı artık yeter..

yine baskılarsan vadem minimum 1,5 sene daha önce yazdım..

1,5 sene yine baskılarsan bu sefer vadem. PAM raporlarını paylaşıtğım 2025 ve hatta 2030 a kadar gider bu iş
    Son düzenleme : lionnes; 22-10-2021 saat: 16:40.

Sayfa 421/914 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •