Sayfa 43/914 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 337 - 344 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    ek olarak ardyz yıllık yaptığı pazarlama ve argenin 2 katını kron daha ilk çeyrekte yaptı,

fonetin yıllık yaptığı pazarlama ve argenin 2 katını kron daha ilk çeyrekte yaptı,

kafein'in yıllık yaptığı pazarlama ve argeden daha fazlasını kron daha ilk çeyrekte yaptı,

smart'ın yıllık yaptığı pazarlama ve argeden daha fazlasını kron daha ilk çeyrekte yaptı.
    bir hesap daha...

link ki de ekliyorum. Link'in, yıllık yaptığı pazarlama ve argenin 3 katını kron daha ilk çeyrekte yaptı....

Ve asıl gelelim en önemli yere...

Bu 5 şirketin yıllık yaptığı, arge ve pazarlama toplamının , Kron tek başına yıllıkta daha fazlasını yapıyor.. Ve de şu an , bu 5 şirketten ardyz ve fonet piyasa değeri olarak Kronu geçmiş , ardyz 700 milyon civarı ( Kronun iki katı) , fonet 400 milyon civarı .. diğer 3 şirket ise kron gibi 300 milyon civarı piyasa değere sahip ... Komedi tiyatrosu..

Hadi bakalım spek efendi işin rastgele...

3.  Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    bazı mesajlar silinmiş yazanlar silmedi ise moderatör yazanıda banlamış gibi görünüyor keşke bazı kişilerin yazdıklarına müsamaha isterken herkese saygı gösterebilsek sn. kafkas26da burada bilgi paylaşıyor şahsına bozuntu benzetmesi yapıldığı halde sakin kalmak istemişken onun yazdığı (gerekli yada değil kişisine göre değişir) yazılara bile tahammül edememek biraz garip geldi bana biraz da tanıdık. uzak geçmişten.
    Kesinlikle katılıyorum. Bırakın herkes düşüncesini paylaşsın.
    Kendi adıma kafkas26 paylaşımlarını ve analizlerinin faydalı olduğunu düşünüyorum.
    Sözlerinden dolayı uyarılabilir ama engellemenin bir mantığının olduğunu düşünmüyorum.
    Yada çok iyi niyetli düşünüyorum !!!

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Usta git 3 yıllık birikimini başka yerde sat!
    Şirket pazarlama kampanyasına devam ediyor. Gerçi aynı şeyleri söylüyorlar gibi

https://bit.ly/2zRoyH7
    Son düzenleme : Usta; 21-05-2020 saat: 18:23.

5. Kanal içinde harekete devam ediyor. Yarın İçin kanal alt bandı 23,10 kırılmadığı sürece sıkıntı yok. Muhtemelen yarın da düşük işlem hacmi ile çalışacak. Umutlar önümüzdeki haftaya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. KRONT - Kron Telekomünikasyon

İlgilenenler için kim almış kim satmış.....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Acil anjiyo lazım damar tıkanmış

Kron nedir- 101?

Tane tane, falancanın bile anlayacağı şekilde anlatmış..

Ne o? Neredeyse tüm kamuda kullanılıyor mu diyor?

https://wise.tv/teknoloji-videolari/...-nelerdir.html

Sayfa 43/914 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •