Sayfa 442/914 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. İşte bu yüzden, herşeye rağmen, Lütfi Beye hala güveniyorum ve inanıyorum hiç bir zaman o heyecanını kaybetmiyor ve hala gelecekten ümitli bunu da şu sözlerden anlıyorum arge ve pazarlama yatırımlarını devam edeceğiz demiyor , üstüne arge ve pazarlama yatırımlarını artıracağız diyor , faaliyet raporunda.

Yani satışlara oranla zaten çok fazla arge ve pazarlama yapan kron, bundan sonraki hedefi bırakın aynı böyle yüksek oranda kalmayı bu yatırımları daha da artıracak.

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    İşte bu yüzden, herşeye rağmen, Lütfi Beye hala güveniyorum ve inanıyorum hiç bir zaman o heyecanını kaybetmiyor ve hala gelecekten ümitli bunu da şu sözlerden anlıyorum arge ve pazarlama yatırımlarını devam edeceğiz demiyor , üstüne arge ve pazarlama yatırımlarını artıracağız diyor , faaliyet raporunda
    Kısacası KAZ gelecek yerden Tavuk esirgemeyelim mi diyor?

3.  Alıntı Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazıyı Oku
    Kısacası KAZ gelecek yerden Tavuk esirgemeyelim mi diyor?
    valla kim ne anlarsa artık
    Son düzenleme : lionnes; 20-02-2022 saat: 19:53.

4. bill gates haberini sildim gereksiz biraz da komplo teorisi geldi bana ...

5.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    5 senedir verilen hedeflerin hiç biri tutmadı yurdışı yurtiçin 2 katlayacak, katar stadyumlarından 1 er milyon dolar hedef , amerikada altüsüt edici güç olma hedefi ,hedef vs... hiçbiri tutmadı..

bu demek değildir tabi ilerde verilen hedeflerin tutmayacağı..
    Bunu iyi hatirlattin, tamamen unutmustum. Bir de bakiyorsun Qatar satisi oluyormus

Stadyum basi o zamanlar dile getirilen ucuk 1 milyon rakamini gectim, 100bin dolarlik satis olsun, bence super. Onun reklami yeter.

O zaman ilk defa, bir hedef tutmus da olur. Hem de 5 sene oncesinden, vay be nasil ongoru dedirtir.

Belki de Lufti boyle sebeplerden heyecan yapiyordur, kim bilir.

Yatirim tavsiyesi degildir

6.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Bunu iyi hatirlattin, tamamen unutmustum. Bir de bakiyorsun Qatar satisi oluyormus

Stadyum basi o zamanlar dile getirilen ucuk 1 milyon rakamini gectim, 100bin dolarlik satis olsun, bence super. Onun reklami yeter.

O zaman ilk defa, bir hedef tutmus da olur. Hem de 5 sene oncesinden, vay be nasil bildi dedirtir.

Belki de Lufti boyle sebeplerden heyecan yapiyordur, kim bilir.

Yatirim tavsiyesi degildir
    katar satdyumu işi çoktan kapandı geçen sene Fuat Beyle telefonla görüşmüştüm orda söylemişti...

buraya yani foruma da yazmıştım bunu yanlış hatırlamıyorsam ..

Lütfi Beyin heyecanı ,faaliyet raparunda hala gelecekten umutlu bir şekilde bahsetmesinin , faaliyet raporunda yazılan, şirketin arge ve pazarlama yatırımlarını daha da attıracak olmasının dışında, başka nedenler var bence bizim , yatırımcıların bilmediği ...

7.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    katar satdyumu işi çoktan kapandı geçen sene Fuat Beyle telefonla görüşmüştüm orda söylemişti...

Lütfi Beyin heyecanı , arge ve pazarlama yatırımlarını daha da attıracak olmasının dışında, başka nedenler var bence bizim bilmediğimiz
    geçen sene dediğime bakma 2020 da olabilir tam hatırlamıyorum artık zaman oyle hızlı geçiyor ki seneler karışıyor artık..

8.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku

buraya yani foruma da yazmıştım bunu yanlış hatırlamıyorsam ..

Lütfi Beyin heyecanı ,faaliyet raparunda hala gelecekten umutlu bir şekilde bahsetmesinin , faaliyet raporunda yazılan, şirketin arge ve pazarlama yatırımlarını daha da attıracak olmasının dışında, başka nedenler var bence bizim , yatırımcıların bilmediği ...
    ha şunu da ekleyeyim yapılan aarge ve pazarlama yatırımların karşılığı ilerde, gelecekte yine alınmaya da bilir , geçmişten şu ana kadar olduğu gibi, yapılan yatırımların karşılığı alınamadı ... herkes kendi riskini alsın burası borsa hiç bir şeyin garantisi yok.
    Son düzenleme : lionnes; 21-02-2022 saat: 11:51.

Sayfa 442/914 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •