Sayfa 491/914 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    bugün, yeni uzun vadeli sepetimin maşallahı vardı..

thyoa +%10 tavan

froto +%5,58

kords +%4,36

sasa + %3,76

hekts +%2,76

sise +%3,24

aksa % +2,30 ( cuma tava olmuştu)

vesbe + %3,90

kontrolmatik +%2,11

arcelik bugün -0,38 kapattı ama geçen hafta perşembe tavan cuma günü de +%9,20 olmuştu.
    bugün de sepetimin maşallahı var nazar boncuğu gerekli

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    valla sokaktaki hiç bir bakkalın durumu kötüye gittiği yok hepsi de ürünlerine son 1 senede az 3 kat zam yaptığı için hem kiralarını hem de faturalarını rahat raht ödeyebiliyorlar..

sokakta tek bir bakkal var ürünlerine zam yapmadığı için perişan halde.
    He-he- herkes hayatindan memnun, her sey super ulkede, refah had safhada.

3. bugün günlerden sasa hekts aksa

bu 3 hissede onbinlerce , hatta sasa da 150 bin yatırımcı var erdemoğlu açıklamıştı genel kurulda , ve bu 3 hisse son 1 senede 4 kat yükseldiler..

yükselirken de oyle kolay kolay al satçılara kazandırmadılar alım fırsatı vermediler ..

gerçek yatırımcı olanlara yani elinde sürekli tutanlara bu mantıkla yatırım yapanlara kazandırdılar kazandırmaya da devam ediyorlar..

bu qoduğum hissesii ise yıllardır tek başardığı al satçılara kazandırmak ..

hırsızlar sizi.

yatırımcı düşmanları

dolar 1 senede 2 kattan fazla yükselmiş..

herşeye en az 3 kat zam gelmiş , herşeyin fiyatı en az 3 kat yükselmiş ..

ilerde bilinmeyen vadede bu hisse yükselse bile benden bu sözleri hatta daha ağırlarını duyacaksınız

çünkü bu hisse hiç bir zaman yukardaki 3 hisse gibi gerçek yatırımcı hazzını yaşatmadı ..

hep bir vurgun hırsızlık hali, al satçılara kazandırma hareketleri yaptı

ilerde bilinmeyen vadede eğer bu hisse yükselirse bile gelip buraya bana laf atacak olanlara en ağır şekilde cevap vericem .

kimse bana bu hisseyi savunamaz bu satten sonra.
    Son düzenleme : lionnes; 02-06-2022 saat: 00:19.

4.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku

ilerde bilinmeyen vadede eğer bu hisse yükselirse bile gelip buraya bana laf atacak olanlara en ağır şekilde cevap vericem .

kimse bana bu hisseyi savunamaz bu satten sonra.
    En agir sekilde cevap verecekmis!

Sen degil misin, hisse 8'lerde iken gece gunduz hisseyi kotuleyen yazilar yapistiran.

Sonra 1,5 sene icinde hisse 80 lirayi gorunce, gece gunduz, alakali alakasiz siber guvenlik haberleri yapistiran ve uzay hedefleri veren.

Sen degil misin, hisse 60'larda iken, 8'lerde yazdiklarindan dolayi ozur dileyen.

Sonra sen degil misin, hisse tekrar diplere gelme asamasinda, gece gunduz buraya tekrar negatif yazilar yapistiran, alakali alakasiz guzel ornekleri bu foruma yapistirip moralleri daha da bozan.

Kimsenin hisseyi savundugu yok. Elimizde var ve bekliyoruz ve senin gece gunduz negatif yazilarina katlaniyoruz, katlanirdik daha da ama sen sopani simdi durduk yere neden bize cevirdin anlamadim. Ustelik sinirin, ihtimaller uzerinden. Nasil bir ruh halindesin merak ediyorum. Bence buralardan uzak durman lazim..Ha gorev geregi yapiyorsan diyecek bir sey yok.

Agir cevaplarini da dort gozle bekliyorum.

Yatirimci tavsiyesi degildir.

5. Adamin kaleminin dengesizliginin de, bizim umitlerin en yuksek oldugu zamanlara denk gelmesi pek ilginc. Kardesim, sirkette cook buyuk degisiklik olmus, pek belli ki taslari yerinden oynatacak gelismeler olacaktir. Senin sabrin bu kadarsa senin sorunun. Bu hisse her zaman boyleydi, ani hareketler yapar, yapti mi da pir yapar. Kimse diyebilir mi ki, 2 hafta icinde, bu hissenin 2 katina cikmasi imkan dahilinde degildir. Benim dolar bazli kara gecmem icin 1 hafta yeterli ve o da 1 habere bakar. Sen diger hisselerinde mutlu ve mesutsan, buradaki mutsuz ve bitkin insanlarin sabretmesi, hala umitli olmasi neden seni cileden cikariyor anlamis da degilim. Para benim, zaman benim, zarar benim.

Yatirim tavsiyesi degildir

6. eski defterleri açarsan 25 tlden 79 lara gitmeden önce ne hesap matematik yapıp FK, FS , hesabı Brüt kar marjı oranı vs sonra hisse 79 lara gitti .. boş yapma..

neyse ..

qouğumun al sat hiisesi benim umranda değil artık az bir lotlarım kaldı onları bugün yarın satarım..

herkese bol bol sabır diliyorum al satçı hissede.

ha bu arada amerika sepeti mi da bir kaç şirketi yazayım da sevap işleyim ..

DDOG Datadog, Inc.

MDB MongoDB, Inc.

SNOW Snowflake Inc.

TWLO Twilio Inc.

NOW ServiceNow, Inc.

....

bunları da çok iyi araştırıp sepetime ekledim.

daha var da onları yazmayacağım bu iyiliği de bunca senenin hatrına yapıyorum .

Spek Bey, bu amerikan şirkelerini istersen sende ekle portfuyne uzun vadede iyi paralar kazanırsın hadi sana da iyilik yaptım sen de iyisin .

Korkma paranı koyarsan ordaki spek için vızıltı sesi gibi olur, hissetmez bilen senin paranı çünkü sendeki para ordaki şikketlerin piyasa değeine göre bozuk para gibi kalır.
    Son düzenleme : lionnes; 02-06-2022 saat: 07:26.

7. yukardaki son paragraftaki "bilen" kelimesi "bile" olacak , yanlış yazmışım n harfi kaymış araya

doğrusu aşağıdaki gibi

Korkma paranı koyarsan ordaki spek için vızıltı sesi gibi olur, hissetmez bile senin paranı çünkü sendeki para ordaki şikketlerin piyasa değeine göre bozuk para gibi kalır.

bu arada benzine yine zam geldi ..

26 tl oldu benzin

haydi kalan herkese bol sabırlar alsatçı hissesinde..

benden bu kadar.

8.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    bugün, yeni uzun vadeli sepetimin maşallahı vardı..

thyoa +%10 tavan

froto +%5,58

kords +%4,36

sasa + %3,76

hekts +%2,76

sise +%3,24

aksa % +2,30 ( cuma tava olmuştu)

vesbe + %3,90

kontrolmatik +%2,11

arcelik bugün -0,38 kapattı ama geçen hafta perşembe tavan cuma günü de +%9,20 olmuştu.
    qoduğumun hisseden tamamen kurtuldum bugün itibariyle ..

yeni sepetimin son günlerde olduğu gibi bugün de maşşallahı var ..

özellikle sasa, kords, hekts kontrolmatik bugünde çok iyi performs sergiyrolar

amerikada hisselerim dün çok iyi performns sergilediler..

sürekli al satçlara kazandıran, qoduğumun al satçı hissesinde, kalanlara bol sabırlar

Sayfa 491/914 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •