Sayfa 5/914 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 33 - 40 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Sayin usta, Siz önce okuduğunuzu iyi anlayın!
    Sonra insanları eleştirin!
    Zira okuduginu anlamakta epey bir geri ülkemiz!
    Ben kimseye hakarer etmedim!
    Hisseyi alamadığımı da hiç bir şekilde Allah'ın gazabı ile iliskilendirmedim!
    Geçmiş sayfada brüt takas olayları yüzünden bir arkadaş ile tartıştım!
    Doğru olanı ısrar ile düzgün bir uslup kullanarak söylememe rağmen 1 kişi hariç hiç kimse ( Sen ne diyorsun arkadas doğru olan şudur ) demidi.
    Ama ne hikmetse Sayın umuta söylemiş olduğum teknik ile ilgili sözler den baya etkilenmiş olacaksınız ki şahsıma saldırmaya başladınız!
    Eğer gerçekten adaletli ve ahlaklı olduğunuzu savunuyorsaniz, herkese karşı aynı mesafede olmanızı gerekir!
    Bu konu ile ilgili hiç bir elestiriyede cevabım olmayacaktır!
     Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Senin olayları ilişkilendirme kabiliyetin işte bu!!! Kendi hisse alamamasını, Allah'ın bize ceza yağdıracağı ile ilişkillendiren kişiden ne beklenirdi ki.

Bu forum çok kişi, hatta spekülatör gördü, çoğuna sabretti. Ama hiç biri daha ilk gününden, hatta herhangi bir gününde etrafına, forumdakilere hakaretler yağdırmadı..Küfür edenler oldu, ama hisseye, ama speğe, ama patrona.. Ancak ben forumdaki insanlara bireysel hakaret hatırlamıyorum.

Bir de utanmadan yazısının sonuna sevgi ile kalın yazmış...Zaten utanma olsa, her ifadesini Büyük Cezalandırıcı ile sonlandırmaz. Sen hiç bir şey öğrenememiş olsan bile, vatan-millet-din-diyanet işlerinin menfaatler uğruna çok iyi alet edilebileceğini ve sana masumiyet ve haklılık zırhı vereceğini öğrenmişsin...ancak onları da yanlış yerlerde kullanıyorsun.

Ben, forum yöneticilerinin yeni başlık açmalarının nedeninin, senin o eski başlıkta yazdığın çirkin ifadelerden kurtulmak olduğunu düşünmüştüm. Link takip yeteneğinin olabileceğine ihtimal vermemiş olmalılar.
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Doğru olanı ısrar ile düzgün bir uslup kullanarak söylememe rağmen 1 kişi hariç hiç kimse ( Sen ne diyorsun arkadas doğru olan şudur ) demidi.
    Ama ne hikmetse Sayın umuta söylemiş olduğum teknik ile ilgili sözler den baya etkilenmiş olacaksınız ki şahsıma saldırmaya başladınız!
    Eğer gerçekten adaletli ve ahlaklı olduğunuzu savunuyorsaniz, herkese karşı aynı mesafede olmanızı gerekir!

Sn kafkas26, olur öyle bazen , yarın bir destek atarsanız, sizle belki pozitif bir ivmelenme yakalayabiliriz. Şu an yön arayışı var borsalarda genel olarak. Bilanço bakalım nasıl olacak, bugün logo yazılımın bilançosu geldi fena değildi, gelecek güzel bir bilanço bu yıl için umut ışığı olacaktır

3.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku

İddiaların mesnetsiz. Bürüt takas kağıdın spekülatörünü teoride bağlar gibi gözükse de uygulamada bağlamaz. Zaten o hisseyi 20 farklı kurumda biriktirmiş. Dolayısıyla oradan alır, öbüründen satar, anlatmaya çalıştım ama maksadın farklı olduğu için anlamazdan geliyorsun. Bunu dayanak alarak yaptığın çıkarımlar ve olumsuz yorumlar da bu nedenle boştur. Şu kurum alıyor millete dağıtıyor türü iddiaların da aynı şekilde aynı nedenlerle. İnsanlar sana uyarılarda bulunuyor ama sen hala üstün çıkma çabasındasın.

4. Arkadaşlar lütfen uzatmayalım. Kısır tartışmalarla bir yere varamayız. Bilanço açıklanmak üzere. Bilanço öncesi garip hareketler doğaldır. Olası durumlar için stop noktanızı belirleyin yeter.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar lütfen uzatmayalım. Kısır tartışmalarla bir yere varamayız. Bilanço açıklanmak üzere. Bilanço öncesi garip hareketler doğaldır. Olası durumlar için stop noktanızı belirleyin yeter.

Hepimize sağlıkla bol kazançlar, teşekkürler.

Sayın Crs ; Taktir edersiniz ki burada ki bir kaç arkadaşta dahil bu güne kadar hem teknik hemde temel anlamda bu formda gerçekten kaliteyi ön plana çıkaran konuşmalar ve istişareler gerçekleşti.
    Başta Sayın Umut bey olmak üzere şahhsım teknik anlamda formda güzel paylaşımlar yaptık. Bunlar ile birlikte hisse henüz 19 tl den yeni çıkış yapmaya başladığında herkes gibi bende nelerin olabileceğini, ( Fonlardan malların alınması ve farklı kurumlara dağıtılması v.b ) gibi konularda görüşlerimi paylaştım. Ve inanın her biri birer birer gerçekleşti. İsterim ki elimde dahi olmasa yinede bilgi alışverişine dahil olabileyim. Çünkü gönlüm hala bu hissede tekrardan pozisyon açmakta. Ancak elimde yok diye , yapmış olduğum ve yapacağım paylaşımlar lütfen bu durum ile ilişkilendirilmesin. Zira böyle bir durumda insan psikolojisinin önüne geçmek bazen zorlaşabiliyor ve kırıcı konuşmalar gerçekleşebiliyor.
    Şu ana kadar hissede oluşan tek şey hissenin yukarı çıkışlarında fonlardan alınan mallar ve bu malların farklı kurumlara dağıtılması oldu. Bundan sonraki süreçte ise bu dağıtılan malların bir şekilde yatırımcıya aktarılması olacaktır. Ancak daha öncede benzer bir durum KRONT da gerçekleştiğinde sadece fonlarda ki malın farklı kurumlara dağıtımasından sonra hissenin yeniden aşşağı doğru bir salınıma geçerek en başa dönmek olmuş. Ancak Virüsün ve dijitalleşmenin başlaması ile şimdiki durumun geçmiş durum ile kıyaslanmasının doğru bir düşünce olmadığını, daha hissenin yukarı çıkışlar yapması gerektiğini düşünüyorum. Daha öncede belittiğim gibi , şirketin benim gözümdeki eder fiyatı 70tl dir. Ancak bundan sonraki süreçte neler olabileceğinide hep beraber fikirlerimizi ortaya koyarak birbirlerimizle yapacağımız istişareler doğrultusunda , anlam ve önem kazanacağını belirtmek isterim.
    Gözlemlediğime görede hissenin 27 tl hedefine doğru gitmesi gerektiğini fakat buraya yarından itibaren mi, yoksa tekrar yeni bir dip arayışı yaptıkdan sonra mı gitmesi gerektiği konusunda net ifade ortaya koymak için teknik olarak şu an cevap vermek mümkün değil. Ben yienede takipte olacağım ve ilk etapta yerimi ve pozisyonumu KRONT da açacağım. Herkese bol kazançlar dilerim.
     Alıntı Originally Posted by crs Yazıyı Oku
    Sn kafkas26, olur öyle bazen , yarın bir destek atarsanız, sizle belki pozitif bir ivmelenme yakalayabiliriz. Şu an yön arayışı var borsalarda genel olarak. Bilanço bakalım nasıl olacak, bugün logo yazılımın bilançosu geldi fena değildi, gelecek güzel bir bilanço bu yıl için umut ışığı olacaktır

7.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Sayın Crs ; Taktir edersiniz ki burada ki bir kaç arkadaşta dahil bu güne kadar hem teknik hemde temel anlamda bu formda gerçekten kaliteyi ön plana çıkaran konuşmalar ve istişareler gerçekleşti.
    Başta Sayın Umut bey olmak üzere şahhsım teknik anlamda formda güzel paylaşımlar yaptık. Bunlar ile birlikte hisse henüz 19 tl den yeni çıkış yapmaya başladığında herkes gibi bende nelerin olabileceğini, ( Fonlardan malların alınması ve farklı kurumlara dağıtılması v.b ) gibi konularda görüşlerimi paylaştım. Ve inanın her biri birer birer gerçekleşti. İsterim ki elimde dahi olmasa yinede bilgi alışverişine dahil olabileyim. Çünkü gönlüm hala bu hissede tekrardan pozisyon açmakta. Ancak elimde yok diye , yapmış olduğum ve yapacağım paylaşımlar lütfen bu durum ile ilişkilendirilmesin. Zira böyle bir durumda insan psikolojisinin önüne geçmek bazen zorlaşabiliyor ve kırıcı konuşmalar gerçekleşebiliyor.
    Şu ana kadar hissede oluşan tek şey hissenin yukarı çıkışlarında fonlardan alınan mallar ve bu malların farklı kurumlara dağıtılması oldu. Bundan sonraki süreçte ise bu dağıtılan malların bir şekilde yatırımcıya aktarılması olacaktır. Ancak daha öncede benzer bir durum KRONT da gerçekleştiğinde sadece fonlarda ki malın farklı kurumlara dağıtımasından sonra hissenin yeniden aşşağı doğru bir salınıma geçerek en başa dönmek olmuş. Ancak Virüsün ve dijitalleşmenin başlaması ile şimdiki durumun geçmiş durum ile kıyaslanmasının doğru bir düşünce olmadığını, daha hissenin yukarı çıkışlar yapması gerektiğini düşünüyorum. Daha öncede belittiğim gibi , şirketin benim gözümdeki eder fiyatı 70tl dir. Ancak bundan sonraki süreçte neler olabileceğinide hep beraber fikirlerimizi ortaya koyarak birbirlerimizle yapacağımız istişareler doğrultusunda , anlam ve önem kazanacağını belirtmek isterim.
    Gözlemlediğime görede hissenin 27 tl hedefine doğru gitmesi gerektiğini fakat buraya yarından itibaren mi, yoksa tekrar yeni bir dip arayışı yaptıkdan sonra mı gitmesi gerektiği konusunda net ifade ortaya koymak için teknik olarak şu an cevap vermek mümkün değil. Ben yienede takipte olacağım ve ilk etapta yerimi ve pozisyonumu KRONT da açacağım. Herkese bol kazançlar dilerim.
    Teşekkür ederim kendi adıma. Her zaman Bilgi ve tecrübenizi elbette ki paylaşabilirsiniz. Buna kimse engel olamaz. Dünkü yüksek marjdan sonra bugün satış olması doğaldı. Bence bilanço yön konusunda kısa vadede belirleyici olacak gibi. Ama orta uzun vade yönümüz bellidir. Saygılarımla

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Grafiğe baktığımızda düşüşün hem fibo 0.618 hemde trend dibinden döndüğünü görmekteyiz.
    Bir sonraki gün yani bu gün ise fibo 0.382 seviyesinin test edildiğini görüyoruz.
    Yarın yine fibo seviesi olan 0.382 nin test edileceğini düşünüyorum.
    Bundan sonraki süreçte bu seviyenin üzerinde kalıp kalmadığı gözlemlenmeli ve olası geri çekilme noktasında ise hem fibo seviyesi olan hemde trend desteği olan 0.618 seviyesi ( 19.66 ) nın altında bir kapanış yapmaması gerektiğini, bu sevieynin altında bir kapanışta hissenin yukarı çıkışlar için zorlanabileceğini ve temkinli olmaı gerektiğini düşünüyorum.
    Cuma günkü haftalık kapanışı ile beraberde bir sonraki hafta için yapılacak olan teknik analizin şimdikinden dahada önemli olduğu için hisseyi yakınen takip edeceğim ve son iki günlük oluşumlar hakkında inşallah tekrar bir değerlendirme yapacağım.
    Herkese bol kazançlar. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 5/914 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •