Sayfa 503/914 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    Borsa istanbul 2900 ü de geçti ve tarihi zirveden kapanış yaptı bugün ...

türk hava yolları +6 % yaptı ve son 1 bir senede thyo hissesi 7 kat çıktı.. hani o ağır baba hissesi sayılan bildiğimiz THYO hissesi..

https://tr.investing.com/equities/turk-hava-yollari

Bu da konut rallisi ..

son 1 senelik ralli 3 kattan fazla İstanbulda konut fiyatları artmış ...

ortalama bir konut fiyatı 700 bin tl den 2,5 milyon tl ye çıkmış.

https://www.bloomberght.com/konut-fi...-rekor-2312966

Neyse konumuza dönersek yani bu hisseye . ..

36 dan tekrar alıp 39dan satacağım tekrar inşallah

haftalık olarak al sat , trade stratejisi uygulamaya çalışıyorum bu hissede.
    Teknik analizden anlamıyorum diyorsun sonra da 39 dan satacağım diyorsun. Çok yanlış. İnsanları yönlendiriyorsun.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Bist teknoloji fena durmuyor teknik olarak toplu bir hareket gelirse bence de ayak uydurabilir
     Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Teknik analizden anlamıyorum diyorsun sonra da 39 dan satacağım diyorsun. Çok yanlış. İnsanları yönlendiriyorsun.

3. "" Borsa istanbul 2900 ü de geçti ve tarihi zirveden kapanış yaptı bugün ...

türk hava yolları +6 % yaptı ve son 1 bir senede thyo hissesi 7 kat çıktı.. hani o ağır baba hissesi sayılan bildiğimiz THYO hissesi..

Bu da konut rallisi ..

haftalık olarak al sat , trade stratejisi uygulamaya çalışıyorum bu hissede. ""

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

kimseyi yönlendidiğim yok !!!

Türkçe okuma kıtlığı yaşayan biri daha sensin . Senin için siyaha aldım kullandığım kelimeleri ve cümlemi iyi oku kendi ! Fikirlerimi belirtmişim .

Bu arada teknik analizden de falza anlamaya gerek yok ufak bir çocuk bile bu hissesin harektlerini anlamıştır çözmüştür... sürekli 35-36 ya düşüp 39-40 arası gidip geliyor gidip geliyor .

Yukardaki cümlede kendi düşenelerimi yazdım . daha önce de dediğim gibi Forum ve Spk kuralları nezdinde herkes istediğini yazabilir kimsenin babasının çiftliği değil burası .Bundan sonra da yazılarıma bi daha da cevap yazma.

Yazılarımı beğenmeyen kim varsa forum yöneticisine şikayet edebilir veya beni engelleyebilir. Bu kadar basit ve kolay.
    Son düzenleme : lionnes; 17-08-2022 saat: 06:47.

4. 35-36 39-40 arası al sat kanalını geçerse yeni kanal için al sat belirleyeceğim ..

büyük ihtimalle bu sefer 40 -50 arası al sat yaparım .

ama önce 40 üzeri haftalık olarak bi yerleşsin bakalım iyice sağlam dursun sonra anlarım yeni trade al sat kanalına geçip geçmediğini.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin

5.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    "" Borsa istanbul 2900 ü de geçti ve tarihi zirveden kapanış yaptı bugün ...

Bu da konut rallisi ..

haftalık olarak al sat , trade stratejisi uygulamaya çalışıyorum bu hissede. ""

kimseyi yönlendidiğim yok !!!

Türkçe okuma kıtlığı yaşayan biri daha sensin . Senin için siyaha aldım kullandığım kelimeleri ve cümlemi iyi oku kendi ! Fikirlerimi belirtmişim .

Bu arada teknik analizden de falza anlamaya gerek yok ufak bir çocuk bile bu hissesin harektlerini anlamıştır çözmüştür... sürekli 35-36 ya düşüp 39-40 arası gidip geliyor gidip geliyor .

Yukardaki cümlede kendi düşenelerimi yazdım . daha önce de dediğim gibi Forum ve Spk kuralları nezdinde herkes istediğini yazabilir kimsenin babasının çiftliği değil burası .Bundan sonra da yazılarıma bi daha da cevap yazma.

Yazılarımı beğenmeyen kim varsa forum yöneticisine şikayet edebilir veya beni engelleyebilir. Bu kadar basit ve kolay.
    Sen de boş laf kalabalığı yapıyorsun . Önce hisseyi kötüledin sonra pişman oldun yerlere göklere sığdıramadın ( bu arada hisse düşüyordu) şimdilerde yine pişman oldun kötülenmeye başladın. Beğenmiyorsan bu hisseyi alma. Buraya anlamsız cümleler yazmanın gerekçesi nedir.

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sen de boş laf kalabalığı yapıyorsun . Önce hisseyi kötüledin sonra pişman oldun yerlere göklere sığdıramadın ( bu arada hisse düşüyordu) şimdilerde yine pişman oldun kötülenmeye başladın. Beğenmiyorsan bu hisseyi alma. Buraya anlamsız cümleler yazmanın gerekçesi nedir.

ne yapacağım seni ilgilendirmez.

İstersem alırım istersem almam . Veya istersem satarım, sonra 2-3 ay sonra tekrar alırım .Sonra satarım 1 hafta içinde .

İstersem her gün al sat trade ederim . Spk kuralları dahilinde kimseye hedef fiyatı vermeden, burada kendi bilgi ve düşüncelerimi paylaşırım . Seni ilgilendirmez .

İstersem pişman olurum veya olmam.

istediğimi de burada yazarım Spk ve Forum kuralları dahilinde.

Bana tek mudahale edecek kişiler bu forumun yöneticileridir, senin haddine değildir.

Hadi bak işine bi daha beni etiketleme ve yazman bana.

7.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    ne yapacağım seni ilgilendirmez.

İstersem alırım istersem almam . Veya istersem satarım, sonra 2-3 ay sonra tekrar alırım .Sonra satarım 1 hafta içinde .

İstersem her gün al sat trade ederim . Spk kuralları dahilinde kimseye hedef fiyatı vermeden, burada kendi bilgi ve düşüncelerimi paylaşırım . Seni ilgilendirmez .

İstersem pişman olurum veya olmam.

istediğimi de burada yazarım Spk ve Forum kuralları dahilinde.

Bana tek mudahale edecek kişiler bu forumun yöneticileridir, senin haddine değildir.

Hadi bak işine bi daha beni etiketleme ve yazman bana.
    Bu dedigin dogru degil. Birisi hisse 9'da iken tu kaka deyip topluyorsa, sonra ayni kisi 70'lerde iken ayni hisse icin uzaya kadar yolu var diyor ve kendisi satiyorsa, ve ayni kisi bir sene sonra (dolar bazli beste birine indiginde) 39'dan kotuleyip toplamaya calisiyorsa, SPK'dan cezayi alir. Bu demektir ki, bu sekilde yazmak dogru olmaz, herkes de bu durumda mudahale edebillir. Bu sekilde milyon liralik ceza alan, akillanmayip tekrar ceza alan twitter hustadlari var. Cezanin sebebi, alin dedigi icin degil, ben aldim deyip sattigi icin. Savunmasinda da, durmadan alip satiyorum, komik bir sey diyor.

Ayrica twitter'da meydan zaten senin, orada kimse ile kavga edemiyor musun?? Amooon be, neyse, bana ne..

Yatirimci tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Bu dedigin dogru degil. Birisi hisse 9'da iken tu kaka deyip topluyorsa, sonra ayni kisi 70'lerde iken ayni hisse icin uzaya kadar yolu var diyor ve kendisi satiyorsa, ve ayni kisi bir sene sonra (dolar bazli beste birine indiginde) 39'dan kotuleyip toplamaya calisiyorsa, SPK'dan cezayi alir. Bu demektir ki, bu sekilde yazmak dogru olmaz, herkes de bu durumda mudahale edebillir. Bu sekilde milyon liralik ceza alan, akillanmayip tekrar ceza alan twitter hustadlari var. Cezanin sebebi, alin dedigi icin degil, ben aldim deyip sattigi icin. Savunmasinda da, durmadan alip satiyorum, komik bir sey diyor.

Ayrica twitter'da meydan zaten senin, orada kimse ile kavga edemiyor musun?? Amooon be, neyse, bana ne..

Yatirimci tavsiyesi degildir
    bak investing com da bu kufurleri kim ben miyim ?

https://www.hizliresim.com/fi76jwf

https://www.hizliresim.com/fi76jwf

https://www.hizliresim.com/q6fqgwg

Boş yapma 70 lerde iken benim ne sattığımı senin ne ilgilendirir ? Ayrıca 70 lerde değil 50 lerde , 40 larda ve de 30 larda sattım .. sonra tekrar aldım sonra tekrar sattım..

Yani al sat yapıyorum

şirket beklentileri gerçekleştirememiş bilançolar sürekli kötü gelmiş ve ben satmışım hisse. Bu durumda ben pazarlamacı mı oluyorum?

ayrıca ..

velev ki amon benim ...

son cümlede senin de yazdığın gibi .. sana ne ? oyle değil mi?

ayrıca spk kuralları belli kanunlar belli..

hedef fiyat vermemişim kendi düşünceleri yazmışım ceza mı alacağım? oyle olsa forum da yazanların yüzde 90ı ceza alır.

Hadi sen de işine bak bir daha yazma bana .

Sayfa 503/914 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •