Sayfa 514/914 ÝlkÝlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 4,105 - 4,112 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Bu sayfa da bundan sonra ya ben yazacaðým , ya da Çýrak yazacak .

Bu böyle sürmez.

Sayýn yatýrýmcýlar kimi isteyip istemediðiniz lütfen belirttin .Beni istemiyorsanýz bir daha da bu sayfaya yazmayacaðým.

2. kimseye al sat demedim çýrak oðlu çýrak .

yadýklarým benim al veya sat noktarýmdý.

cümlelerimi sürekli evirip çeviriyorsün çýrak . Yapma !

istersem alýrým istersem satarým .kaldý ký daha önce de dedim uzun vadeli yatýrýmcýlarýn çoðu da al satçýdýr. Vadeleri uzun olsa da onlar da al satçýdýr.

kimileri her gün al sat yapar, kimileri ayda bir al sat yapar, kimiler 3 ayda bir ay sat yapar. kimileri senede bir al sat yapar , kimileri de her 3-5 senede bir al sat yapar.

Hekes al sat yapmakta ve de bunu yazmakta özgürdür.

Yasak olan, baþkalarýna Al Sat tavsiyesi, veya þu fiyattan satýn veya þu fiyattan alýn gibi cümleler kurulmasýdýr.

. Anladýn mý ÇIRAK ?
    Son düzenleme : lionnes; 22-08-2022 saat: 13:36.

3. Bu forumda gerçek ve faydalý bilgiler paylaþan Sayýn Usta, Sayýn Forza Körfez, Sayýn bidbas ‘ a saygý ve þükranlarýmý sunuyorum. Elinize emeðinize saðlýk. Ne yazýk ki burayý takip eden küçük yatýrýmcýmýz sessiz sedasýz izliyor sadece. Bu kiþiler kaybetmeyecekler. Kaybeden siz sessiz çoðunluk olacaksýnýz. Artýk ses verin ben be bu arkadaþlar haksýz ise dile getirin bir daha paylaþýmda bulunmayalým. Ya da haklý gördüðünüz kiþiye övgüler de yaðdýrabilirsiniz. Bu forumlarýn amacý bir karþýlýk beklemeden bilgi paylaþýmý yapmaktýr. Bilen zaten biliyor, ama kaybeden bilmeyenler olacak maalesef. Saygýlarýmla…

Yazdýklarým ve çizdiklerim asla ve asl yatýrým tavsiyesi olamaz....
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

4. tam tersi koskoca þirketler 60 kat gidiyorsa..

kront gibi düþük sermayeli, sürekli yatýrým yapan ufak þirket, deðil 60 kat 100 kat bile gitmesi olasý anlamýnda yazýyorum. Onlarý örnek göstererek .

Ama sen sürekli negatif algýya oynayan cümleler kurup duyorsun .Yazýk gerçekten yazýk.

5. Adamým iþi gücü algý , iþi gücü iftira, yalan .

Çýrak oldun , Çýrak ve diðer sayfalarda söylendiði gibi egosu yüksek bencil kalacaksýn.

6. Arkadaþlar tekrar edeyim ve soruyorum.

Bu sayfa da bundan sonra ya ben yazacaðým , ya da Çýrak yazacak .

Bu böyle sürmez. Bu sayfa artýk ikimize dar.

Sayýn yatýrýmcýlar kimi isteyip istemediðiniz lütfen belirttin .Beni istemiyorsanýz bir daha da bu sayfaya yazmayacaðým.

7.  Alýntý Originally Posted by lionnes Yazýyý Oku
    Arkadaþlar tekrar edeyim ve soruyorum.

Bu sayfa da bundan sonra ya ben yazacaðým , ya da Çýrak yazacak .

Bu böyle sürmez.

Benim oyum belli. Sizin samimiyetinize inanmýyorum. Bir öyle bir böyle.
    Sayýn Usta geçende yazmýþtýnýz Lütfü bey neden Netaþa %10 hisse verdi diye; katýldýðým genel kurul toplantýsýnda bu soruya bizzat kendisi cevap verdi. Ýlk kuruluþ aþamasýnda piyasada tutunabilmek, iþ yapabilmek adýna böyle birþey yapmýþlar. Zamanla yanlýþý anlamýþlar demek ki. Saygýlarýmla

Yazdýklarým ve çizdiklerim asla ve asl yatýrým tavsiyesi olamaz....
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

8. Sana kimse yazma demiyor, baslikla ilgili ise yaz. Ya da iliskisi kurulmus sekilde. Kurallari koymus forum sahipleri zaten.
    Son düzenleme : Usta; 22-08-2022 saat: 14:23.

Sayfa 514/914 ÝlkÝlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •