Special Days Image
Sayfa 537/914 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Faydalı paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Forumda bu derece faydalı içerik bulmayı ummamıştım. Havelsan haberi dikkatimi çekince saatlerce Twitter'da ve basında yazılanları okudum. Gartner raporlarına baktım, benzer başka organizasyonlar var mı anlamaya çalıştım. Sirketin ürünlerini, ciroya etkilerini vs anlamaya çalıştım. En son buraya baktım ki aradıklarımın çoğu hazırda varmış. Bir kısmını sizlerin de bulamadığını, bu yüzden dertli olduğunuzu görünce araştırmayı odaklama imkanı buldum. ( ve biraz erteledim açıkçası)
    Henüz rakiplerin değerlemesi konusunda fikrim yok ama onu da burada işlemişsinizdir eminim. 500 sayfayı okumadan önce bir teşekkür edeyim dedim.
    Takas inanılmaz dağınık, beni tatmin edecek kadar araştırma yapmaya zamanım olacağını sanıyorum.
    Eylül kaplarının ciroya yansımasını bekliyor musunuz? (Fikir yürütmenin neredeyse imkansız olduğunu sanıyorum)
    Geleneksel Şubat sonrası hareketleri de dikkatimi çekiyor. Bu yüzden usul usul, uzun uzun takip edeceğim artık kront'u.
    Saygılar

2. İngiltere sağlık sektörü müşterisi şunu yazmış.
    "In addition, the price is a little high compared to the competition."

3. Bir seyler olacak gibi. Son zamanlarda guzel haberler dusmeye basladi. Ancak elbette temkinli olmakta fayda var. Alan cok hizli degisiyor, gelisiyor ve farkli rakipler ortaya cikiyor.

Gecen seneki satislarimiz cok kotuydu, bundan dolayi Gartner raporuna giremedik. Ancak bu sene Kuppingercole raporuna da giremedik. Kuppingercole artik PAM raporu yayinlamiyor, onun yerine, onun uzantisi diyebilecegimiz, CIEM ve DREAM raporu yayinladilar.

https://www.kuppingercole.com/resear...ream-platforms

Anladigim kadari ile PAM'i artik yeterli gormuyorlar, daha dinamik unsurlari bir nevi sart kosuyorlar. Bildigim kadari ile Kron'da bunlar uzerine calisiyor ama yine de raporda yok. Cyberark yine en onde, bildigimiz baska PAM sirketleri de var raporda.

CIEM, Cloud Infrastructure Entitlement Management.
    DREAM, Dynamic Resource Entitlement & Access Management

Ar-ge onemli ve bunun icin de insan kaynagi onemli. Yetismis insanlarimizi kusturmemeli, kaybetmemeliyiz.

Yatirim tavsiyesi degildir

4. Spek yok bilsem şu şirkette yada patronla bi 15 dk toplantı yapma şansım olsa şeytan diyor 100 e kadar sile sile götür neyse siz baskılayın daha ucuzdan alırız belki daha çok almayız ama daha ucuz fiyata alırız bunun için de ayrıca teşekkür ederim.

5. İşte böyle portföyünü millet 1 e 15, 1 e 20 katlar kıytırık kağıtlarda sonra onbinlerce takipçili hesaplar 4 lü sepetim yok bilmem şu yok bu hatta 200 bine yakın takipçili hesaplar yazar sende burda ırganır durursun açgözlülüğüne yazık değil mi sana da yatırımcıya da şu an bu kağıt 150 lerde olsaydı o parayı kat kat katlayanlar nerede ucuz hisse var diye bakınırken bunu görmezlerdi bunu almazlardı 200 de olsaydı fiyat yatırımcı elinde tutar daldan dala atlayan yaklaşmazdı orda dinlendir 1 sene istersen ama hesap her zaman tutmaz spek bile olsan hep sen kazanamazsın çok yazık ettin kapasite artırımı yapmadan üretim artışı yapamayan sanayi firmaları 10 sene sonrayı fiyatladı 100 lerce milyar piyasa değerine ulaştı sen burda önünde kapasite barikatı olmayan geleceğin hem önemli hem kritik en büyük potansiyele sahip sektördeki hissesini bırak 10 sene bırak 5 sene hatta 1 sene sonrasını geçen seneyi bile fiyatlamamak için yırtındın durdun ne oldu aslında daha olmadı bile tam olacak şimdi istersen 80 yap gırla kişi gelecek 120 de yapsan kamyonla yatırımcı gelecek istediğin kadar kap atma 10 sene sonrasını fiyatlamış hissesini satıp geçen senenin fiyatlamasını yapmamış hisseyi 120 den bile kaptıracaksın millete güzelim sektörün güzide şirketi nadide şirketi ah ah İnan spek sana üzülüyorum ben stratejimi her türlü ayarlarım sen kendine yazık ettin var bundan sonra da yazık et istersen farklı sonuç alamazsın pastayı dağıt takas oyunları yap ne yaparsan yap olmaz bu şirkette olmaz artık o kadar beklemiş insanlar gitmeyen hisse kalmamış ne yani 100 oldu diye sana satıp gidecekler mi sanıyorsun sanma sakın sanma kendini de yatırımcıyı da daha çok yıpratma yazık olur.

6. Yatırımcının temkinli olacağı fiyatlardan çoooook uzağız spek çoooook kimse bu şirkette 3 milyar piyasa değerine ulaşsa dahi temkinli olayım diye düşünmez dalar sabah akşam her yerde siber güvenlik konuşuluyor adımlar atılıyor Cumhurbaşkanı iletişim başkanı konuşuyor siber vatan dan tut siber güvenliğin önem ve aciliyetinden tut konunun altını çize çize üzerini eze eze vurguluyor haberlerde hatta tartışma programlarında ülkeler arası savaş senaryolarında siber uzay vs ya spek böyle yazarken bile bazen beni bir gülme alıyor neyse sen devam et spek ucuzdan bu şirketi biz toplayıp tamamen ortadan kaldıralım halka açık kısmında satmak isteyenlerinkini sende kendi kendine alış satış filan yaparsın.

7. Hatta yap 9 aylıkta bi bilanço operasyonu ciddi bi zarar açıkla dök milleti senle beraber bizde toplayalım fiyatı düşürme şart değil 60 da da olsa 9 aylıktan dolayı zarar da yazdı diye satanın malını senle beraber alıcam nakit oluşturma derdindeyim kademeli her fiyattan her ay bazen ay atlar ama her karlı pozisyonum buraya dönecek böyle saçma fiyatlarda durdukça sanma ki 100 yaparsam kurtulurum 100 de saçma…

8. Şunu çok iyi biliyorum ki sen 100 olana kadar primin % 110 ise senin 100 olduğun tarihte elimdeki kağıtlar % 200 gidecek işte o zaman ben bu kağıdı 45 den değil bedava almış gibi olucam devam böyle aynen çok çok teşekkür ederim ırganmaya devam.

Sayfa 537/914 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •