Sayfa 537/914 ÝlkÝlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 4,289 - 4,296 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Faydalý paylaþýmlarýnýz için çok teþekkür ederim. Forumda bu derece faydalý içerik bulmayý ummamýþtým. Havelsan haberi dikkatimi çekince saatlerce Twitter'da ve basýnda yazýlanlarý okudum. Gartner raporlarýna baktým, benzer baþka organizasyonlar var mý anlamaya çalýþtým. Sirketin ürünlerini, ciroya etkilerini vs anlamaya çalýþtým. En son buraya baktým ki aradýklarýmýn çoðu hazýrda varmýþ. Bir kýsmýný sizlerin de bulamadýðýný, bu yüzden dertli olduðunuzu görünce araþtýrmayý odaklama imkaný buldum. ( ve biraz erteledim açýkçasý)
    Henüz rakiplerin deðerlemesi konusunda fikrim yok ama onu da burada iþlemiþsinizdir eminim. 500 sayfayý okumadan önce bir teþekkür edeyim dedim.
    Takas inanýlmaz daðýnýk, beni tatmin edecek kadar araþtýrma yapmaya zamaným olacaðýný sanýyorum.
    Eylül kaplarýnýn ciroya yansýmasýný bekliyor musunuz? (Fikir yürütmenin neredeyse imkansýz olduðunu sanýyorum)
    Geleneksel Þubat sonrasý hareketleri de dikkatimi çekiyor. Bu yüzden usul usul, uzun uzun takip edeceðim artýk kront'u.
    Saygýlar

2. Ýngiltere saðlýk sektörü müþterisi þunu yazmýþ.
    "In addition, the price is a little high compared to the competition."

3. Bir seyler olacak gibi. Son zamanlarda guzel haberler dusmeye basladi. Ancak elbette temkinli olmakta fayda var. Alan cok hizli degisiyor, gelisiyor ve farkli rakipler ortaya cikiyor.

Gecen seneki satislarimiz cok kotuydu, bundan dolayi Gartner raporuna giremedik. Ancak bu sene Kuppingercole raporuna da giremedik. Kuppingercole artik PAM raporu yayinlamiyor, onun yerine, onun uzantisi diyebilecegimiz, CIEM ve DREAM raporu yayinladilar.

https://www.kuppingercole.com/resear...ream-platforms

Anladigim kadari ile PAM'i artik yeterli gormuyorlar, daha dinamik unsurlari bir nevi sart kosuyorlar. Bildigim kadari ile Kron'da bunlar uzerine calisiyor ama yine de raporda yok. Cyberark yine en onde, bildigimiz baska PAM sirketleri de var raporda.

CIEM, Cloud Infrastructure Entitlement Management.
    DREAM, Dynamic Resource Entitlement & Access Management

Ar-ge onemli ve bunun icin de insan kaynagi onemli. Yetismis insanlarimizi kusturmemeli, kaybetmemeliyiz.

Yatirim tavsiyesi degildir

4. Spek yok bilsem þu þirkette yada patronla bi 15 dk toplantý yapma þansým olsa þeytan diyor 100 e kadar sile sile götür neyse siz baskýlayýn daha ucuzdan alýrýz belki daha çok almayýz ama daha ucuz fiyata alýrýz bunun için de ayrýca teþekkür ederim.

5. Ýþte böyle portföyünü millet 1 e 15, 1 e 20 katlar kýytýrýk kaðýtlarda sonra onbinlerce takipçili hesaplar 4 lü sepetim yok bilmem þu yok bu hatta 200 bine yakýn takipçili hesaplar yazar sende burda ýrganýr durursun açgözlülüðüne yazýk deðil mi sana da yatýrýmcýya da þu an bu kaðýt 150 lerde olsaydý o parayý kat kat katlayanlar nerede ucuz hisse var diye bakýnýrken bunu görmezlerdi bunu almazlardý 200 de olsaydý fiyat yatýrýmcý elinde tutar daldan dala atlayan yaklaþmazdý orda dinlendir 1 sene istersen ama hesap her zaman tutmaz spek bile olsan hep sen kazanamazsýn çok yazýk ettin kapasite artýrýmý yapmadan üretim artýþý yapamayan sanayi firmalarý 10 sene sonrayý fiyatladý 100 lerce milyar piyasa deðerine ulaþtý sen burda önünde kapasite barikatý olmayan geleceðin hem önemli hem kritik en büyük potansiyele sahip sektördeki hissesini býrak 10 sene býrak 5 sene hatta 1 sene sonrasýný geçen seneyi bile fiyatlamamak için yýrtýndýn durdun ne oldu aslýnda daha olmadý bile tam olacak þimdi istersen 80 yap gýrla kiþi gelecek 120 de yapsan kamyonla yatýrýmcý gelecek istediðin kadar kap atma 10 sene sonrasýný fiyatlamýþ hissesini satýp geçen senenin fiyatlamasýný yapmamýþ hisseyi 120 den bile kaptýracaksýn millete güzelim sektörün güzide þirketi nadide þirketi ah ah Ýnan spek sana üzülüyorum ben stratejimi her türlü ayarlarým sen kendine yazýk ettin var bundan sonra da yazýk et istersen farklý sonuç alamazsýn pastayý daðýt takas oyunlarý yap ne yaparsan yap olmaz bu þirkette olmaz artýk o kadar beklemiþ insanlar gitmeyen hisse kalmamýþ ne yani 100 oldu diye sana satýp gidecekler mi sanýyorsun sanma sakýn sanma kendini de yatýrýmcýyý da daha çok yýpratma yazýk olur.

6. Yatýrýmcýnýn temkinli olacaðý fiyatlardan çoooook uzaðýz spek çoooook kimse bu þirkette 3 milyar piyasa deðerine ulaþsa dahi temkinli olayým diye düþünmez dalar sabah akþam her yerde siber güvenlik konuþuluyor adýmlar atýlýyor Cumhurbaþkaný iletiþim baþkaný konuþuyor siber vatan dan tut siber güvenliðin önem ve aciliyetinden tut konunun altýný çize çize üzerini eze eze vurguluyor haberlerde hatta tartýþma programlarýnda ülkeler arasý savaþ senaryolarýnda siber uzay vs ya spek böyle yazarken bile bazen beni bir gülme alýyor neyse sen devam et spek ucuzdan bu þirketi biz toplayýp tamamen ortadan kaldýralým halka açýk kýsmýnda satmak isteyenlerinkini sende kendi kendine alýþ satýþ filan yaparsýn.

7. Hatta yap 9 aylýkta bi bilanço operasyonu ciddi bi zarar açýkla dök milleti senle beraber bizde toplayalým fiyatý düþürme þart deðil 60 da da olsa 9 aylýktan dolayý zarar da yazdý diye satanýn malýný senle beraber alýcam nakit oluþturma derdindeyim kademeli her fiyattan her ay bazen ay atlar ama her karlý pozisyonum buraya dönecek böyle saçma fiyatlarda durdukça sanma ki 100 yaparsam kurtulurum 100 de saçma…

8. Þunu çok iyi biliyorum ki sen 100 olana kadar primin % 110 ise senin 100 olduðun tarihte elimdeki kaðýtlar % 200 gidecek iþte o zaman ben bu kaðýdý 45 den deðil bedava almýþ gibi olucam devam böyle aynen çok çok teþekkür ederim ýrganmaya devam.

Sayfa 537/914 ÝlkÝlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •