Sayfa 547/914 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Sahsim adina o canak olursa kulpta takar diye bekliyorum ama piyasa ne der bakalim. bilancodan sonra bir dokme toplama yapar mi diye düşünüyorum???
    Ben spek adına düşünüp bir strateji senaryosu belirttim tüm bu senaryolar içinde teknik sadece speğin adam dökmek için belki bazen işine yarar.
    Bence teknik tuzaktır çok fırsat kaçar teknik bakarken 43 den 69 a kadar neredeyse hiç direnç yaşanmadan geldik şimdi o arada eski zirveye giderken teknikçi gözü ile bakılsa çok sağlam dirençler var ama neden hiç tınlamadı işin özeti teknik işin sosu magazini daha öte geçmez ne kadar ekmek o kadar köfte temel sağlam hikaye bomba gerisi lafı güzaf lütfen kimse alınmasın saygı duyarım teknikçilere ama gerçekten bizim bildiğimizin fazlasını biliyorlar bağışıklık sistemi gibi hep 1 adım öndeler.

2. Benim beklentim sizin düşündüğünüz kulp için şöyle olurdu metal bir kulp olduğunu düşünün kamyonla demir gelir o kulbu yapmaya oda kulp değil direk oluyor sanırım bakalım neler olacak hep beraber göreceğiz.

3.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    Ben spek adına düşünüp bir strateji senaryosu belirttim tüm bu senaryolar içinde teknik sadece speğin adam dökmek için belki bazen işine yarar.
    Bence teknik tuzaktır çok fırsat kaçar teknik bakarken 43 den 69 a kadar neredeyse hiç direnç yaşanmadan geldik şimdi o arada eski zirveye giderken teknikçi gözü ile bakılsa çok sağlam dirençler var ama neden hiç tınlamadı işin özeti teknik işin sosu magazini daha öte geçmez ne kadar ekmek o kadar köfte temel sağlam hikaye bomba gerisi lafı güzaf lütfen kimse alınmasın saygı duyarım teknikçilere ama gerçekten bizim bildiğimizin fazlasını biliyorlar bağışıklık sistemi gibi hep 1 adım öndeler.
    Sayın mao, şimdi sözlerinize biraz alındım. Ama sorun yok. Size şöyle bir bilgi paylaşayım kısaca; yazdığımız direnç be destekler, üzerinde veya altında en az iki kapanış görmeden gerçekleşmiş sayılmaz. Mesela ben 65,25 destektir dediysem bu rakamın üstünde en az iki gün kapanış yaparsa bu destek çalışmıştır diyebiliriz. Kaldı ki 43 liranın üzerine attığımızda da düşüşün bittiğini, artık yükselişe başladığını yazmıştım. Lütfen teknik analizi küçümsemeyin, aksine biraz öğrenmeye çalışırsanız çok rahat edeceksiniz. Şimdi bu bilgiler ışığında önümüzdeki 69,10 ve 79,40 dirençlerini takip edin lütfen. Ben veya diğer teknikçileri arkadaşlar bildiklerini burada isteseler paylaşmayabilirler. Amaç hiç teknik bilgisi olmayan insanlara yardımcı olmaktır. ( en azından ben böyle düşünüyorum.) yazılarınızı da beğeni ile okuyorum bu arada. Saygılarımla…..

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın mao, şimdi sözlerinize biraz alındım. Ama sorun yok. Size şöyle bir bilgi paylaşayım kısaca; yazdığımız direnç be destekler, üzerinde veya altında en az iki kapanış görmeden gerçekleşmiş sayılmaz. Mesela ben 65,25 destektir dediysem bu rakamın üstünde en az iki gün kapanış yaparsa bu destek çalışmıştır diyebiliriz. Kaldı ki 43 liranın üzerine attığımızda da düşüşün bittiğini, artık yükselişe başladığını yazmıştım. Lütfen teknik analizi küçümsemeyin, aksine biraz öğrenmeye çalışırsanız çok rahat edeceksiniz. Şimdi bu bilgiler ışığında önümüzdeki 69,10 ve 79,40 dirençlerini takip edin lütfen. Ben veya diğer teknikçileri arkadaşlar bildiklerini burada isteseler paylaşmayabilirler. Amaç hiç teknik bilgisi olmayan insanlara yardımcı olmaktır. ( en azından ben böyle düşünüyorum.) yazılarınızı da beğeni ile okuyorum bu arada. Saygılarımla…..

Sn: Umut ben zaten saygı duyuyorum diye belirttim teknikçi arkadaşlara bu piyasalarda alınganlık sahibine zarar yazdıran faktörlerin başında gelir lütfen yanlış anlamayın ben teknik biliyorum olayına girmeyeceğim hiç, ben sasa gibi vb 3 adet hisseyi şimdiki fiyatlardan kuruş fiyatlardan kaçırdım belki 2 milyon lotum vardı bölünmelerle çok can sıkıp senelerce bekleten hisselerim oldu bende al sat yapayım dedim yıllarca beklediğim hisselerimi kaçırdım şimdi hikayesi korkunç derecede potansiyel taşıyan önümüzdeki 79 rakamındaki muhtemel direncin arkasına çok rahat 1 sıfır ekleyecek bir hisseye niçin teknik bakayım ki demek istediğim bu bu benim fikrim tabiki herkes benim kadar büyük bir hikaye olduğunu düşünmeyecek teknik bakan olacak al sat yapacak saygım var ben benim açımı anlatmak istedim yanlış anlaşılmasın saygılarımla.

5. O çentik olmazsa olmazdı yaptı iyi oldu yarına sakladı diyelim kendini.

6. Sn. Umut0109, er geç o tarihi zirve geçilecektir. Bu yıl, olmazsa seneye. Sonrasını merak ediyorum ben asıl. Sonrası için teknik bir değerlendirmeniz var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Sn. Umut0109, er geç o tarihi zirve geçilecektir. Bu yıl, olmazsa seneye. Sonrasını merak ediyorum ben asıl. Sonrası için teknik bir değerlendirmeniz var mı?
    Sayın Forza elbette ki var. Ama burada fiyat yazmak çok doğru olmaz. Zirveye az kaldı zaten. Ama üç haneli rakamları bekliyorum diyebilirim. Hatta uzun vade attığım grafiklerde görünüyor aslında

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. Saatliği güzel. Bozmazsa iyi

Sayfa 547/914 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •