Sayfa 547/914 ÝlkÝlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 4,369 - 4,376 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by bidbas Yazýyý Oku
    Sahsim adina o canak olursa kulpta takar diye bekliyorum ama piyasa ne der bakalim. bilancodan sonra bir dokme toplama yapar mi diye düþünüyorum???
    Ben spek adýna düþünüp bir strateji senaryosu belirttim tüm bu senaryolar içinde teknik sadece speðin adam dökmek için belki bazen iþine yarar.
    Bence teknik tuzaktýr çok fýrsat kaçar teknik bakarken 43 den 69 a kadar neredeyse hiç direnç yaþanmadan geldik þimdi o arada eski zirveye giderken teknikçi gözü ile bakýlsa çok saðlam dirençler var ama neden hiç týnlamadý iþin özeti teknik iþin sosu magazini daha öte geçmez ne kadar ekmek o kadar köfte temel saðlam hikaye bomba gerisi lafý güzaf lütfen kimse alýnmasýn saygý duyarým teknikçilere ama gerçekten bizim bildiðimizin fazlasýný biliyorlar baðýþýklýk sistemi gibi hep 1 adým öndeler.

2. Benim beklentim sizin düþündüðünüz kulp için þöyle olurdu metal bir kulp olduðunu düþünün kamyonla demir gelir o kulbu yapmaya oda kulp deðil direk oluyor sanýrým bakalým neler olacak hep beraber göreceðiz.

3.  Alýntý Originally Posted by Mao Yazýyý Oku
    Ben spek adýna düþünüp bir strateji senaryosu belirttim tüm bu senaryolar içinde teknik sadece speðin adam dökmek için belki bazen iþine yarar.
    Bence teknik tuzaktýr çok fýrsat kaçar teknik bakarken 43 den 69 a kadar neredeyse hiç direnç yaþanmadan geldik þimdi o arada eski zirveye giderken teknikçi gözü ile bakýlsa çok saðlam dirençler var ama neden hiç týnlamadý iþin özeti teknik iþin sosu magazini daha öte geçmez ne kadar ekmek o kadar köfte temel saðlam hikaye bomba gerisi lafý güzaf lütfen kimse alýnmasýn saygý duyarým teknikçilere ama gerçekten bizim bildiðimizin fazlasýný biliyorlar baðýþýklýk sistemi gibi hep 1 adým öndeler.
    Sayýn mao, þimdi sözlerinize biraz alýndým. Ama sorun yok. Size þöyle bir bilgi paylaþayým kýsaca; yazdýðýmýz direnç be destekler, üzerinde veya altýnda en az iki kapanýþ görmeden gerçekleþmiþ sayýlmaz. Mesela ben 65,25 destektir dediysem bu rakamýn üstünde en az iki gün kapanýþ yaparsa bu destek çalýþmýþtýr diyebiliriz. Kaldý ki 43 liranýn üzerine attýðýmýzda da düþüþün bittiðini, artýk yükseliþe baþladýðýný yazmýþtým. Lütfen teknik analizi küçümsemeyin, aksine biraz öðrenmeye çalýþýrsanýz çok rahat edeceksiniz. Þimdi bu bilgiler ýþýðýnda önümüzdeki 69,10 ve 79,40 dirençlerini takip edin lütfen. Ben veya diðer teknikçileri arkadaþlar bildiklerini burada isteseler paylaþmayabilirler. Amaç hiç teknik bilgisi olmayan insanlara yardýmcý olmaktýr. ( en azýndan ben böyle düþünüyorum.) yazýlarýnýzý da beðeni ile okuyorum bu arada. Saygýlarýmla…..

Yazdýklarým ve çizdiklerim asla ve asl yatýrým tavsiyesi olamaz....
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

4.  Alýntý Originally Posted by Umut0109 Yazýyý Oku
    Sayýn mao, þimdi sözlerinize biraz alýndým. Ama sorun yok. Size þöyle bir bilgi paylaþayým kýsaca; yazdýðýmýz direnç be destekler, üzerinde veya altýnda en az iki kapanýþ görmeden gerçekleþmiþ sayýlmaz. Mesela ben 65,25 destektir dediysem bu rakamýn üstünde en az iki gün kapanýþ yaparsa bu destek çalýþmýþtýr diyebiliriz. Kaldý ki 43 liranýn üzerine attýðýmýzda da düþüþün bittiðini, artýk yükseliþe baþladýðýný yazmýþtým. Lütfen teknik analizi küçümsemeyin, aksine biraz öðrenmeye çalýþýrsanýz çok rahat edeceksiniz. Þimdi bu bilgiler ýþýðýnda önümüzdeki 69,10 ve 79,40 dirençlerini takip edin lütfen. Ben veya diðer teknikçileri arkadaþlar bildiklerini burada isteseler paylaþmayabilirler. Amaç hiç teknik bilgisi olmayan insanlara yardýmcý olmaktýr. ( en azýndan ben böyle düþünüyorum.) yazýlarýnýzý da beðeni ile okuyorum bu arada. Saygýlarýmla…..

Sn: Umut ben zaten saygý duyuyorum diye belirttim teknikçi arkadaþlara bu piyasalarda alýnganlýk sahibine zarar yazdýran faktörlerin baþýnda gelir lütfen yanlýþ anlamayýn ben teknik biliyorum olayýna girmeyeceðim hiç, ben sasa gibi vb 3 adet hisseyi þimdiki fiyatlardan kuruþ fiyatlardan kaçýrdým belki 2 milyon lotum vardý bölünmelerle çok can sýkýp senelerce bekleten hisselerim oldu bende al sat yapayým dedim yýllarca beklediðim hisselerimi kaçýrdým þimdi hikayesi korkunç derecede potansiyel taþýyan önümüzdeki 79 rakamýndaki muhtemel direncin arkasýna çok rahat 1 sýfýr ekleyecek bir hisseye niçin teknik bakayým ki demek istediðim bu bu benim fikrim tabiki herkes benim kadar büyük bir hikaye olduðunu düþünmeyecek teknik bakan olacak al sat yapacak saygým var ben benim açýmý anlatmak istedim yanlýþ anlaþýlmasýn saygýlarýmla.

5. O çentik olmazsa olmazdý yaptý iyi oldu yarýna sakladý diyelim kendini.

6. Sn. Umut0109, er geç o tarihi zirve geçilecektir. Bu yýl, olmazsa seneye. Sonrasýný merak ediyorum ben asýl. Sonrasý için teknik bir deðerlendirmeniz var mý?

7.  Alýntý Originally Posted by Forza korfez Yazýyý Oku
    Sn. Umut0109, er geç o tarihi zirve geçilecektir. Bu yýl, olmazsa seneye. Sonrasýný merak ediyorum ben asýl. Sonrasý için teknik bir deðerlendirmeniz var mý?
    Sayýn Forza elbette ki var. Ama burada fiyat yazmak çok doðru olmaz. Zirveye az kaldý zaten. Ama üç haneli rakamlarý bekliyorum diyebilirim. Hatta uzun vade attýðým grafiklerde görünüyor aslýnda

Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

8. Saatliði güzel. Bozmazsa iyi

Sayfa 547/914 ÝlkÝlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •