Sayfa 572/914 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Sen gulmeye devam et. Sen bunu yazdiktan sonra hisse 5 kat dustu dolar bazli.

==============================

Silmek zorunda hissettigim mesaj buydu. Cunku sayin Mao hemen atladi, niyetin ne bunu yazmaktaki diye. Ben de basim agrimasin, elemanla tartisma olmasin diye sildim.
    Ayrica eleman mutlu bir sekilde yasiyor, baska forumlarda yazmaya devam ediyor. Verdigi gazlardan dolayi alip da 2 sene 5'te biri fiyatina bekleyenlerden hic bunalim geciren var midir diye zerre sucluluk duymadan.

Kendisini tanimam etmem. Ilisigimiz, kendisi kisa sureligine hisseye girip, kendi girince hissenin gitmesi icin kendini paralayip etrafindakileri parcalamaya calismasi ile sinirli. Sonra kayboldu zaten hisseden. Ondan 3 sene once de biz buradaydik, ondan 2 sene sonra da buradayiz

Senden sonra da burada olacagiz. Biz senin gibi 2 dolar iken girmedik hisseye. Biz girdigimizde 4-5 dolardi. 5 sene sonra dolar bazli simdi zararimiz cikti. 2 ay oncesine kadar dolar bazli 2-3 kat zarardaydik 5 sene beklememizin karsiligi olarak. 5 sene dile kolay.

Sen kime neyi ithamini yapiyorsun??

2. Bu hisseyi 2 liradan beri değişen oranlarda taşırım. Sayın Usta kaygılarında çok haklıdır. Geçmişte yaşanan tecrübelerden dolayı. Burada önceden yazan biri vardı “lionness”., bu da bizlere iyi bir tecrübe olmuştur. Hisse toplanma aşamasındayken sürekli karamsarlık pompalıyordu hatta 1 dolar hedef bile vermiş Twitter da. Burada yazdıklarımız hayal ve beklentilerden çok gerçekler olmalı. Ben beklentilerimi grafik üzerinden yapıyorum. Burada da yayınladım. Ama bu benim bakış açımdır. Ve altını grafikle dolduruyorum. Spek ile buradan tek taraflı atışmalarınız sadece sayfa kirliliği oluşturuyor. Yanlış anlamayın elbette ki düşüncelerinizi yazabilirsiniz buna kimse karışamaz. Tek sıkıntı insanları yanlış etkilememek. Herkes okur kendi aklınca kararını verir tabii ki. Sayın Ustanın kötü niyetli olduğunu asla düşünmüyorum. Yıllardır burada yazar kendisi.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Geçmişte yaşanan tecrübelerden dolayı. Burada önceden yazan biri vardı “lionnessâ€., bu da bizlere iyi bir tecrübe olmuştur. Hisse toplanma aşamasındayken sürekli karamsarlık pompalıyordu hatta 1 dolar hedef bile vermiş Twitter da.

Vayy vay gözlüklü ..Haddini bil ..

Sanma ki terkettim buraları ..

Daha önce de söylediğim gibi gölzüklü, ben hedef vermedim twitterda, orda Spek "1 dolarda bekliyorum yazdım " . 1 dolara gelecek yazmadım.

Gözlüklü seni kurnaz seni.

Normalde yazmayacaktım ama burda 2 kendini bilmez sürekli saldırı yapınca yazma gereği duydum. İnsanlar bunların niyetin görsün .
    Son düzenleme : lionnes1; 17-11-2022 saat: 21:35.

4. Ak yatırıma beton yetmemiş bugun.

5.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Vayy vay gözlüklü ..Haddini bil ..

Sanma ki terkettim buraları ..

Daha önce de söylediğim gibi . Gölzüklü ben hedef vermedim twitterda orda Spek "1 dolar bekliyorum yazdım " . 1 dolara gelecek yazmadım.

Gözlüklü seni kurnaz seni.

Normalde yazmayacaktım ama burda 2 kendini bilmez sürekli saldırı yapınca yazma gereği duydum. İnsanlar bunların niyetin görsün .
    1 dolarda bekliyorum ne demek? 1 dolara gelecek demedimmis//

Sen bu arada insanlara haftalarca 36'dan al 39'dan sat algisi yaparak, bundan sonra hep al-sat yapacagim diyerek nice kucuk yatirimcinin bu 3 katlik yolculugu kacirmasina sebep olmadin mi?

Yukarida iken gaz verdin, hisse 5 kat dustu. Asagida iken kotuledin, hisse 3 kat cikti, belki daha da cikacak.. Ve senin bunu ilk yapisin degil.

Utanmiyorsun degil mi 1 dolar algisi yapip simdi 5 dolar iken hala piskin piskin durmaktan, twitter'da uzay f/k'si yorumlarina Kron'tu tekrar hashtag yapmaktan. Bunca negatif algidan sonra buna baslamis olmaktan

Yatirim tavsiyesi degildir

6.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Bu hisseyi 2 liradan beri değişen oranlarda taşırım. Sayın Usta kaygılarında çok haklıdır. Geçmişte yaşanan tecrübelerden dolayı. Burada önceden yazan biri vardı “lionnessâ€., bu da bizlere iyi bir tecrübe olmuştur. Hisse toplanma aşamasındayken sürekli karamsarlık pompalıyordu hatta 1 dolar hedef bile vermiş Twitter da. Burada yazdıklarımız hayal ve beklentilerden çok gerçekler olmalı. Ben beklentilerimi grafik üzerinden yapıyorum. Burada da yayınladım. Ama bu benim bakış açımdır. Ve altını grafikle dolduruyorum. Spek ile buradan tek taraflı atışmalarınız sadece sayfa kirliliği oluşturuyor. Yanlış anlamayın elbette ki düşüncelerinizi yazabilirsiniz buna kimse karışamaz. Tek sıkıntı insanları yanlış etkilememek. Herkes okur kendi aklınca kararını verir tabii ki. Sayın Ustanın kötü niyetli olduğunu asla düşünmüyorum. Yıllardır burada yazar kendisi.

Sn. Umut ben de çok yazmaktan mutlu değilim çok gereksiz hissetmeye başladım iyice ve tarihe notlar fazlası ile düşüldü son kez ve ısrarla şu fikrimi yazayım bu şirkette olabildiğince fazla olumsuz bir geçmiş yaşanmış ve algı eğrisi olumsuz tarafta bu eğri değişecek bu benim fikrim kimine göre bugün 91.50 den değişir kimine göre bambaşka fiyatlardan o eğri değiştiğinde de buradaki yazılarım belki anlaşılır saldım ben spekte istediği kadar salsın ben salamaz demiyorum da ne olur salsın hatta daha hala var çünkü hedefime ulaşmaya…

7.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    1 dolarda bekliyorum ne demek? 1 dolara gelecek demedimmis//

Sen bu arada insanlara haftalarca 36'dan al 39'dan sat algisi yaparak, bundan sonra hep al-sat yapacagim diyerek nice kucuk yatirimcinin bu 3 katlik yolculugu kacirmasina sebep olmadin mi?

Yukarida iken gaz verdin, hisse 5 kat dustu. Asagida iken kotuledin, hisse 3 kat cikti, belki daha da cikacak.. Ve senin bunu ilk yapisin degil.

Yatirim tavsiyesi degildir

AAA sazan atlamış ortaya ..

Rusya Savaşı algıcısı olsan sazan

Seni kim dinler bu satten sonra. Kendi kendini gazla .

Sayın Mao ya saldır herkese saldır neyin kimin adamı olduğun belli değilken.

Sayfa 572/914 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •