Sayfa 584/914 ÝlkÝlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 4,665 - 4,672 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. 2022 kriterleri yine degismis. 15 milyon dolar yapmislar. Hadi gozumuz aydin

The vendor's solution must meet the following minimum capabilities as of 21 February 2022:

-Have booked a total revenue of at least $15 million for PAM products and subscriptions (inclusive of maintenance revenue, but excluding professional services revenue) for any period of 12 consecutive months (fiscal year) between 1 March 2020 and 31 December 2021,

OR

-Have 500 distinct paying customers using its PAM tools

Kaynak: 2022 Gartner PAM Report

Esek oldugum icin ben arastirdim yine.

2.  Alýntý Originally Posted by Usta Yazýyý Oku
    2022 kriterleri yine degismis. 15 milyon dolar yapmislar. Hadi gozumuz aydin

The vendor's solution must meet the following minimum capabilities as of 21 February 2022:

-Have booked a total revenue of at least $15 million for PAM products and subscriptions (inclusive of maintenance revenue, but excluding professional services revenue) for any period of 12 consecutive months (fiscal year) between 1 March 2020 and 31 December 2021,

OR

-Have 500 distinct paying customers using its PAM tools

Kaynak: 2022 Gartner PAM Report

Esek oldugum icin ben arastirdim yine.
    iyi tarafindan bakarsak, hasilat kriterinin artmasina gerekce olarak, pazarin buyume tahminleriyle uyumlu olarak demeleri. Yani pazar buyuyor ve biz de ondan pay alabiliriz. Ki bu seneki Gartner yorumlarindaki artis bu konuda beni umitlendiriyor.

the minimum revenue and customer counts for inclusion were increased in line with market forecasts.

YTD

3. Yarýnki genel kuruldan beklentimiz var mý?

2019 da 2023 aralýk süreli kayýtlý sermaye tavanýnýn 150 miyona çýkarýlmasý kabul edilmiþti.
    Onunla ilgili bilgisi olan var mý?

4. Gün sonu...

5. Benim genel kuruldan bir beklentim yok Sn.51TARIMDÜNYAM. Gündem maddeleri belli ama güzel bir sürpriz olursa da hayýr demeyiz.😊

Asýl yýlsonu bilançosunu bekliyorum ben. Son yýllarýn 4. çeyrek hasýlatlarý. Ortalamalarda gelse benim için yeterli.

2018 3,6 milyon dolar
    2019 5 milyon dolar
    2020. 3,6 milyon dolar
    2021 5 milyon dolar

6.  Alýntý Originally Posted by Forza korfez Yazýyý Oku
    Benim genel kuruldan bir beklentim yok Sn.51TARIMDÜNYAM. Gündem maddeleri belli ama güzel bir sürpriz olursa da hayýr demeyiz.��

Asýl yýlsonu bilançosunu bekliyorum ben. Son yýllarýn 4. çeyrek hasýlatlarý. Ortalamalarda gelse benim için yeterli.

2018 3,6 milyon dolar
    2019 5 milyon dolar
    2020. 3,6 milyon dolar
    2021 5 milyon dolar
    Bu sene muhteþem bir yýl sonu bilançosu bekliyorum ne yalan söyleyim. YTD

7.  Alýntý Originally Posted by Mao Yazýyý Oku
    Gerek yok be yoruldum ben burda gereksiz didiþmelerden ne kadar anlamsýzca þu yaþanýlan neyse ben burda yazmayayým burda belli aralýklarla geçmiþteki olumsuzluklar hatýrlatýlsýn hep geleceðe dair olumlu beklentiler hiç belirtilmesin spek malý ne kadar erken toplar benimde iþime gelir aslýnda bu þirket ile ilgili benim gördüðüm olumlu senaryolar hep halüsülasyondu arkadaþlar yok öyle biþey borsada yatýrým yapmak demek te zaten hem ileriye hem geriye bakarak deðil daha çok ileriye bakarak hiç deðil illa ikisine bakacaksanýz daha çok geriye diye düþünüyor genelde arkadaþlar ben daha çok ileriye bakmak daha önemli gibi düþünsem de siz bana bakmayýn kalýn saðlýcakla belki de ben haksýzýmdýr cidden söylüyorum bunu üzdüysem affola bu þekilde cidden hoþ deðil.
    Sn.Mao sanýrým bana laf çakmýþsýnýz...

Ben 6 senedir Kront yatýrýmcýsýyým. Þirketin geçmiþi ile geleceði arasýnda bað kurabiliyorum. Ne yaptýklarýný vizyonun ne olduðunu gelecek düþüncelerini vs. hepsini ölçüp tartabiliyorum. Neyse bende böyle bir yatýrýmcýyým iþte. Geçmiþi yazmak þirketi kötülemek için deðil sadece ayaklarýmý yere bastýrýyor.

ytd.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

8.  Alýntý Originally Posted by Yýldýz Tozu Yazýyý Oku
    Sn.Mao sanýrým bana laf çakmýþsýnýz...

Ben 6 senedir Kront yatýrýmcýsýyým. Þirketin geçmiþi ile geleceði arasýnda bað kurabiliyorum. Ne yaptýklarýný vizyonun ne olduðunu gelecek düþüncelerini vs. hepsini ölçüp tartabiliyorum. Neyse bende böyle bir yatýrýmcýyým iþte. Geçmiþi yazmak þirketi kötülemek için deðil sadece ayaklarýmý yere bastýrýyor.

ytd.
    Sn.yýldýztozu þimdi siz öyle yazýnca kötü hissettim kendimi kötü biriymiþ gibi düþündüm asla laf çakmak diye bir düþüncem olmaz sadece þirketin geçmiþte oluþan beklentileri karþýlayamamýþ olmasýna biraz daha toleranslý davranýlmasý gerekir diye düþünüyorum geçmiþ beklentilerin karþýlanamamýþ olmasýna çok fazla takýlýyormuþuz gibi geliyor aldýðý yeni iþler ile bunlarýn telafisini kýsa sürede yapabileceðini göstermedi mi sizce de biraz fazla haksýzlýk oluyor sanki geçmiþe sürekli takýlmak sonuçta hedef koydu ve baþaramadý ama iyi niyetliydi denedi ve vazgeçmedi tekrar deniyor ve bu sefer baþarýyor Lütfi bey ve þirketi de finansal anlamda mali yapýsýný bozmadan yürüterek Ar-Ge aðýrlýðý ile Amerika’da ve Avrupa’da kendisine inanarak büyütmeye baþladý kolay deðil iranda yaþananlardan sonra ayný inançla yurtdýþýnda cesaret ile atýlýma devam etmesi bu sektörde duayen olmasý kendine güveni ve hiç alaný olmamasýna raðmen Mete bey ile sibergüvenlikte bir marka yaratarak yoluna kararlý adýmlarla yürümesi yatýrýmcý olarak maalesef sabýrlý olmaktan baþka yapabilecek birþeyimiz yok gün gelir bu þirkete birileri methiyeler dizer umarým sizde 6 yýllýk bir yatýrýmcý olarak o duygularý o an geldiðinde yaþýyor olursunuz bende ayný þekilde olmayý umuyorum.

Sayfa 584/914 ÝlkÝlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •