Special Days Image
Sayfa 592/914 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by ersoybal Yazıyı Oku
    merhaba kron yatırımcılari bir süredir yazmak istiyorum ama nasip bugüne imiş forum un çok eski uyesiyim ama eski üyeliğimi bir türlü kurtarmayi beceremedim bizde aklimizin yettiği kadarı ile bilgi ve birikimim ile yardımcı olmak isterim
    Kron çok uzun süredir takibimde olan bir hisse idi 8 tl de ki halini bilirim o zamanlardan yıldız tozu kalmış sadece sanırım ama 2022 yılı itibari ile ve son gelişmeler ile birlikte kron da bir kabuk değişimi gözlemledim gerek lutfi beyin açıklamaları olsun gerek gartner ve kap lar ile birlikte ciddi bir sıçrama yaşandı ama benim için can alici gelişme ise artık kron urunlerinin birer ticari nitelik kazanması idi bununla beraber kurumsal kimlik kazanma da bir diğer önemli husus birçok kurumsal firma ve devlet ile ilişkili kurumlar ile işbirligi ile şirket bir masa iki sandalye görünümden çıkmış bir kurumsal kimlik kazanmaya başlamış ben finansal açıdan ve borsa bilgilerim çerçevesinde bir kaç şey söylemek isterim
    Kron bir teknoloji hissesi sermayesi düşük piyasada lotu az olan yuksek öz sermaye karliligi olan yurtdışına ihracat yapabilen ve bunu yaparken de maliyet olarak bir çok sektörden ustun olan bir şirket kap haberleri gelmeye devam ettiği sürece fiyatlama noktasında tahminlerin zorlanacağını düşünüyorum
    Sn.Ersoybal aklınızda kaldığım için açıkcası değerli hissettim kendimi. Benim dışımda Sn.Umut, Sn.Forza , Sn.Usta çok daha eski yatırımcılar burada yazmaya devam ediyorlar. Gecenlerde yazan Sn.Cmurat vardı Sn.Rain vardı. Çok değerli forumdaşlar mevcut halen o zamanlardan kalan
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Sn.Ersoybal aklınızda kaldığım için açıkcası değerli hissettim kendimi. Benim dışımda Sn.Umut, Sn.Forza , Sn.Usta çok daha eski yatırımcılar burada yazmaya devam ediyorlar. Gecenlerde yazan Sn.Cmurat vardı Sn.Rain vardı. Çok değerli forumdaşlar mevcut halen o zamanlardan kalan
    sayın yıldız tozu umut beyi ve rain beyi tanıyorum elbette ama sizin kron la özlediğinizi düşünüyorum o sebeple özellikle belirttim bu hisse de emeginiz çoktur

3. Bu haftaki fiyat hareketi nasıl bir rezillikti? Sasa, Hektaş Kontrol gibi çıkmışçasına, onların düzeltmesine uydu. Harika bir üçüncü çeyrek bilançosu sonrasında Siber Güvenlik Çalıştayı ana sponsoru olacaksın, yurtdışında dev bir müşteriye ürün satacaksın, sonra da böyle düşeceksin. Haftaya ya da daha sonra telafi etmez demiyorum ama bu hareketlerin çok can sıkıcı olduğu gerçeğini değiştirmeyecek olası yükselişler.

4.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Bu haftaki fiyat hareketi nasıl bir rezillikti? Sasa, Hektaş Kontrol gibi çıkmışçasına, onların düzeltmesine uydu. Harika bir üçüncü çeyrek bilançosu sonrasında Siber Güvenlik Çalıştayı ana sponsoru olacaksın, yurtdışında dev bir müşteriye ürün satacaksın, sonra da böyle düşeceksin. Haftaya ya da daha sonra telafi etmez demiyorum ama bu hareketlerin çok can sıkıcı olduğu gerçeğini değiştirmeyecek olası yükselişler.
    Bence temel olarak yine bir sıkıntısı var. Şöyleki kap haberleri iş anlaşmaları EYLÜL EKİM KASIM aylarınd geldi. Şirket fiyatsal olarak bir noktaya geldi.

Şimdi endeksteki rallinin sonu mu geldi endişesi ve şirketin kararsızlığı bir araya geldi.Endeks düzeltmesinde en başta düşüyor. Teknik olarakta zaten hedefe gelmiş düzeltmesini yapıyor.Onuda aşağıya iliştirdim.

Şirket olarak yapması gereken ama %100 yapmayacağına emin olduğum şey bu fiyatlarından bir geri alım veya varsa eğer güzel bir iş anlaşması gibi KAP haberi olabilir.

to..ş daha USD bazına 2017 deki 5,75 USD zirvesini gecemedi.

YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Bence temel olarak yine bir sıkıntısı var. Şöyleki kap haberleri iş anlaşmaları EYLÜL EKİM KASIM aylarınd geldi. Şirket fiyatsal olarak bir noktaya geldi.

Şimdi endeksteki rallinin sonu mu geldi endişesi ve şirketin kararsızlığı bir araya geldi.Endeks düzeltmesinde en başta düşüyor. Teknik olarakta zaten hedefe gelmiş düzeltmesini yapıyor.Onuda aşağıya iliştirdim.

Şirket olarak yapması gereken ama %100 yapmayacağına emin olduğum şey bu fiyatlarından bir geri alım veya varsa eğer güzel bir iş anlaşması gibi KAP haberi olabilir.

to..ş daha USD bazına 2017 deki 5,75 USD zirvesini gecemedi.

Bence son dönem şirketle ilgili gelişmeler göz önüne alındığında, temel olarak bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama pekala temel olarak sıkıntı olduğunu düşündürtecek bir yıllık bilanço açıklayabilir şirket. Hisse devrinden sonra olayın değişeceğini düşünmüştüm ama malesef şimdilik bir değişiklik yok. Yaklaşım olarak yani.

Bence şirket hisse fiyatıyla ilgili tüm gücünü aşağı yönlü kullanıyor. Sadece mecbur kaldığı KAP'ları göndermesinden tutun, India'dan müşteriye kadar. India işte, Dünya'nın her yerinde India'nın İngilizce karşılığı Hindistan'a denk gelir. Hindistan'a satışımız yok ama yanlış yazılmış şu ülke olacaktı ya da şu partnerimiz satmış araştırdık satış doğrudur ya da hala araştırıyoruz bilgi vereceğiz vs vs. Ama yanıt ne? Yok Hindistan'a satışları yokmuş da, partner satmış olabilir de haberleri yokmuş da. Global bir şirket olacaksın, ürün sattığın müşteriden haberin olmayacak. Her röportajında Gartner'dan bahsedenler, 4,8 puanla övünenler, bu Gartner değerlendirmelerine hiç mi bakmıyor? Bu India nedir ya, biz oraya ürün satmış mıydık diye kimse mi merak etmiyor? Biliyor da haberimiz yok diyorlarsa o daha da tehlikeli işte.

Alıcı satıcı hergün aynı kurumlar. Birkaç kurum neredeyse 1'er milyon lota ulaşmış olmalı. Ak Yatırım, Yatırım Finans, A1, Halk, Citybank, TEB, İş, Yapı Kredi, QNB vs. falan derken mal bence yeterince toplu zaten. Yukarıya bir sürseler de 150 lirayı bulmaz kalan KY'nin dökülmesi. Neyse
    Son düzenleme : Forza korfez; 02-12-2022 saat: 23:58.

6. Şirketin sitesinde genel kurul tescili sonrası isim kron teknoloji olarak değişti dün akşamdan beri sitede yenilenmeden kaynaklı sorun vardı büyük ölçüde düzelmiş sadece sayfalar arası geçişte çok kısa loading yapıyor oda düzelir bugün yarın yakında borsadaki ünvan da değişir kod aynı kalır hadi hayırlı olsun.
    Son düzenleme : Mao; 03-12-2022 saat: 10:33.

7.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Bence son dönem şirketle ilgili gelişmeler göz önüne alındığında, temel olarak bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama pekala temel olarak sıkıntı olduğunu düşündürtecek bir yıllık bilanço açıklayabilir şirket. Hisse devrinden sonra olayın değişeceğini düşünmüştüm ama malesef şimdilik bir değişiklik yok. Yaklaşım olarak yani.

Bence şirket hisse fiyatıyla ilgili tüm gücünü aşağı yönlü kullanıyor. Sadece mecbur kaldığı KAP'ları göndermesinden tutun, India'dan müşteriye kadar. India işte, Dünya'nın her yerinde India'nın İngilizce karşılığı Hindistan'a denk gelir. Hindistan'a satışımız yok ama yanlış yazılmış şu ülke olacaktı ya da şu partnerimiz satmış araştırdık satış doğrudur ya da hala araştırıyoruz bilgi vereceğiz vs vs. Ama yanıt ne? Yok Hindistan'a satışları yokmuş da, partner satmış olabilir de haberleri yokmuş da. Global bir şirket olacaksın, ürün sattığın müşteriden haberin olmayacak. Her röportajında Gartner'dan bahsedenler, 4,8 puanla övünenler, bu Gartner değerlendirmelerine hiç mi bakmıyor? Bu India nedir ya, biz oraya ürün satmış mıydık diye kimse mi merak etmiyor? Biliyor da haberimiz yok diyorlarsa o daha da tehlikeli işte.

Alıcı satıcı hergün aynı kurumlar. Birkaç kurum neredeyse 1'er milyon lota ulaşmış olmalı. Ak Yatırım, Yatırım Finans, A1, Halk, Citybank, TEB, İş, Yapı Kredi, QNB vs. falan derken mal bence yeterince toplu zaten. Yukarıya bir sürseler de 150 lirayı bulmaz kalan KY'nin dökülmesi. Neyse
    Sn.Forza temel olarak sıkıntısı dediğim şey sizinle aynı aslında. Eylül Ekim Kasım da verdiler KAP ta coskuyu. Fiyat 100 olunca sonra birden kesildi. Sonra hiç satmadınız mı? Bir şekilde açıklanmıyor bunlar.

YTD.

8. Anadolu Yatırım Araştırma Müdürü beğendiği 6 hisseden birini Kron olarak belirlemiş. Alan menkul değerlendirmesi gibi olmaz umarım.😂

Sayfa 592/914 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •