Sayfa 60/914 ÝlkÝlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 473 - 480 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Paylaþýmlarým 6362 sayýlý SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiði üzere kesinlikte yatýrým tavsiye niteliði taþýmaz.

22.80 ile düzeltme tamamlandý.
    Bundan sonra yön yukarý.
    28 tl üzeri çýkýþlar göreceðiz.
    Gazamýz mübarek olsun.
    Asla yatýrým tavsiyesi deðildir!

SM-J260F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    22.80 ile düzeltme tamamlandý.
    Bundan sonra yön yukarý.
    28 tl üzeri çýkýþlar göreceðiz.
    Gazamýz mübarek olsun.
    Asla yatýrým tavsiyesi deðildir!

Böyle yazýlara bir tek ben mi kýl oluyorum, sanki þirketin ortaðý, yatýrýmcýsýymýþ gibi çoðul ifadeler kullanýlmasý.. Kardeþim, sen bir trader cisin, yükseldiðini düþündüðünde satar, düþtüðünde almaya çalýþýrsýn.. Sen bizimle ortak deðilsin..Öyle zannediyor olabilirsin, o baþka..Bugün varsýn, yarýn yok.. Bil istedim..

Bir de her aldýðýnda, hemen gaza getirme çalýþmalarý..kendini aþýp gazaya getirme olayý Bir de, sizin pazarlama çalýþmalarýnýzýn, hissenin hareketine aslýnda etkisi olmadýðýný bir öðrenseniz de biz de saçma sapan gereksiz þeyler okumak zorunda kalmasak..

4. ....mýþ, .......miþ, ........Muþ.......Burasý Muþtur, yolu yokuþtur, beklenen gelmiyor, acep ne iþtir.....😅 ytd

Bu seneki TESID Yenilikçilik dalýnda Kron Single Monitor ürünü ödül almýþ. Hatýrlarsýnýz, bir kaç sene önce de Single Connect ürünümüz ayný dalda ödül almýþtý.

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaber...esidden/657772

Ayrýca, Ödül törenini izlemek isterseniz, https://www.youtube.com/watch?v=qozt1PBntiI adresine gidebilirsiniz, oradaki konuþmacýlarýn konuþmalarý, sektörün geleceði hakkýnda vizyon geliþtirebilir.

Single Monitor tanýtýmý 1.50.45 te, ve Kron adýna Orhan Yener'in konuþmasý 1.57.00 da.

Orhan Yener'in bir ifadesini aynen aktarýyorum: "..rakip olarak gördüðümüz global ürünlerde sunulamayan özelliklerin yüzde yüz Türk yazýlýmýnda sunulmasý bizler için onur verici bir durumdur"

Yatýrým tavsiyesi deðildir

Ukalaca yazmýþsýn yine.
    Ben hiç kimsenin hangi amaç ve bilgi ile , hangi þirkete yatýrým yaptýðýna bakmam!
    Her kesin kendine özgü yatýrým stratejisi vardýr.
    Sen kendini ortak edip benim yazýmý alýntý yaparak , þahsýma böyle çirkin bir çýkýþ yapamazssýn!
    Sen önce haddini bileceksin!
    Bu hisse 17 tl de iken 33 hedef veren kim?
    33 tl yi gören hissede 20 tl dip olur diyen kim?
    20 tl de iken 27,50 hedef veren kim?
    Ve bu gün geçen bunca zaman sonra 22.80 dip tamamlandý 28 üzeri gidecek diyen kim?
    Pek ukalasýn ama senin bilgilerin benimkilerin önüne hiç geçmedi!
    Ben elime geçen nakte bakarým!
     Alýntý Originally Posted by Usta Yazýyý Oku
    Böyle yazýlara bir tek ben mi kýl oluyorum, sanki þirketin ortaðý, yatýrýmcýsýymýþ gibi çoðul ifadeler kullanýlmasý.. Kardeþim, sen bir trader cisin, yükseldiðini düþündüðünde satar, düþtüðünde almaya çalýþýrsýn.. Sen bizimle ortak deðilsin..Öyle zannediyor olabilirsin, o baþka..Bugün varsýn, yarýn yok.. Bil istedim..

Bir de her aldýðýnda, hemen gaza getirme çalýþmalarý..kendini aþýp gazaya getirme olayý Bir de, sizin pazarlama çalýþmalarýnýzýn, hissenin hareketine aslýnda etkisi olmadýðýný bir öðrenseniz de biz de saçma sapan gereksiz þeyler okumak zorunda kalmasak..

7. Sn.kafkas26 teknik degerlendirmelerinizdeki baþarýnýzý tebrik ederim..

Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    Ukalaca yazmýþsýn yine.
    Ben hiç kimsenin hangi amaç ve bilgi ile , hangi þirkete yatýrým yaptýðýna bakmam!
    Her kesin kendine özgü yatýrým stratejisi vardýr.
    Sen kendini ortak edip benim yazýmý alýntý yaparak , þahsýma böyle çirkin bir çýkýþ yapamazssýn!
    Sen önce haddini bileceksin!
    Bu hisse 17 tl de iken 33 hedef veren kim?
    33 tl yi gören hissede 20 tl dip olur diyen kim?
    20 tl de iken 27,50 hedef veren kim?
    Ve bu gün geçen bunca zaman sonra 22.80 dip tamamlandý 28 üzeri gidecek diyen kim?
    Pek ukalasýn ama senin bilgilerin benimkilerin önüne hiç geçmedi!
    Ben elime geçen nakte bakarým!

Bak bak bak, 17de 33 olacak demiþ de, geri 20ye dönecek demiþ de. Bütün þarlatanlarýn taktiðiyle ilgi çekip, gazlamalarýný yapmaya kalkarsan, hayal kýrýklýðýna uðrayabilirsin. Velev ki doðru olsun, hedef vermek suçtur, 33 hedefimiz diyemezsin, tekrar 20 olacak diyemezsin. 20 iken 27.5 hedefi veremezsin

Diðer taraftan, önceki yazýndakilerin tamamý da suç. 28 üzeri çýkýþlar olacak dersen, ki dedin, spk ya takýlabilirsin. O zaman her geldiðinde buraya getirdiðin yancýlarýnýn sana faydasý olmaz..Biz 3 senede senin gibi onlarcasýný gördüðümüzden biliyoruz..

Bi daha yazayým, hisse pazarlama suçtur. Ben 3 senedir, yüklü buradayým ve belki 5 sene daha olacaðým. Hisse artsýn elbet isterim. Ama kendi dinamikleri ile. Birileri, benim þirketim üzerinden pazarlama yapýp, küçük yatýrýmcýyý söðüþlemeye kalkarsa, ikazýmý yaparým, gerekirse yetkili mercilere de þikayetimi yaparým.

Kimseyle bilgi yarýþtýrdýðým da yok, gerek de yok. Yeni bilgi görürsem paylaþýyorum, o kadar. Boþ boþ konuþmuyorum, sayfalarý kirletmiyorum

Ve tekrar edeyim, sen benim ortaðým filan deðilsin. Bugün varsýn,yarýn yok

Sayfa 60/914 ÝlkÝlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •