Sayfa 650/914 ÝlkÝlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 5,193 - 5,200 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Kapanýþ üzerinden 45 dakika geçti hala bilanço gelmedi ne alaka der okuyanlar izah edeyim son 3 günlük fiyat hareketleri bana beklentimin dýþýnda bir bilanço geleceðini düþündürttü (beklentimden daha negatif) böylece biten beklenti sonrasý haftaya hisse fiyatýný yukarý sürüp daha kolay mal toplarýz diye düþünüyorlar diye düþündüm ama sanýrým gelmeyecek bilanço belli olmaz yinede daha saat erken.

Yatýrým tavsiyesi deðildir.

2. Türkcell ile yapýlan sözleþme üzerinde 2 yýl geçti sanýyorum belki daha çok oldu yaklaþýk 1 yýl sonra belki 11 ay yeni bir sözleþme ihtimali çok yüksek ve miktar olarak önceki sözleþmenin minimum 4 katý tutarýnda bir sözleþme bekliyorum yine 3 yýl için bunlar tamamen benim beklentilerim ve o tarihte sanýyorum bu sözleþme diðerlerinin yanýnda normalleþmiþ olur diye düþünüyorum bunlar tamamen benim düþüncelerim olup asla Yatýrým tavsiyesi deðildir.

3. Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

4. Borsada KY soymaya kalkmasalar güzel þirket diyebiliriz.

Bir sürü yorum yapýlabilir , teknolojisinden gelecek büyümesine düzinelerce sayfa yazýlabilir ki yazdýkta geçmiþte ama þirketin borsadaki fiyat ve bilançolar öncesi hareketlerle KY hem maddi hemde psikolojik olarak zor durumda býraktýðý gerçeðini deðiþtirmez.

1 lira baðýþ açýklamasý olmadý. Yaralý parmaða i....mezler.

21 lerden 9 lara
    70 lerden 30 lara
    140 lardan 70 lere

daha kaç yere ayný þeyi yaþatacaksýnýz veya buna göz yumacaksýnýz merak ediyorum...

YTD.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

5. Gereksiz heyecan yapmýþým sanýrým.
    Son düzenleme : tabu; 18-02-2023 saat: 17:02.

6. Bir türlü bayatlamayan bir heyecaný var bu hissenin, neden biliyorum aslýnda her an bomba bir kap gelme ihtimali var.

7. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1115036

Bu ne? Yeni þirket mi kurmuþlar eski þirketi mi satmýþlar ; Ayrý bir þirket kolu mu kurmuþlar?

YTD.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.

Sayfa 650/914 ÝlkÝlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •