Sayfa 901/914 ÝlkÝlk ... 401801851891899900901902903911 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 7,201 - 7,208 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by Forza korfez Yazýyý Oku

Engelle, geç, okuma kardeþim demek de bir çözümdür evet. Ama arada bence güzel olan bilgiler de paylaþýldýðýndan dolayý engellemiyorum. Hem engellesen de alýntý yapýldýðýnda görülüyor engellenen mesaj. F/S hesabý, dolarýn baskýlanmasý, Link, Miatek hususlarý doðru analizler olabilir belki. Ama hergün 50 kez mi?

Bir de hisse fiyatýndan dolayý zaten mutsuz, hisse sahibi herkes. Altýný çiziyorum herkes. E hissenin yüzde 3-5 düþtüðü bir günde foruma bakayým neler var dendiðinde, 5 sayfa spek öyle spek böyle, F/S öyle, dolar þöyleyi okuyunca insan mutlu olamýyor normal olarak. Hadi sen içini rahatlatýyorsun hayali speðe kýzarak, diðer insanlar ne yapsýn. Daha çok þiþiyor. O yüzden insanýn pek yazasý da gelmiyor

Sayýn Forza korfez içiniz rahat olsun artýk burada yazmayacaðým. Bana cevap hakký doðduðu için tekrar yazýyorum buraya, bu foruma .
    Dediðim gibi içiniz rahat olsun burada yani hisse net forumunda artýk yazmayacaðým .

Ama günde 50 kez de twitterda dolar baskýlanmasý , LÝNK PAPÝL Miatk falan örneklerini vermeye devam edeceðim .

Haa unutmadan hayali olan Speði de twittarda yazacaðým arada.

Malum kendi içimi rahatlatýyorum yaa...

Aslýnda verdiðim bilgiler, yazma tarzým falan .. altýn deðerinde ama insanoðlu her þeye bir kýlýf bulur negatif yönleri görmek için.

Ama sizin hakkýnýzý yemem sayýn Forza korfez.. paylaþtýðým bilgilere güzel bilgiler de demiþssiniz.

Sizin kendi açýnýzdandan LÝNK ve PAPÝL örneklerini sürekli vermem bir çin iþkencesi , benim kendi borsa anlayýþýmda ise altýn deðerinde bir davranýþ ve olay. Özellikle Kron 'ta yeni girmek isteyen yatýrýmcýlar için altýn deðerinde. Biz eski yatýrýmcýlar için de altýn deðerinde . Neyse uzatmayacaðým .

Dediðim gibi benim tarzým bu ve bunu istesem de deðiþtiremem, çünkü tazrým borsa anlayýþým böyle benim.

Sayýn Forza korfez lütfen siz bu yazýma cevap vermeyin de buraya tekrar yazma hakkým doðmasýn. Zaten cevap hakký doðuracak bir yazý yazdýðýmý da düþünmüyorum

Zira bu forumu artýk tamamen terk etmek istiyorum ama cevap hakký doðuracak bi þey yazýldýðýnda da , bi türlü tamamen terk edemiyorum bu hisse net'i .

2. Önerim þudur. Önce bir hali sahada bulusalim bir akþam. Yatirimci bulusmasi. Sonra hepimiz birbirimize giriselim. Agiz burun dalalim. Herkes bir rahatlasin.

Sonra bir yerde oturup cay kahve iceriz herkes dedini anlatir.

Sirket tende katilim olsun. Bence iyi olur ))

3.  Alýntý Originally Posted by Yýldýz Tozu Yazýyý Oku
    Önerim þudur. Önce bir hali sahada bulusalim bir akþam. Yatirimci bulusmasi. Sonra hepimiz birbirimize giriselim. Agiz burun dalalim. Herkes bir rahatlasin.

Þirketten katýlým olursa, hele ki yönetim kurulundan, birbirimizi gözümüz görmez tahminimce. 😂

4.  Alýntý Originally Posted by Yýldýz Tozu Yazýyý Oku
    Önerim þudur. Önce bir hali sahada bulusalim bir akþam. Yatirimci bulusmasi. Sonra hepimiz birbirimize giriselim. Agiz burun dalalim. Herkes bir rahatlasin.

Ben almayayým. Barbarlýk bana göre deðil. Ha oturup bir yerde buluþalým, konuþalým, dertleþelim derseniz eyvallah derim.

Yazdýklarým ve çizdiklerim asla ve asl yatýrým tavsiyesi olamaz....
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

5. Valla beklentim o yönde Sn.Forza.
    Tamam siz gelmeyin Sn.Umut. sizlede lunaparkta gondola bineriz.Ayni gemideyiz hesabi )

6.  Alýntý Originally Posted by Yýldýz Tozu Yazýyý Oku
    Valla beklentim o yönde Sn.Forza.
    Tamam siz gelmeyin Sn.Umut. sizlede lunaparkta gondola bineriz.Ayni gemideyiz hesabi )
    25 yýlým gemilerde geçti. Almayayým ben. Ama dönme dolap olabilir. Dön baba dönelim misali

Yazdýklarým ve çizdiklerim asla ve asl yatýrým tavsiyesi olamaz....
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

7. Oda olur... Dönelim bisi olmaz... En son 1992 de donme dolaba bindim

8. Bugün yine yüksek hacim olmuþ. Takas atabilecek var mý? BofA devam mý almaya?

Sayfa 901/914 ÝlkÝlk ... 401801851891899900901902903911 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •