Special Days Image
Sayfa 40/914 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 313 - 320 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Ne güzel daga önce uzun süre buraya yazmamaya karar verip 2 sene kadar uzak durmuştum. Yeniden aynı kararı aldım. Kalın sağlıcakla bir müddet burada yazmayacağım, ama okurum. Allaha emanetsiniz.

2. Corona Yazılım Dünyasında Neleri Değiştirdi?*
    Octovers tarafından yayınlanan raporda yazılımcıların 2019 yılındaki ve 2020’nin ilk üç ayındaki eylemleri karşılaştırılıyor. Özetle;
    • Sadece 3 aydaki GitHub aktiviteleri geçen yılı katlamış vaziyette
    • Yazılımcıların/geliştiricilerin çalışma saatler pandemi öncesine göre fazlasıyla artmış
    • Geliştiricilerin çalışma performanslarına bakınca tükenmişlik sendromu yaşamalarına ramak kalmış
    • Bireyler arası işbirliği, özellikle herkese açık olan projelerde artmış
    Sürekli yenilenen veri ile değişen rapora erişmek için: https://bit.ly/3fBo9ZK

Alıntıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    hani o efsane 2016 yılı var ya....

ha, işte o tüm yılda yapılan pazarlama ve arge bu sene daha ilk çeyrekte yapıldı ve hatta o rakamları da geçti.

ve bu piyasa hala 30 fk ile fiyatlıyor bunu...

Söyleyecek başka sözüm de yok
     Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    ek olarak ardyz yıllık yaptığı pazarlama ve argenin 2 katını kron daha ilk çeyrekte yaptı,

fonetin yıllık yaptığı pazarlama ve argenin 2 katını kron daha ilk çeyrekte yaptı,

kafein'in yıllık yaptığı pazarlama ve argeden daha fazlasını kron daha ilk çeyrekte yaptı,

smart'ın yıllık yaptığı pazarlama ve argeden daha fazlasını kron daha ilk çeyrekte yaptı.
    bilgiler için çok teşekkürler sn.lionnes..
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

Alıntı Originally Posted by bayram100 Yazıyı Oku
    Corona Yazılım Dünyasında Neleri Değiştirdi?*
    Octovers tarafından yayınlanan raporda yazılımcıların 2019 yılındaki ve 2020’nin ilk üç ayındaki eylemleri karşılaştırılıyor. Özetle;
    • Sadece 3 aydaki GitHub aktiviteleri geçen yılı katlamış vaziyette
    • Yazılımcıların/geliştiricilerin çalışma saatler pandemi öncesine göre fazlasıyla artmış
    • Geliştiricilerin çalışma performanslarına bakınca tükenmişlik sendromu yaşamalarına ramak kalmış
    • Bireyler arası işbirliği, özellikle herkese açık olan projelerde artmış
    Sürekli yenilenen veri ile değişen rapora erişmek için: https://bit.ly/3fBo9ZK

Alıntıdır.
    Bu kısım önemli aslında. Biz de aynı sorunu yaşıyoruz, online çalışmaya geçince, her şeyi kaydediyorlar, ve seni fazla çalışmaya zorlamış oluyorlar. Ofiste çalışırken, dinlene dinlene çalışabiliyorsun, bu şekilde kayda olma olayı olmuyor. Çalışan psikolojisi önemli. Ama benim gördüğüm, Kront çalışanlarını düşünen bir firma. YTD

5. Kront

İSTANBUL’daki kayıkçılar üzerinden kültürümüze katılmış hoş deyim. Kayıkçı Kavgası. Özlü deyişimizin hikayesi şöyledir:

Eskiden İstanbul’da Eminönü - Karaköy arasında yolcu taşıyan kayıkçılar, müşteri beklerken kendi aralarında kavgaya tutuşurmuş. Durup dururken çıkan kavgada sesler yükselir, kürekler havaya kalkar, sağa sola savrulurmuş. Kavga çıkınca etraflarında toplanan halktan bazılarının kafasına kürekler iner, ama kürekler ne hikmet ise kavga eden kürekçilerin hiçbirinin başına değmezmiş. Bu kavga daha sonra denizden karaya taşınmış ...

Buraya kadar olanı, kıyıdaki tablo. Bir de denizde kapışmaları varmış kayıkçıların. Kayık denen meretlerin yapısı gereği suyun içinde her yanı ayrı oynar. Kavga etmek mümkün olmaz. Zamanının kayıkçıları da kendileri suya düşmemek için kavga ettiği kişiyi kuvvetlice iteleyemezlermiş. Kibar kibar birbirlerini dürter, gayet sinirli olmalarına rağmen komik bir görüntü ortaya koyarlarmış...

EGE VE İZMİR de her alanda benzerine sık rastlayabileceğimiz kayıkçı kavgası işte budur. Kavga varmış gibi bir görüntü ama sonucu sıfırdır .İyi de KRONT ile ne ilgisi var ? der gibisiniz ilgisini ben de tam olarak bulamadım ama birileri kendilerince bir senaryo yazmış oynamaya çalışıyorlar Hayırlı olsun! Bir gercek var ki BİSTte KRONT Benzeri bir hisse yoktur…Biraz LOGO var neyse çok yazıp okumayı zorlaştırmayalım.. GELİŞİNİZ GÜLE GÜLE*** GİDİŞİNİZ GÜLE GÜLE***HER İŞİNİZ GÜLE GÜLE OLSUN***
    Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez...
    The Future Will Come One Day.

6. Vakitniz varsa bu arkadaşın Kront analizini okuyun harika olmuş. İzni olmadan paylaştım kusura bakmaz artık.

https://twitter.com/TekBorsa/status/...364893187?s=19

7.  Alıntı Originally Posted by rain Yazıyı Oku
    bilgiler için çok teşekkürler sn.lionnes..

8. Çok teşekkür ederim sayın lionnes😄

Sayfa 40/914 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •