Sayfa 129/914 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Biraz zor donem arkadaslar. İki gunde gelinen nokta ortada.Bilanco sonrasi dusus bekliyordumda bistin durumuyla birlikte bayagi yuklendiler.

Allah yardim etsin

Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. e bebkten sonra penti de siber saldırıya uğradı..

''Dünyada ve ülkemizde her geçen gün artan siber saldırıların hedefinde birçok devlet kurumu v*e özel şirket yer almakta.

31 Temmuz 2020 Cuma günü, son zamanlarda dünya çapında birçok kurumun da karşılaştığı, uluslararası şebekeler tarafındanorganize edilen bu tarz siber saldırılardan birinin de şirketimizi hedef aldığını tespit ettik'' .

artan e-ticaret ile siber saldırılar artacak covid19 dan sonra

https://haberglobal.com.tr/ekonomi/p...-saldiri-61853

3. SAyın lionnes, sanki her siber saldırıya uğrayan yada her siber güvenlik diyen Krona mı koşuyor. Adamların son üç yılda yaptığı büyük bir iş anlaşması var mı? Her bilanço da kn kaybediyor, hala lafla peynir gemisi yüzdürüyor. Biz burada kafayı yemek üzereyiz. Bilgilendirmeye çalışıyorsunuz hala ama bize yada bilançoya yansıyan bişey göremedim ben. Sene sonu şapkadan tavşan çıkaracak Lütfü Bey herhalde, bekliyoruz bakalım...😖 YTD...

4.  Alıntı Originally Posted by ironman35 Yazıyı Oku
    SAyın lionnes, sanki her siber saldırıya uğrayan yada her siber güvenlik diyen Krona mı koşuyor. Adamların son üç yılda yaptığı büyük bir iş anlaşması var mı? Her bilanço da kn kaybediyor, hala lafla peynir gemisi yüzdürüyor. Biz burada kafayı yemek üzereyiz. Bilgilendirmeye çalışıyorsunuz hala ama bize yada bilançoya yansıyan bişey göremedim ben. Sene sonu şapkadan tavşan çıkaracak Lütfü Bey herhalde, bekliyoruz bakalım...�� YTD...
    önümüzde dönemlerde pozitifi yansıma olmaması imkansız her yurtiçinde hem yurdışında siber saldırılarda inanılmaz artışlar var. Yıllık 40 milyon arge ve pazarlama üstüne artan siber saldırılar, hükümetin 237 sayfalık bilgi güvenlik rehberi, bddk güvenlik yasası vs daha ne olsun?

5. Bir arkadas katar 2022 yi sormustu.Unutmadan yaziyim.

https://www.qatar2022.qa/en/opportunities/procurement

Linkten ihale sureclerini takip edebilirsiniz.

Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. 2022 Dünya Kupası maçlarının oynanacağı stadyumların yüzde 80'i tamamlandı

https://www.aa.com.tr/tr/dunyadan-sp...mlandi/1849331

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

8. Sayın kafkas nedir durum? Ne tepki verdi ne takas ? Adam bastı gaza, piyasayı bahane edip düşürüyor? Hedefler tutmadı galiba? Ne dersiniz? Ytd

Sayfa 129/914 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •