Sayfa 247/914 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. 30 milyar dolarlık şirket pinterest bir günde yüzde 40 gidiyor , 5 ayda da 20 lerden 70 lere geliyor hisse fiyatı .

derinlik budur işte bu yüzde ordaki spekler istediği gibi hareket edemez, şirket ederi ne ise onu fiyatlar çünkü dünyanın her yerinden para girişi oluyor..

Burda ise spek istediği gibi at koşturuyor 45 milyon dolarlık kront piyasa değeri ile çünkü derinlik yok hacim yok , bist denen sığ bir borsa var.

https://tr.investing.com/equities/pinterest-inc
    Son düzenleme : lionnes; 29-10-2020 saat: 17:37.

2. İyi akşamlar. Grafik günlüktür. Daire içindeki bölge Mart ayındaki pandemi 1. Dalga düşüşünü gösteriyor. 2. Dalgayı yaşıyorsak yorum sizlere kalmış. 25,10 fibo desteğidir. Yarın için trend desteği 24,82 den geçiyor. 24,82 altı kapanışlarda daire içindeki gibi bir sarkma olasılığı yüksektir.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi olamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. İzmir deki arkadaslara gecmis olsun.
    Burada veya diger hisselerde olabilir goren gormeyen gormeyen olabilir tum arkadaslara tekrar gecmis olsun.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Bu niyetle yatırım yapınca, günlük hareketlere her dakika bakmak da, diğer uçan kaçanların ardından gece gündüz ağıtlar yakmak da saçma olur. Ha o uçan kaçanların çoğunun da patlayacağını düşünüyorum ben.
    İşte o patlayanlardan üçü: EGCYH, EGCEY, EGCYO

Sonunda kottan çıkarıldılar (BIST bunlar iflas edecek diyor, yatırımcı daha fazla mağdur olmasın diye kotadan çıkarıyor) ama çıkarılmadan son 1 yıl içinde 6 ila 12 kat arasında hisselerin fiyatı arttı.

Bunlar kadar ciddi durumda olmasa da, ben hala çok patlayacak hisse olduğunu düşünüyorum. Fiyat çıkınca, insanlar acaba Covid pozitif mi etkiledi diye dalabiliyor. Yani bu kriz, kötü durumdaki hisselerin şarlatan spekülatörleri için pek iyi bir fırsat oldu.

Arada, gerçekten iyi durumda olanları ayırt etmek ise çok çok çok zor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    İzmir deki arkadaslara gecmis olsun.
    Burada veya diger hisselerde olabilir goren gormeyen gormeyen olabilir tum arkadaslara tekrar gecmis olsun.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır dilerim.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

7. https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-54764105

Koronavirüs: İngiltere'de temel ihtiyaçlar dışında 1 ay süreyle sokağa çıkma kısıtlaması getirildi

bu hberden de anlıyoruz ki tüm dünyada uzuun süre uzaktan çalışma , uzaktan eğitim , e-ticcaret digitalleşme sebeiyle siber riskler artmaya devam edecek

8. We caught up with Orhan Yildirim, CTO of Ironsphere...

"There has never been a more important time for Security Management teams to step up more comprehensive measures to address risks, as we continue to work hard to protect and grow businesses in a challenging economic environment," Yildirim said. "

What is different now, compared to a year ago, is the new level of concern and often chaos, which is why automation of access management is so vital."

https://www.techzone360.com/topics/t...ns-budgets.htm

Sayfa 247/914 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •