Sayfa 538/914 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Sinirlendim evet 44.90 yakmana değil ısrarından vazgeçip 48 yakıp 47.20 kapatıp yarın 50 üzeri atacağına sinirlendim İnan bu hafta 43 kapatsan şunları yazmayacaktım nedir bu saçmalık alıyorum ulan diyip tuşa basmama ramak kalıyor bazen kendimi zor tutuyorum 6 ay sonra 2 katı lot al diyorum kendimi durduruyorum.

2. Tabiat bosluk kabul etmezmis.

3. Şu an bloomberg de meltemi investment/Fikret Önder konuşuyor teknoloji çok geride kaldı burada siber güvenlik hisseleri fırsat sunabilir dedi herkes görüyor da bizim spek bizim kör olduğumuzu varsayıyor say sen say tanıdığım için huyunu suyunu ona göre hamle yapıyorum sen nazlan olur mu aynen devam 4 haneli rakamları birkaç yıl sonra görme potansiyeli olan kağıdı 2 hanelerin diplerinde yatır sen çok teşekkür ediyorum daha da edeceğim çok daha fazla teşekkür etmek istiyorum ne olur baskıla çamura sok altını sorun yok yıkanınca yine altın bu ne olur çamurda yatır beklet.

4. ………………………………………….

5.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Bir seyler olacak gibi. Son zamanlarda guzel haberler dusmeye basladi. Ancak elbette temkinli olmakta fayda var. Alan cok hizli degisiyor, gelisiyor ve farkli rakipler ortaya cikiyor.

Gecen seneki satislarimiz cok kotuydu, bundan dolayi Gartner raporuna giremedik. Ancak bu sene Kuppingercole raporuna da giremedik. Kuppingercole artik PAM raporu yayinlamiyor, onun yerine, onun uzantisi diyebilecegimiz, CIEM ve DREAM raporu yayinladilar.

https://www.kuppingercole.com/resear...ream-platforms

Anladigim kadari ile PAM'i artik yeterli gormuyorlar, daha dinamik unsurlari bir nevi sart kosuyorlar. Bildigim kadari ile Kron'da bunlar uzerine calisiyor ama yine de raporda yok. Cyberark yine en onde, bildigimiz baska PAM sirketleri de var raporda.

CIEM, Cloud Infrastructure Entitlement Management.
    DREAM, Dynamic Resource Entitlement & Access Management

Ar-ge onemli ve bunun icin de insan kaynagi onemli. Yetismis insanlarimizi kusturmemeli, kaybetmemeliyiz.

Yatirim tavsiyesi degildir
    Teşekkürler. Epey uzun sürede sindirebileceğim bilgi dolu paylaşımız için.

6. Bu sektörde geçerli olan konseptler midir bilmiyorum ama ürün geliştirme ile proje geliştirme arasındaki farkı vurgulamaya çalışacağım. Yüksek nitelikli insan kaynağını yeterli süre ile elde tutamazsanız rekabetçi ürün geliştirmeniz mucize olur. Fakat iyi bir yönetim, şirket kültürü, marka algısı ve nispeten beceriksiz, tecrübesiz bir ekip ile projeler geliştirebilirsiniz. Kron anladığım kadarıyla ürün geliştirmeye odaklanmak istiyor. (Yanlış anlamışsam burdan sonrası saçmalık, okumayın lütfen) Proje geliştirmeyi ürün geliştirme için gerektiği kadar yapmak istiyor. Ama ülkenin durumu, gidişatı belli. İş modeli olarak daha fazla proje geliştiren bir konuma evrilme şansı var mıdır? Güncel iyi ürünleri satın alıp kullanarak, ya da ucuz ürünler alıp ucuz çözümler sunarak şu anki cironun yüzlerce katını birkaç yılda yakalamak mümkün olabilir mi acaba?

Nasıl ki yakın zamanda ciddi kaliteli işçilik ve alt düzey de olsa kaliteli mühendislik gerektiren işler Türkiye ve benzeri ulkelere kaydı, simdi de globalizasyonun tersine dönmesine rağmen enerji yoğun işler hızla bizim gibi ülkelere kayıyor, artık sanal dünyanın benzer nitelikteki işleri de bize kayabilir. (Belki de kaymıştır benim haberim yoktur) Ama ürün geliştirme çok iddialı değil mi? Zaten hisse ürün gelistirmeci değil projeci çarpanlarıyla fiyatlaniyor.

Sektörü anlamak için örnek olay senaryosu uydurdum. Gerçek kişi ve kurumlarla ilgisi yoktur.

7. GITEX Global 2022'de Buluşalım!

GITEX Global 2022 etkinliğinde olacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Dünyanın en kapsamlı veri ve erişim güvenliği ve altyapı yönetimi çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için 10-14 Ekim tarihleri arasında Dubai'deki #SR-D13 standımızı ziyaret edin.
    Şimdi https://www.gitex.com/ kaydolun

#Kron #GitexGlobal

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. Yakın geçmişte bana kızan arkadaşlar şimdi umarım anlamışlardır beni.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 538/914 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •