Sayfa 296/914 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Sb usta ben diyordum TEB uzun diye

2.  Alıntı Originally Posted by Gucan Yazıyı Oku
    Piramit yatırım fonları ,coook güzel birsey bu
    Neden ki?

Hem Piramidin elinde yoktu.

3. Piramit den gelen mallar yatırım fonlarına yaptığı işlemler takas ordan düşecek

4. http://www.trthaber.com/haber/gundem...47553.html/amp

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'siber vatan' mesajı

"Savunmamızı siber vatanı da içine alacak şekilde genişleteceğiz"
    Dijital çağın ham maddesi ise veridir. Veriyi elinde tutanlar, demokrasiyi de hukuku da her türlü hak ve özgürlüğü de hiçe sayarak kendi dijital diktatörlüklerini kurabiliyorlar. Siber dünyanın, Amerika'nın kuruluş dönemindeki vahşi batıyı hatırlatan kurallarıyla insanlığı tehdit eder hale gelmesi, tesadüf değil bilinçli bir tercihtir. Geride işin kontrolünü elinde tutanlar, bu kaosu diledikleri gibi yönlendirebilme, siyasi, sosyal, ekonomik sonuçlara tahvil etme imkanına sahiptir.
    Bu, hiçbirimizin görmezden gelemeyeceği kadar büyük bir tehdittir. Çünkü artık ülkelerin egemenlik hakları, fiziki sınırlarından ziyade, dijital dünyada saldırı altında bulunuyor. Biz ülkemizin karşı karşıya kaldığı kimi dayatmaları 'dijital faşizm' olarak tanımladığımızda birileri bundan rahatsız olmuştu. Son günlerde yaşananlar bu faşizmin cüretkarlığının nerelere kadar uzanabileceğini göstermiştir. Bunun için yeni dönemde karada ve havada yürüttüğümüz vatan savunmamızı, denizde mavi vatanı olduğu gibi dijital dünyada da siber vatanı da içine alacak şekilde genişleteceğiz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Aralığın sonlarına doğru siber güvenlik zirvesi vardı. Yerli vurgusu yapıldı. Acaba diyorum ciddi bir ihale,yeni iş vb aldı da onu mu fiyatlandırıyorlar içeriden haber alan birileri. Habersiz çok sağlam gidiyor düşmeye de niyeti hiç yok gibi

6.  Alıntı Originally Posted by memot Yazıyı Oku
    Aralığın sonlarına doğru siber güvenlik zirvesi vardı. Yerli vurgusu yapıldı. Acaba diyorum ciddi bir ihale,yeni iş vb aldı da onu mu fiyatlandırıyorlar içeriden haber alan birileri. Habersiz çok sağlam gidiyor düşmeye de niyeti hiç yok gibi
    İnsanın aklına gelmiyor değil çok düzgün gidiyor.
    Devlet kurumlarından herhangi biri ile yapılmış bir sözleşme bile bizim yolumuzun çok uzun olmasını sağlar.

ErtmoAzXAAQRE5x.png
    alıntıdır.
    Bir sosyal mecrada paylaşılmış oradan aldım kendi çalışmam değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku

.....

- Single Connect'in piyasanın en ucuz ve tek yerli ürünü olmasına rağmen yerli şirketlerin neden hala yabancı ürünleri kullanmakta olduğunu (hem de daha fazla para ödeyerek) anlayamadığımı belirtmiştim. Bu konuda kapsamlı bir çalışma yapıyorlarmış.

........
    Kasım ayında; yatırımcı ilişkilerine, yurtiçi satışlarla ilgili olarak, sektörün tek yerli ve en uygun maliyetli ürünü olan Single Connect'in tüm yerli özel ve kamu kurum ve kuruluşları, finans, sağlık ve enerji kuruluşları tarafından kullanılıyor olmamasını hayretle karşılamakta olduğumu, bu konuda son durum ve gelişmeleri sormuştum. Yukarıdaki şekilde yanıtlamışlardı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 296/914 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •