Sayfa 663/914 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Yarın en geç Çarşamba iz . Bu hafta bekleyen haber gelme ihtimali yuksek , rast gelsin.

Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Size siz diye hitap eden birine, sen diye yanıt veren biriyle aynı seviyeye düşmek tarzım değildir. Yine de yazdıklarınızı birkaç defa okudum ama yanıt verecek bir tek kelime bile bulamadım.

Yalnız bir kısmına yanıt vereceğim. Yine büyük harflerle yazdığınız.... Teşekkür edilmemesine üzüldüğümü sanmışsınız. Yanılmışsınız. Gönlüm olsun diye de teşekkür etmişsiniz. Lutfetmişsiniz. Geri alınız lütfen. Kabul edemeyeceğim. Teşekkür etmek bile yakışmıyor çünkü. Sakil duruyor. Teşekkür insanlık gereği yapılan birşeydir. Teşekkür etmek, edeni üste çıkarmaz, edileni de alta düşürmez. Teşekkür edene birşey kaybettirmeyeceği gibi edilene de birşey kazandırmaz. Zaten ne siz ne de teşekkürünüz aklımda kalmamışsınız bile. Sanırım düşündüğünüzden daha az yer kaplıyorsunuz hayatta.

Aslında haklısınız, İnsanlar hisseyle ilgili araştırmalar, analizler yapmalı, siz de oturduğunuz yerden faydalanmalısınız. Bu sizin en doğal hakkınız. Hele bir de teşekkür ettiyseniz tamamdır. Herşeye hakkınız var. Ama ne faydalanması di mi? Hisse yükselmedi ki. O sorununuza elimden gelen birşey yok. Kusuruma bakmayınız.

Bu mesajıma yanıt olarak da küfürle yanıt verirsiniz diye tahmin ediyorum. O yüzden okumayacağım. Yine kusura bakmayınız. Siz yaparsınız artık araştırmaları, analizleri. Hem kimseye teşekkür etmenize de gerek kalmaz.
    Önceliklebu kısır ve yersiz tartışma dolayışiyla formu isgal ettiğimiz için diger forum ortaklarimızdan kendi adıma ozür dilerim. Gelelim her satirı terbiyesizce basitce yazılmış yazıniza.Siz gerçekten ne okumayi nede yazmayı biliyorsunuz.önce ilk yazımı oku sn forza körfez diye başlıyorum siz cevaben neyle başliyorsun spk nın ceza maddesiyle saldirgan bir tutumla.gerçi cok korktuk ya.simdi mosmor oldunuzmu.önce cevab yaziyorsan sn diye başlamak nezaketdir.yani ilk söyledigin bomboş.aslında sizin anlatmak istediginize gore benim sizi muhatap almamam lazım neyse biz herkesi muhatap aliriz.İkincisi teşekkür tabi ki icten gelen bir şey bunu dogru diyorsun bak.dogruya dogru.o zaman 21 agustos 2022 de saat 15:24 de yaptıgin yorumda niye teşekkürü bile etmiyorlar diye serzeniste bulunuyorsun.söylediğinle yaptıgin farklı.yorum yapiyoruz diye herkes minnetmi duyacak.Üçuncusü senin aklında kalsam ne kalmasam ne.ayrica sizde ilginç bir durum var sn Ustanin bir yorumuna bile bana 3.sahış yerine direk olarak bahsetseydiniz diye masum bir yoruma bile tepki göstermişiniz.Dordüncüsü oturdugumuz yerden bilgi faydalanıyormusuz ve dogal hakkimızmiş.Allah razı olsun o kadar çok bilgi verdin ki hisse 500 tl olduda hemde senin sayende.ne bilgi verdinde katkısıni gördük.gerçekten cok mütevazisin.Son olarak ben hayatta küfür etmeyen bir insanım bu lafını sana misliyle iade ediyorum.Demekki senin ortamda tartışmalar küfürle sonuclanıyor.İnsan aynaya bakinca sadece kendini görür.Merak etme bilgi vermicem demişsin ya ona cok üzüldüm.birazda bilgisiz yaşayalım belki hisse yürür.Atalarımız ne demış bir insanı ya yolculukta ya da sohbetde tanirsin.Sizide böylece tanımış olduķ.

3. Sn. Umut0109, Sn.Usta, Sn.Yıldız Tozu, Sn.rain, Sn.51TARIMDÜNYAM ve Sn. Yatır'ın Tavsiyesi, katkılarınız için teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Bol kazançlar dilerim. Sağlıcakla kalın.

4. helal olsun sn.Forza korfez. , emekleriniz için çok teşekkürler, siz de helal edin, hayırlı kazançlar dilerim.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

5. https://resmim.net/cdn/2023/03/14/qtgBx.png

Çok gerilmiş ortalık. sakin olalım biraz. Önemli bir destek seviyesindeyiz.73 üzerinde kapanışlar görmemiz gerek. aşağıda 69 desteği var. 69 kırılırsa ve en az 2 gün altında kapanış yaparsa 65 desteği gündeme gelir. Seçime kadar toplama işlerinin devam edeceğini düşünüyorum. Katkısı olan tüm arkadaşlara selam olsun.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Bu olayın bir kaç yüzü var aslında. Burdan ateşlenen bir olay.

Bazı hisselerde bu forumdada bazı topiclerde gördüğümüz bir sıkıntı var. Hisseyi sahiplenme ve en iyi ben bilirim diğerleri hiç bir şey bilmez durumu. İnvesting bir çöplük bildiğiniz anonim yorum çöplüğü. Bu nedenle itibar edilmesi gereken bir yer olmadığını düşünüyorum.

Ben şahsi olarak Kront için hoş duygular beslerken daha sonra bu konu ciddi nefrete dönüştü.Sanırım bu bir çok kişide sağlıklı karar verememe durumu ortaya çıkarmış. En nihayetinde buraya yazıyoruz karşıdakilerde okuyor.

Yorumlarıyla değer kattığını düşündüğüm Sn.Usta ,Sn.Forza Körfez ve Sn.Umut0109, Sn.Rain, Sn.51tarımdunyam başta olmak üzere çok değerli arkadaşlar yorumluyorlar ve teknik bilgilerini aktarıyorlar.

Bu noktada bende dahil olmak üzere güç zehirlenmesi yaşamamamız lazım. For example ; akenr topiginde bir herif var , birşey yazdık diye bana demediğini bırakmadı. Güç zehirlenmesi dediğim bu durum. Aynı konu frotoda var ; hektaş da var ; eskiden sodada ve uluse de karşılaşmıştım.Forumdan soğutanda bu oluyor.

Bazende nazımız geçiyor diye yazdıklarımızı karşı taraftan ağır algılanıyor. Dün akşamki durum biraz böyle olmuş. Sonra daha kaba bir hal aldıki hiç kimse bu durumu kestiremedi.

Kendi adıma benimde geçmişte yazdıklarımı, insanlara söylediklerim yanlışlar var. Bay L ye aşırı güven duyduğum için çok yanlış yaptığımı düşünüyorum.Burda kırdığımız KY ler olmuştur.Kusura bakmasınlar.

Kim ne yazarsa yazsın bizim bazı cümleleri uygun seçmemiz lazım.Buna göre hareket eden onlarca insan var.

%90 ihtimalle hepinizden yaş olarak küçük olmakla birlikte yazılanları okurken ufak bir şok geçirdim. Sizlerden beklemedğim yorumlar oldu. Zaten şirket bizi dürtüyor, bence birbirimize sahip çıkmalıyız diye düşünüyorum.Yazılanlar yazıldı söylenenler söylendi. Bu saatten sonra birlik olma günüdür.

Sn.Usta yolunuz açık olsun, dayanamaz yazarsınız bence Kim ne satmış kim ne almış herkesin kendi tasarrufu sonuçta birbirimizi o konuda yargılayamayız. Vicdanı olarakta kimsenin vicdan azabı yasamasına gerek yok sonuçta herkes bilerek geliyor borsaya.ya 4 katı aşağıdan almış olacak yada 3 katı yukarıdan. Sonuçta bunu yorumlayamayız.

Sn.Forza Körfez ani bir karar verdiğinizi düşünüyorum. İnşallah tekrar düşünür ve kararnızdan vazgeçersiniz.Yorumlarınızı okumayı her zaman isterim ama hakkımız geçtiyse helal olsun her zaman sizinde hakkınız geçmiştir sizde helal edin.

Hayırlı işler bol kazançlar herkese...

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

7. Vay .... kront.

Yaprak gibi kağıtsın savrulup duruyorsun.... Her ... hıyar diyen fiyata düşüyorsun. Ortalık .....su gibisin....Zürriyetin ile herkes akraba oldu...

Ey kront galaksiler arası siber güvenlik yapan arkadaşlar... Duyuyorsunu dimi KY nin sesini....

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8. İkili dip yapip kalkar mi ki? Kisacilar icin stoplu risk alınabilir Sn Umut un bahsettigi gibi uzuncular için secime kadar git gel (65-80) toplama imkanı verecektir. 65 altı kapanislarda yine Sn Umut un verdigi grafikte ki destekler onemli bence de. Giriş için bekliyorum bende ucacak kacacak yani yok gibi simdilik ama benim gibi dusunenlere firsat verecekler mi bilemiyorum.

Sayfa 663/914 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •