Sayfa 298/914 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Lütfü Yenel Kront'un piyasa fiyatlamasıyla ilgili bir söyleminde yıllık cironun 10 katı bir piyasa değerinden bahsetmişti. Dünyadaki örnek ortalama fiyatlamalar da aşağı yukarı böyle. Şu anda piyasa değeri 740 milyon TL. 2019 cirosu 55 milyon TL idi. 2020 cirosunun ne olacağı önemli. Yıllık cironun 10 katı üzerindeki değerlemelerde dikkatli olunması lazım. Ekstra bir haber gelişme olmadığı zamanlarda 10 katı ciro fiyatlaması iyi çalıştı şu ana kadar.
    Hocam bunu nerede söylemişti hatırlıyor musunuz?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. 2016 efsane bilançosundan sonraki dönemde söylemişti. O zamanlar herkes Kron konuşuyordu. Tahminim katıldığı programlarda söylemişti ama genel kurulda söylemiş de olabilir. Arşivde vardır, geriye doğru tararsanız bulabilirsiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    2016 efsane bilançosundan sonraki dönemde söylemişti. O zamanlar herkes Kron konuşuyordu. Tahminim katıldığı programlarda söylemişti ama genel kurulda söylemiş de olabilir. Arşivde vardır, geriye doğru tararsanız bulabilirsiniz.
    Tamamdır, teşekkür ederim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasını taşıyan "2021 Yılı Yatırım Programı" Resmi Gazete'de yayımlandı. Yatırım Programında yer alan 3 bin 91 projeye 138,3 milyar lira ödenek tahsis edildi. En yüksek payları yüzde 30,7 ile ulaştırma-haberleşme sektörü ve yüzde 14,3 ile eğitim sektörü yatırımları aldı.

sibervatan
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

5. Çalı arkası ne güzel yermiş 😄

6. Geçiyorken uğramadım. Hala krontta bekliyorum. Sonuçta tekkeyi bekleyen çorbayı içiyor.
    Mevcut durum; arkasında GAP’lar bırakarak ve kendisine yeni kanallar açarak ilerliyor. Üstelik henüz bir haber yok. Nedenini bizler maalesef bilmiyoruz. Sadece tahminlerde bulunabiliyoruz. Kanalları bu kadar hızlı geçmesi insanı korkutuyor. Şu an nedeni belli olmayan bir ralli yaşıyoruz (2017 gibi). Teknik olarak göstergeler ısınmış durumda. Hedef belirtmek mümkün değil. Herkese bol kazançlar dilerim

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Geçiyorken uğramadım. Hala krontta bekliyorum. Sonuçta tekkeyi bekleyen çorbayı içiyor.
    Mevcut durum; arkasında GAP’lar bırakarak ve kendisine yeni kanallar açarak ilerliyor. Üstelik henüz bir haber yok. Nedenini bizler maalesef bilmiyoruz. Sadece tahminlerde bulunabiliyoruz. Kanalları bu kadar hızlı geçmesi insanı korkutuyor. Şu an nedeni belli olmayan bir ralli yaşıyoruz (2017 gibi). Teknik olarak göstergeler ısınmış durumda. Hedef belirtmek mümkün değil. Herkese bol kazançlar dilerim

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Teşekkürler analizleriniz icin...
    İnsan bu günlerde sizlerin analizlerini arıyor...

8. Buraya atamadım ama Tera ve Citi toplam bu güne yansıyan takasta artısı 89.000 küsur lot. İş Bankası günlükte bakabilirsiniz. Ya da twitterda paylaştım. Alımlar devam mı edecek? Nereye gideceğiz acaba?

Sayfa 298/914 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •