Sayfa 515/914 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Benim oyum belli. Sizin samimiyetinize inanmıyorum. Bir öyle bir böyle.
    Sayın Usta geçende yazmıştınız Lütfü bey neden Netaşa %10 hisse verdi diye; katıldığım genel kurul toplantısında bu soruya bizzat kendisi cevap verdi. İlk kuruluş aşamasında piyasada tutunabilmek, iş yapabilmek adına böyle birşey yapmışlar. Zamanla yanlışı anlamışlar demek ki. Saygılarımla

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Tesekkurler sayin Umut. Benimki tamamen senaryoydu zaten. Ama yine de ayricalikli hisse satiyorsun, B grubu hisselerinden de yuzde 10 satabilirlerdi.

2.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Sana kimse yazma demiyor, baslikla ilgili ise yaz. Ya da iliskisi kurulmus sekilde. Kurallari koymus forum sahipleri zaten. Sikayet et, yaziyi kaldirt, o kadar yaziyorsun ki yetisemiyoruz. Cogu kisiyi birak, belki kendi bile kural disi yazisinin kaldirildiginin farkina varamiyor o yuzden.
    sayın Usta yine seninle barıştık ..

Ama ben yazmak istemiyorum artık bu sayfada.

Böylece vedayı seninle etmiş olayım .Hakkını helal et. bir daha yazmayacağım . Kal sağlıcakla.

3.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    sayın Usta yine seninle barıştık ..

Ama ben yazmak istemiyorum artık bu sayfada.

Böylece vedayı seninle etmiş olayım .Hakkını helal et. bir daha yazmayacağım . Kal sağlıcakla.
    Helal olsun.

Ama vazgecersen kapimiz sana her zaman acik, biliyorsun.

Yolun acik olsun. Insallah cok fazla kazanirsin.

4.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Helal olsun.

Ama vazgecersen kapimiz sana her zaman acik, biliyorsun.

Yolun acik olsun. Insallah cok fazla kazanirsin.
    Bir daha vazgeçeceğimi sanmıyorum.

Temennileriniz ve düşünceleriniz için, sağolun Sayın Usta.

Kalın sağlıcakla.

5. Yarın İçin alt sınır 38,50, üst sınır yani direnç olarak 40,40 ve 41,40 izlenmeli. 41,40 üzeri kapanış güzel olur. 38,50 altı kapanış (saatlik) bozar. Ve 36,30 gündeme gelir.

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Sn Usta gibi naif bir insani bile karşısına alabildi birde o mu ben mi diye sordu Neyse yolu açık olsun. Zaten cok surmez 3-5 vakte gelir Arada bende tercihimi söylüyum boyle bir hakkimiz yok tabi ama Sn lionnesin yazmamasini tercih ederim. Suraya Sn Usta temel, Sn Umut teknik gorunumlerle arada bir yorum yapsa tadindan yenmez herkes bir fikir sahibi olur başka söze gerek kalmaz.

7. KRONT - Kron Telekomünikasyon

Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Sn Usta gibi naif bir insani bile karşısına alabildi birde o mu ben mi diye sordu Neyse yolu açık olsun. Zaten cok surmez 3-5 vakte gelir Arada bende tercihimi söylüyum boyle bir hakkimiz yok tabi ama Sn lionnesin yazmamasini tercih ederim. Suraya Sn Usta temel, Sn Umut teknik gorunumlerle arada bir yorum yapsa tadindan yenmez herkes bir fikir sahibi olur başka söze gerek kalmaz.
    Sayın bidbas, uçacak kaçacak demediğimiz için rağbet görmüyor. Genelde bu tür söylemler tercih ediliyor. Ben böyle bir sorumluluğa giremem. Sadece görebildiklerimi bildiğim kadar paylaşıyorum. Sayın usta da bilgileri ve şahsi düşüncelerini paylaşıyor. Kimsenin söylediği illaki doğru ve olacak diye birşey yok. Herkes fikrini paylaşsın. Farklı bakış açısından grafikler de bekleriz. Saygılarımla

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 515/914 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •