Sayfa 720/914 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Tüm bu enfalsyonların ciroya tam anlamıyla yansıması için gerekirse 5 sene daha beklerim ..

Kullaandığım cep tefonu faturalı aylık hat internet+konuşma 2 sene önce 50 liraydı şimdi tahhahüt bitti 250 tl istiyorlar .

Daaha önce yapılan tüm sözlşemlerin tamamem yenilenmsi ve yeni fiyatlardan yapılması tam anlamıyla 5 sene sürse bile bekleyeceğğim .

İnadına ben batana kadar.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararının kendisi versin
    Son düzenleme : lionnes1; 05-07-2023 saat: 11:57.

2. 5 sene bekleyip hasta olmak mı?
    5 sene sonra zengin olmak mı?

Geçmiş 5 senede ne yapmış ki gelecek 5 senede ne yapacak. Yine gruplar girer kazığı diker yatırımcıyı ....ler . Gruplar manipulasyoncular kazanır. Gerçek yatırımcıda salatalık turşusu alır.

tercih sizin.......... Ben karışmış olmıyım...

Kafa değişmeli... Yönetim değişmeli....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. Sayın Yıldız Tozu , benim ki sadece züğürt tessellisi öyle bakmayın 5 sene beklerim yazdığıma.. İnat ettim ondan böyle yazıyorum. Beklesem bile o kadar , sırf inadımdan ve artık batmayı bile göze aldığımdan beklerim..

Bu HIRSIZLARIN olduğu yerde 5 saniye durmak bile işkence.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararının kendisi versin

4. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. Ak Parti Grup Başkanı Güler:
    - En düşük memur maaşının 22 bin TL'ye yükseltilmesini de içeren kanun teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...24548777299968

Peki 2 sene önce neydi en düşük memur maaşı?

2021 yılı en düşük memur maaşı belli oldu

Memura 4,36 enflasyon zammı gelecek. Buna göre en düşük memur maaşı 4 bin 542 lira olacak.

https://www.ensonhaber.com/ekonomi/2...asi-belli-oldu

Son düzenleme : lionnes1; 05-07-2023 saat: 12:59.

6. Ülkede herkes neredeyse parasını korudu son 2 sneede.. 2021 yılından beri..

2021 yılında asgari ücret 2800 liraydı , şu an 11400 , yılbaşında 15 bin lira olmasının bekliyorum.

Evi arabası malı mülkü olanlar hepsinin fiyatları 5-6 kat arttı arttı bazı araba evler elektronik eşyaşar 10 kat arttı..

altın biriktireen ev hanımları..

FROTO SASA HEKTS DOAS THYO gibi kocaman piyasa değerine sahip hisselerin yatırımcıları bile enflasyondan fazla kazandı, .

Tüm esnaflar sattıkları ürünleri en az 5 kat zam yaptı 2021 yılından beri..

Devletin bütün kurumları kendisi bile her şeye en az 5 kat zam yaptı 2021 yılından beri

Kısacası ülkede tek kaybeden Kron yatırımcıları . Allah bizi tez zamanda bu HIRSIZLARDAN KURTARSIN . AMİN.

7. MTV de 2 katına çıktı çok şükür.

Araç alırken ÖTV+KDV ödüyoruz...
    Yakıt alırken vergisini ödüyoruz...
    Sigortasına vergi ödüyoruz...
    Bakımı için vergi ödüyoruz...

Birde MTV ödüyoruz.. Bu MTV ne için anlamış değilim. Yarın buzdolabı kullananada vergi getirse kim ne yapabilecek... Buzdolabı kullananlar yılda 2 defa vergi ödeyecek dese ne olur....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.

8. Heyyy Lütfü kardeş. Bu günler unutulmayacak buna emin olasın. Gariban ky nin malına çökebilmek için yapılanlardan haberim yok diyemezsin. Şirketine sahip çıkamıyorsun bu kadar net. Orada heden oturuyordun o zaman. Endeksin tarihi zirvelere gittiği hu günlerde 46 dan 21 lere düşmüşsün bu neyin nesi. YOKSA İFLAS MI EDİYORSUN?

(Arkadaşlar bugün çok içerledim bu hasta halimde kusura bskmayın emi)

Sayfa 720/914 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •