Sayfa 332/914 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. 5-07-2019, 19:03#5394lionnes lionnes şu an forumda
    Sadık Üye

Duhul
    Mar 2017
    Gönderi
    1,319
    2017 yılında , hayalperestin rakip olarak gördüğü cyberark bugün rekor kırdı yine. 2017 yılında kron ortalama dolar bazlı 60-65 milyon dolardı şu an 20 milyon dolar,
    https://tr.investing.com/equities/cyberark-software-ltd

Aradan 3 sene geçti;

cyberarkın piyasa değeri 1,5 miyar dolardı 2017 yılında , şu an ise rekor tazeledi ve 5 milyar dolara çıktı.

dolar bazlı 3 kat artış, tl bazlı ise 6 kat arttı 2017 yılından şu an kadar.

Kron ise dolar bazında 3 kat azaldı piyasa değeri ,tl bazlı bile yüzde 60 eridi, 20 liralardan 8 tlye geldi.

ah be hayalperest, sen şu beyninle , değil cyberarkın rakibi onun tek bir ofisiyle bile rakip edemezsin

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    Ağ Güvenliği Saldırıları Yaz Döneminde Yaklaşık 9 Kat Artış Gösterdi

2019 yılının yaz aylarında 6.235 adet ağ güvenliği saldırısı yaşanırken, bu yılın aynı döneminde ise 66.026 adet saldırının meydana geldiği görülüyor

https://tr.investing.com/news/market...klesti-2022517
    Hisse 25 tl burda..

bunları da copy paste yapsana akli dengesi bozuk zat

3. 6-07-2019, 10:02#5400lionnes lionnes şu an forumda
    Sadık Üye

Duhul
    Mar 2017
    Gönderi
    1,319

ben diyorum anya o diyor konya.. ah be usta ben sppek olsam seninle uğraşırmıyımm .sende patronun gibi hayalperestin , hayallere dalıp hayal satmaktan başka bir şey yaptığın yok.

Yav el insaf , aradan 3 sene geçmiş , adam, hala bize kısa vadeli yatırımcı düşüncesi diyor . 3 sene geçti 3!!

anlaşılan o ki , hayalperestliği buna patronu bulaştırdı ,3 sene onu beklete beklete, ama farkında değil hala.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

4.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    Böyle hedeflerin üstüne bal kaymak olan ;

Ortaklık satınalma beklentileri varken..

Digitalleşen dünyada covid ile uzaktan çalışma uzaktan eğitim vs ile PAM pazarı daha önemli hale gelirken bunu da Sayın Lütfi Bey ve Mete Bey de söylemişken ..

Satışların yarısı ihracat döviz ile iken ve de 3 üncü çeyreği kur 7,8 ile kapatıp , şu an 7,8lerde usd iken,

Hükümetin bilgi güvenliği rehberi ve son olarak da YEP te siber güvenlik en önemli hedefler arasında gösteririrken..

Diğer Bilişimler satışlarının yüzde 5-30 ünü arge ve pazarlamaya ayırıp 25 fk da fiyatlandığı şu zamanlarda , Kron Satışlarının yüzde 70ıni arge ve pazarlamaya ayırırken..

Ve de 2021 yılına 3 ay kalmışken , Spek Bey , sana bu fiyattan verir miyim hisselerimi? bi düşün .....
    Hisse 25 tl burda..

5.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    bir şey üretmeyen mal alip satan armda dgate arene fkları 30 larda armda 100 küsür, ..

Bilişim ortalaması fklalrı da 25 lerde ,

kron yüzde 78 brüt kar marjı ve de bunların en 5 katı kadar arge ve pazarlamaya para harcıyor fksı40

Tekrar söyleme hesap yapmaya gerek yok

Herkes Kront fksının ne olması gerektiğinin hesabını kitabını yapabilir her şey açık zaten
    Hisse 25 tl burda..

bunları da copy paste yapsana akli dengesi bozuk zatttttt

6.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    Bu spek beni bıktırıp hisselerimi alabilirdi bu fiyatlardan eğer Lütfi bey Bloombergteki o açıklamaları yapmasaydı....O açıklamalarda Hem ortaklık hem de PAM pazarı hedefi koyarak ve de 2020 yılının sonlarına gelmemiz sebebiyle , speğin hisselerimi bu fiyatlardan alma ihtimali artık yüzde sıfır.
    Hisse 25 tl burda..

bunları da copy paste yapsana akli dengesi bozuk zatttt

7. kivrak,
    sen 60 lira olan krontu her ovdugunde ben senin kront 8 lira ike yaptigin bir karalamayi sana gosterecegim, milletde senin karakterin ve akli melekelerin icin bir fikir sahibi olur ne mal olduguna daha iyi karar verir..

8.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    bu hissenin, şu an ki yıllık 55 milyon satışa göre bile ( beklenen 2020 yıllıkta satışlar daha da artacak ) fksı diğer bilişimlerin en az 3-4 katı olması gerek sebebini defalarca kez yazdım ( satışarın yüzde 70i arge ve pazarlamaya gidiyor borsadaki diğer bilişimlerin ortalama 5 katı kadar arge ve pazarlamaya gidiyor).

Bu spek ve hissedeki hırsız her kimse inatssa inat ulan gerekirse , Kron ilk 5e girip , PAM pazarından yüzde1 lik pay alana kadar yani 30milyon dolar , o zamada kadar beklerim anladın mı hırsız?

Hisse 25 tl burda..

Sayfa 332/914 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •