Sayfa 144/914 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. anlaşıldı cevap yok galiba .. neyse herkes kendisini düşünüyor .. anlaşılan bu kadar bilgi araştırma yeter.. Bi daha uzun süre yazmayacağım .Herkese kolay gelsin.

2. Sn.lionnes paylasimlar icin tesekkurler.
    Yalniz herkes musait olamiyor sanirim ondan forum biraz bos kaldi. Yoksa okuyoruz.

Teknik temel sorusu olan olan olur, yeni bilgi veren olur , hisseyi yorumlayan olur.

Bir sekilde yurutmeye forumuda bos birakmamaya calisiyoruz
    Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Formu okuyorum ama burda değilim.
    Ben hiç salak yerine koyulacak bir adamda değilim!
    Tam teşekkülü geldiğimde bende sizlere bir naçizane grafik atarım.
    Sonra sende bana giydirirsin!
     Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    PAM'dan sonra, Ironsphere, PTA (Privileged Task Automation) reklamına da başlamış. PAM'a eklenebilen bir özellik. Ayrıca, yazıya dikkat ederseniz, sağ tarafta, En iyi Task Management Sağlayıcılarından sertifikası almış. Ayrıca aşağıdaki 2. link'te, featured yazı olarak paylaşmışlar yazıyı, yani editörün tercihi yazı..

Yazının son paragrafına dikkat edin: İleriki zamanlarda, cyber güvenliğin şirketler için zorunlu olmasını bekliyoruz demiş..Orhan Yıldırım..

https://task-management.cioapplicati...8-mid-292.html

https://task-management.cioapplications.com/

Bu arada kafkas burada mı.. Neyse, bana ne..

YTD
    SM-J260F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Formu okuyorum ama burda değilim.
    Ben hiç salak yerine koyulacak bir adamda değilim!
    Tam teşekkülü geldiğimde bende sizlere bir naçizane grafik atarım.
    Sonra sende bana giydirirsin!

SM-J260F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nereden çıkardın, dolaylı bir ifade, zayıf bir ima bile yoktu. Herhalde kavga etmeyi özledin.. Bilakis, ben tam tersini düşünüyorum ve ona kızıyorum. Yani okuyucuları s..ak yerine koymaya çalıştığını düşünüyorum, en azından bazılarının ağa düşeceğini düşündüğünü düşünüyorum.

Neyse, tekrar fulleyince grafik bombardımanına başlarsın dediğin gibi. Şimdilik 2 günde 1 okuyup hiç yazmaman benim için sıkıntı değil. Hisse düşerken grafikleri kendine saklamanın hayranlığıyla ağzım açık zaten bir şey diyemezdim..

5.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    Bu üzerinde çok durulmamış, bence çok önemli bir haber.

Bakınız, KRON bundan önceleri hep bronz sponsor oluyordu. Bırakın altın sponsor olmayı, gümüş sponsor bile pek karşılaşılan bir durum değildi. Şimdi ise, bırakın altın sponsor olmayı, onun da üstünde olan Platin sponsor olmuş. Kron ile birlikte an itibari ile 5 platin sponsor var. Tek Elmas sponsor ise Havelsan. Karel mesela gümüş sponsor, Cisco ise altın. Tabi bizim böyle büyük bir sponsor olmamızda, Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı konularının, neredeyse tamamen bizim çalışma alanımıza odaklı olmasının da rolü olabilir.

Ben bu sponsorluğu, KRON'un artık kulvar değiştirdiğinin işareti olarak görüyorum. Diğer taraftan, eğer ki bu Kamu ile ilgili konferanstan çok büyük beklentileri olmasaydı, bence böyle büyük bir sponsorluğa sıcak bakmayacaklardı. Tabi, sponsorluk, otomatik olarak kamunun Kron'u tercih edeceği anlamına gelmez.

Kendi fikrim olup, yatırım tavsiyesi değildir. Kaldı ki, bizim yatırımcımızın çoğu, uzun vadeci değildir. Uzun vadeci olduğuna inananların çoğunun günlük hisse takip etmesi de, kısa vadeli dalgalanmalardan faydalanmanın da peşinde olduğunu gösterir. Dolayısı ile yatırım stratejileri herkesin farklı farklıdır, öyle olmak zorundadır.

6. Tabi bu sene konferans sanal ortamda olacak. https://www.gictc.com.tr/

Dolayısı ile sponsorluk fiyatları korktuğumuzdan daha ucuz olabilir

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. RTALB çok iyi net kar yazmış (yatırım tavsiyesi olarak algılamayın, bu kar zaten fiyatlanmış olabilir, ilgili hisse inceleyip bilgi sahibi olduğum bir hisse değil).

Şimdi, COVID'den pozitif etkilenen alanlarda, medical olsun, gıda olsun, bilişim olsun, sektörlerde şirketler hep pozitif bilanço gönderirken, bizde neden böyle bir yükseliş olmadı.

Şimdi, bu sektörler, covid'den direk etkilenen, ve önceliği olan sektörler. Bir virüs tanıma kiti acilen üretilmesi gereken ve piyasaya sürülmesi gereken bir şey iken, bizim satışını yaptığımız ürün için, şirketler almaya karar verseler dahi, bunun bir PoC süreci var, bir kurulum süreci var. Bu kurulum süreci, 3-5 ay olursa, çabuk kurulum diye övünüldüğü düşünülürse, bizdeki gecikmelerin bence anlaşılması lazım. Tabi RTALB gibi 5-6 kat hasılat beklentimiz, kısa vadede yok, zaten olsaydı ona göre uçuş olurdu..Uzun vadede, 5 senede ise, global 5 firmadan biri olma hedefi olduğundan, yönetimce, hasılatın 80M dolar civarına çıkması hedefi var demektir. Aralık sonu hasılatı, 9 M dolar civarıydı. Çok meydan okuyan bir hedef.. Göreceğiz bakalım, kaldı 4,4 yıl. Benim için bu hedefin yarısına ulaşılsa bile yeter.

Diğer taraftan, pozitif taraftan bakarsak, bazı sektörlerdeki artış geçici olabilir, hasılat artışı covid sonrası devam etmeyebilir. Ancak, bence PAM alanında alış yapanların büyük çoğunluğu, covid sonrasında da lisans yenilemeye devam edecektir.

8.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    RTALB çok iyi net kar yazmış (yatırım tavsiyesi olarak algılamayın, bu kar zaten fiyatlanmış olabilir, ilgili hisse inceleyip bilgi sahibi olduğum bir hisse değil).

Şimdi, COVID'den pozitif etkilenen alanlarda, medical olsun, gıda olsun, bilişim olsun, sektörlerde şirketler hep pozitif bilanço gönderirken, bizde neden böyle bir yükseliş olmadı.

Şimdi, bu sektörler, covid'den direk etkilenen, ve önceliği olan sektörler. Bir virüs tanıma kiti acilen üretilmesi gereken ve piyasaya sürülmesi gereken bir şey iken, bizim satışını yaptığımız ürün için, şirketler almaya karar verseler dahi, bunun bir PoC süreci var, bir kurulum süreci var. Bu kurulum süreci, 3-5 ay olursa, çabuk kurulum diye övünüldüğü düşünülürse, bizdeki gecikmelerin bence anlaşılması lazım. Tabi RTALB gibi 5-6 kat hasılat beklentimiz, kısa vadede yok, zaten olsaydı ona göre uçuş olurdu..Uzun vadede, 5 senede ise, global 5 firmadan biri olma hedefi olduğundan, yönetimce, hasılatın 80M dolar civarına çıkması hedefi var demektir. Aralık sonu hasılatı, 9 M dolar civarıydı. Çok meydan okuyan bir hedef.. Göreceğiz bakalım, kaldı 4,4 yıl. Benim için bu hedefin yarısına ulaşılsa bile yeter.

Diğer taraftan, pozitif taraftan bakarsak, bazı sektörlerdeki artış geçici olabilir, hasılat artışı covid sonrası devam etmeyebilir. Ancak, bence PAM alanında alış yapanların büyük çoğunluğu, covid sonrasında da lisans yenilemeye devam edecektir.

Emeğinize sağlık sayın Usta. Müsaadenizle küçük bir ekleme yapayım. Bu süreçte en revaçta olan ürünümüz 3 Ay süre ile ücretsiz olarak verilmiştir. Buradan da önümüzdeki dönem ciddi geri dönüş olabilir.....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 144/914 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •