Sayfa 874/914 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    tamam da ne yapayım yani elim kolum bağlı mı bekleyyeim.

Bizi dolandırdılar doğru .

peki ne yapmak gerekir bundan sonra?

var mı bi önerin?
    Oturup bir mucize olmasını bekleyeceğiz . Matematik hesaplardan önce patronun dürüst olması en önemli sart.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Geçen sene eylülde başlayan süreç bu sene kasımda bile başlayamadı..

Her yıl bir haber düşerdi.. Bu sene birşey düşmedi. Gartner olsun bilmem ne olsun.

yarından itibaren gartnerda son 12 ay için 1 adet bile yorum olmayacak. Ben anlamıyorum.
    Kimsede sormuyor mu? 1 senedir bir tane iş ilişkisi kapı yok siz ne yapıyorsunuz demiyor mu?

11 sayfalık saçmasapan faaliyet raporunda bahsi geçen şirket

https://eosits.com/
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. acayip sinirleniyorum ben ya...

OLm daha 2 gün önce kasaya 42M para girdi... Halen nasıl düşüyon ya....

Ki fiyatı da siz belirlediniz. %1000 bölünseydiniz.42 yerine 420M girerdi şirkete.

Yıllık getirisi %-2,45

1000 lirayı vadeliye koysak 1300 lira olacaktı ama kronta yatırdığımız için 755 lira oldu.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. Mcap 1.2 milyar tl kasaya giren para 42 milyon

5. Tarkm Mcap 16 milyar tl.

Eupwr Mcap 41 milyar TL

Reeder Mcap 21 milyar tl...

Sdttr Mcap 18 milyar tl

Burdakiler doğru fiyatlamış diyorsanız o ayrı...

kasaya girecek parayı ben seçmedim.... Parayı veren benim zaten...

6. Papil ve Link yine çoşmuşş..

52 milyon ciroya sahip PAPİL F/S si 20 geldi. Gerçek F/K sı ise 300 lerde. Piyasa değeri 1 milyar tl ye yaklaştı.

47 milyon ciroya sahip LİNK F/S si 40 lara dayandı . Gerçek F/K sı 60 larda. Piyasa değeri 1 milyar 700 milyonu geçti.

geçmişte biriss bana link bilgisayar kront un tun piyasa değerinii geçecek deseydi , ha s*ktir derdim ona ..

ama geldiğimiz noktada bu gerçekleşti.

insan hayran ediyor gerçekten bu olanlara..

7.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Papil ve Link yine çoşmuşş..

52 milyon ciroya sahip PAPİL F/S si 20 geldi. Gerçek F/K sı ise 300 lerde. Piyasa değeri 1 milyar tl ye yaklaştı.

47 milyon ciroya sahip LİNK F/S si 40 lara dayandı . Gerçek F/K sı 60 larda. Piyasa değeri 1 milyar 700 milyonu geçti.

geçmişte biriss bana link bilgisayar kront un tun piyasa değerinii geçecek deseydi , ha s*ktir derdim ona ..

ama geldiğimiz noktada bu gerçekleşti.

insan hayran ediyor gerçekten bu olanlara..
    sonda yazdığım cüme yani "insan hayran ediyor gerçekten bu olanlara.." yanlış yazmışım bi kelimesini.

doğrusu : insan hayret ediyor gerçekten bu olanlara" olacak.

8. Hekts tıpkı bundan önceki bilançolar gibi kötü bilanço açıklamaya devam ediyor ama nedense fiyat sürekli yukarda kalıyor kötü bilanço açıklamasına rağmen ..

Bu 9 aylıkta da çok kötü bilanço açıklamış. tıpkı bundan önceki bilançolar gibi kötü..

ama F/Ksı 200 lerde sürekli nasıl oluyor bu?

Ha dur yaaa şirket yatıırm yapıyor ya .. ha işte o yatırımların sonucunu görmeden insanlar hisselrini satmıyorlar hemde bunca süredir kötü bilançolar açıklamasına rağmen..

peki ya kront ta ne oluyor?

tonlarca para yatırımlara harcanmasına rağmen.. şirket kötü bilanço açıklamassa bile her s*ktiğim döneminde zirvesinden 3 katlar dolar bazlı ise 5 katlar düşüyor/ veya düşürüyorlar hisseyi..

ki bi zamanlar hekts temmetü hissesiydi ... 2016 yılı ve öncesinde ağır ağır hareket ederdi ve F/K sı bırakın 200 leri falan , 7-8 9 lardaydı yıllardır F/K sı

şimdi oldu sürekli geleceği satın alan, ve sürekli olarak 200 lü , 300 lü F/K larla fiyatlanan bir büyüme hissesi., Hektsa benzer hikaye ,aynı olay, aynı fiyatlama tarzı SASA Kontrolmatikte de son yıllarda var

bu 3 hisse kötü bilançolar açıklasar bile bırakın zirvelerinden 3 kat , dolar bazlı 5 kat düşmeyi falan , bazen yükseldikleri de oluyor..

neden ?

yukarda yazdım sebebini de tekrar yazayım ..bu şirketler yatıırm yapıyor ya .. ha işte o yatırımların sonucunu görmeden insanlar hisselrini satmıyorlar ya falan filan hemde bunca süredir kötü bilançolar açıklamasına rağmen.. ya

ya İşte böyle bir hikaye .

https://twitter.com/fintables/status...075015/photo/1
    Son düzenleme : lionnes1; 10-11-2023 saat: 06:28.

Sayfa 874/914 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •