Sayfa 548/914 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. https://resmim.net/cdn/2022/10/26/Op9v1.png

Tahmini olarak gelecek projeksiyonum böyle. Tabi ilerde ne olur biter bilemiyoruz. lütfen kimse etkilenmesin bu benim öngörümdür.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Mantıklı hacim artışı desteklerse zirveyi delip canak katlmasi muhtemel. Bence de iki seçenek var ya sizin gösterdiğiniz birinci yol ya da gecmiste tekrar edilen 9-20 hareketi ile baslayip pandemi düşüşü gibi ama o kadar derin olmayan bir hareket. Ben gecmisi tekrar edip bir düşüş beklesem de bu sefer alim firsati vermeyebilir. Hayirlisi artik beklentiler netlesti gerekirse zirve aşımı sonrasi onaya döndüğünde de girebilirim.
     Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    https://resmim.net/cdn/2022/10/26/Op9v1.png

Tahmini olarak gelecek projeksiyonum böyle. Tabi ilerde ne olur biter bilemiyoruz. lütfen kimse etkilenmesin bu benim öngörümdür.

3. Bisiklet sürerken ön tekere değil ileriye bakın yoksa düşersiniz diye derler idi bize.
    Hadi önceden iş anlaşması gelmiyordu vs şimdi o kadar önemli kaplar geldi gelmeyen gartner tarafında yayınlananlar var siz hala ön tekere mi bakıyorsunuz dikkat edin düşmeyin aman.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

4. Teker degil de yola bakiyoruz Elinde olanlar icin tabi ki satilacak hisse degil. Pozisyonuma gore konusuyorum açıkça belirtmek gerek. Orta vade degisim yaparak ilerlemeye calisan bir yatirimciyim. Elimde yok ona gore alim icin firsat kolluyorum pozisyon nedeniyle gecis yapamadim. Etrafimda 35-36 liralardan aldırdıgim baya bir insan var potansiyeline de inaniyorum hissenin ve portfoyde kesinlikle olmalı bence de.

5. Siz bisiklete binmemişsiniz henüz şimdi anlaşıldı.
    Ama siz bisiklete binmeden yola bakıyorsunuz bisikletlilerin geçişini izliyorsunuz yani, bu durumda bisiklete binip gitme ihtimali de var sizin için anladığım kadarı ile 58 deki boşluk dolma ihtimali de birde sizin bisikletlileri izleme durumunuz var tabi elinizdeki hisselerin daha fazla primlenmesi de en iyi ihtimal.
    Şu an aslında benim elimde olsa da elimdeki diğer hisselerim belli bir sayıda kront etmesi durumunda geçeceğim hisseler de var yani bende bekliyorum bir nevi 58 deki boşluğu ama o boşluk hiç dolmayabilir de dua edelim elimizdekiler hızlı çıksın.

6. Evet aynen dediginiz gibi 2016 dan beri yoldaydim 2021 basinda hedefe cabuk gitmek icin ara yola girdim diyelim Diger hisselerim 5-8 arasi Fk larda yan tahtalar genelde yol cok kestirme olmadi ama icim rahat bekleyebiliyorum onemli olan bu. Hep birlikte kazaniriz umarim.

7. Resmi Gazete’de yayınlanan yatırım programına göre yeni yılda dijital Türk Lirası’nın ödemelerde kullanımına ilişkin testler başlayacak. Dijital paranın dijital kimlik ve FAST sistemleri ile entegrasyonu da sağlanacak.
    Bu projesi havelsan ve aselsan yapıyor ,ister istemez Kront ta önemli bir yerinde olacaktır havelsan kısmının

8. bu konuda oyumu thales ve pkarttan yana kulaniyorum kront uzmanlarindan bu işte kront un urunleri kullanilabilir mi yorum alsak guzel olur
     Alıntı Originally Posted by Gucan Yazıyı Oku
    Resmi Gazete�de yayınlanan yatırım programına göre yeni yılda dijital Türk Lirası�nın ödemelerde kullanımına ilişkin testler başlayacak. Dijital paranın dijital kimlik ve FAST sistemleri ile entegrasyonu da sağlanacak.
    Bu projesi havelsan ve aselsan yapıyor ,ister istemez Kront ta önemli bir yerinde olacaktır havelsan kısmının

Sayfa 548/914 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •