Sayfa 896/914 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Mesele herkesin yazmasi degil. Kront ile ilgili olmamasi. Buraya gunde 5 kez balon LINK reklami yapilirken aylarca kimsenin sesinin cikmamasi. Aman ortalikta tartisma olmasin, huzurumuz bozulmasin diye terbiyesizliklerin normallestirilmesi. Hatta o seviyeye gelmiski, adam, madem kimsenin sesi cikmiyor, kimse bir sey demiyor, kendisi "a burasi Kront basligiymis" diye alay etme seviyesine gelmis. Sen simdi buna kisisellestirme dersin, ben Kront basligina baska seylerin yazilmasini elestirme derim.

Bana kizmak kolay, kotu konusamiyorum, kusup gidiyorum falan. Yigitlik odur ki hak ugruna basinin agrimasini goze alabilesin.

Ama siz nazik olanin hak arayisindaki yonteme kizip, haksiza aylarca ses cikarmadan durmussaniz, o zaman sizi o kisiyle yalniz birakirlar.

Yazdiklarim bir kisiye yonelik degildir. 10 ay once benzer muameleden dolayi 10 ay yazmamamin da ANA sebebidir.

Tek degisen bir sey olmadigini gordugumden an itibari ile tekrar kesiyorum.

Burada kim yazacak kavgasi yapildigini sananlara duyurulur.

Mutlu linkler, papiller size..

2.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Mesele herkesin yazmasi degil. Kront ile ilgili olmamasi. Buraya gunde 5 kez balon LINK reklami yapilirken aylarca kimsenin sesinin cikmamasi. Aman ortalikta tartisma olmasin, huzurumuz bozulmasin diye terbiyesizliklerin normallestirilmesi. Hatta o seviyeye gelmiski, adam, madem kimsenin sesi cikmiyor, kimse bir sey demiyor, kendisi "a burasi Kront basligiymis" diye alay etme seviyesine gelmis. Sen simdi buna kisisellestirme dersin, ben Kront basligina baska seylerin yazilmasini elestirme derim.

Bana kizmak kolay, kotu konusamiyorum, kusup gidiyorum falan. Yigitlik odur ki hak ugruna basinin agrimasini goze alabilesin.

Ama siz nazik olanin hak arayisindaki yonteme kizip, haksiza aylarca ses cikarmadan durmussaniz, o zaman sizi o kisiyle yalniz birakirlar.

Yazdiklarim bir kisiye yonelik degildir. 10 ay once benzer muameleden dolayi 10 ay yazmamamin da ANA sebebidir.

Sayın Usta siz burada en değerli bilgi paylaşımları yapan kişilerdensiniz. Ben de çok paylaşımda bulunmuyorum artık. Topik amacının dışına çıkmış durumda olduğu için. Şirket kötü yönetiliyor olabilir. Türlü oyunlar çevriliyor olabilir. Beğenmeyen satar çıkar demek kolay. Ama bizler bir yatırım yapmışız ve bunun sonucunu almak istiyoruz. Gece gündüz buradan küfür etmek veya falan hisse ile karşılaştırmak nafile çabadır. Bunun yolu SPK dan geçer. Elinizde delil varsa buyrun SPK ya şikayet edin dava açın. Mücadele böyle olur. Bunun dışında yapılanlar sadece kafa bulandırmak ve yanıltmaktır. Bir de yazdıklarınız etkileşim yapmıyor ise demek ki yazmanıza gerek yoktur anlamı çıkıyor. Biz yazmayanları da töhmet altında bırakmak hoş bir davranış değildir. Buranın amacı bilgi paylaşımıdır.saygılarımla….

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Tel den yazdığımdan mlsf anlamı düşük cümleler yazıyor olabilirim.sn usta gayet değerli bir katılımcı bu çok net

4. Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. Ben sizin cumlelerinizi cidden anlamakta zorluk cekiyorum.

Burada hic kimse o yazsin bu yazmasin demiyor. Kimsede kimin yazdigina karismiyor.

Bana kalirsa benim zerre umrumdada degil.
    Bakın beyler, ben net yazacagim. Yanit verecek duruma sokmadan kimseyi töhmet altina almadan.

Burasi belli gruplarin veya kisilerin sahne aldigi bir yer degil, kamuya acik bir platform. Denetleyicilerde uyeler degil.
    Yazilanlardan sikayeti olanlar gider yonetime sikayet eder.
    Burada daha once yazilanları baska sekillerde manalandirarak , baskalarini ezmeye soylediklerini itibarsizlastirmaya calisamaz.

Hakaret seviyesine varan bu itibarsizlastirmalari bazilari gorur bazilari umursamayabilir ama hak gördüğümün yaninda dururum.

Yazdiklarimin ve yazacakalrimin temelini olusturan 1 senelik yapilanlar karsi sesi cikmayanlarin burada buna karsi cikanlara karsi yaptigi itibarsizlastirilma cabasidir.
    Buna izin vermem.
    İyi yazsin kotu yazsin ister gelir kufur eder ister gelir bilmem ne bilancosunu yorumlar. İkiside parasini yatiran yatirimcidir.

Bunun icin 5 yil kavga edeceksek ederiz yani. Bende susmam...

İyi gunler bol kazanclar.

6. https://resmim.net/cdn/2023/12/03/Zdjvbh.png
    Haftalık Log grafik. Bunu da birakıyorum buraya sorusu olan sorabilir. Dikkat Grafik Haftalıktır.
    Bir önceki hafta düşen kırılımı gerçekleşti, Geçen hafta muhtemelen onay almak için geri geldi. BU durumda olabilecekleri paylaşıyorum;
    Önümüzdeki hafta 14,97 seviyesi 1. destek seviyesi olarak izleyeceğiz. 2, destek seviyemiz ise 12,85 olacak.
    16,40 üzerinde kalabildiği sürece bu destekler gündeme gelmez ve yukarı yönlü hareketine devam eder.
    ÖNEMLİ NOT: Destek ve dirençler, üzerinde veya altında en az 2 gün kalınması şartını barındırır.
    Bu durumda destek ve dirençler belli iken ve kural biliniyor iken destekten satıp dirençten alma cesaretini gösterenler suçlu mu olacak. Sonuçta bu sat-al işlemi her zaman kar ile sonuçlanmıyor. bazen zarar ile de sonuçlanabiliyor. Yani risk almak yada almamak. İşte bütün mesele bu. Herkes kendi yaptığı işlemlerden sorumludur. burada kimseye al sat demiyorum. ben de kendime güvendiğim zamanlarda RİSK ALARAK İşlem yapıyorum. Burası Borsa ve Oyunun kuralları var. Zarar yazdığım zaman gelip burada selzenişte bulunmam hiç etik olmaz ki şimdiye kadar da hiç bulunmadım. Karar sizlerin.

7. https://resmim.net/cdn/2023/12/03/Zd3hWT.png
    Günlük Log Grafik. Aynı grafiğin Günlük görünümüdür.
    Sarı düşen trend henüz kırılmış değil. Yani yukarı yönelme ihtimali var. Ama 16,40 Altında 2 kapanış görmek bizi diğer destek seviyelerine yönlendirecektir. Bu kadar basit. Burada kimsenin hisseyi düşürmeye veya yükseltmeye gücü yetmez. Ne olursa Ne yaparım düşüncesini kafanızda kurarsanız olayı çözersiniz.
    Benden bu kadar.

8.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Mesele herkesin yazmasi degil. Kront ile ilgili olmamasi. Buraya gunde 5 kez balon LINK reklami yapilirken aylarca kimsenin sesinin cikmamasi. Aman ortalikta tartisma olmasin, huzurumuz bozulmasin diye terbiyesizliklerin normallestirilmesi. Hatta o seviyeye gelmiski, adam, madem kimsenin sesi cikmiyor, kimse bir sey demiyor, kendisi "a burasi Kront basligiymis" diye alay etme seviyesine gelmis. Sen simdi buna kisisellestirme dersin, ben Kront basligina baska seylerin yazilmasini elestirme derim.

Sayın Usta, buranın bir forum yani bilgi, yorum paylaşım yeri olduğunu unutmayınız. Forum kuralları çerçevesinde herkes kendi tarzında yazıyor, çiziyor, forum katılımcıları olarak kimseyi engellemek gibi bir yetkimiz yok ki. Engelle tuşunu kullanarak istediğinizi engelleyebiliyor ve yazdıklarını görmüyorsunuz.

Sayın Lionnes'in tekrar tekrar aynı şeyleri yazıyor oluşuyla sizin bunlarda mana aramanızın sebebi aynı. Kront'taki marjinal fiyat hareketleri gerçek yatırımcıların psikolojisini bozmaya yönelik. Bunun bir tezahürünü forumda da görüyoruz.

Şahsen Sayın Lionnes'in mesajlarını 1-2 saniye bakıp aynı şeyi yazdığını görünce okumuyorum o nedenle mana da çıkaramıyorum. Link papil burda yazınca Kront satıp bunları alan var mıdır, hiç sanmıyorum. Siz yazınca fark ettim zaten. Çünkü sizin mesajlarınızın altı ciddi dolu oluyor ve okunuyorsunuz.

Sayın Lionnes'in sürekli farklı hisselerden örnek vermesi Sayın Yıldız Tozu'nun destek olduğu konu Kront'un spekülatif hareketlerle ucuz bırakılmasına yönelik bir tepki niteliğinde bence. Yanılıyor da olabilirim, siz de tabiki farklı düşünebilirsiniz, ama yazımın başında da belirttiğim gibi engelle tuşunu kullanırsanız rahat edersiniz diye düşünüyorum.

Sayfa 896/914 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •