Sayfa 900/914 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Ağlayıp sızlamak bu adamların sizi hersene soymaya veya dolandirmaya calismasini engellemez.
    O yuzden aglayip sizlanmayin oturun kaderinizi bekleyin...

Ahh ahh keske kronta ayni yönden bakabilsek...

Ahh ahh keske .....

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Bundan sonra bu foruma yazmayı düşünmüyorum. ( Belki ilerde twitterda yazmaya devam ederim yazılarımı , ama kesin değil , belki de orada da yazmam.)

Neyse dediğim gibi bu foruma bi daha yazmayı düşünmüyorum .

Çeşitli kendimce sebeblerim var.

Kavgalı olduğum veya olmadığım , herkesin, tüm isteklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Hem gerçek hayatta hem de bu hisse için.

Kront ta gelince...

Uzun vade beklemeye devam edeceğim . Ta kii hedefime gelene kadar.
     Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Ağlayıp sızlamak bu adamların sizi hersene soymaya veya dolandirmaya calismasini engellemez.
    O yuzden aglayip sizlanmayin oturun kaderinizi bekleyin...

Ahh ahh keske kronta ayni yönden bakabilsek...

Ahh ahh keske .....
    Sayın Yıldız Tozu , evet biz ağlayıp sızlanıyoruz . Boşverin .

En son yazımda , Kimseye sataşmadan kavgalı kavgasız herkese iyi dilekler dileyerek bu forumdan ayrıldım .

Ama sataşan olursa sadece ona cevap vermek için geleceğim bu foruma .

Bunun dışında kront ile ilgili artık bu foruma temel analiz , F/S hesaplaları falan yazmayacağım bi daha.

Her gün twitterda yazmaya devam edeceğim.

Bu forumu ise ziyaretçi olarak takip etmeye devam edeceğim.

3. Böyle bir gönderi var. Yorumlayacak bir arkadaş var mı acaba.Screenshot_20231205-202850.jpg

S19 Max Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kimseyle polemiğe girecek zamanım yok. Sadece DUYGUSAL Yaklaşmayın olaya. Kurallar belli. Bunları ben koymadım. Eğer borsada yatırım yapıyorsanız kurallara uyacaksınız. SAT dediği zaman satacak, AL dediği zaman alacaksınız. Bu kadar net. Ha bu kuralları uygulayamıyorsanız kenara çekilin ve kaderinize razı olun. Bildiğiniz halde uygulayamıyorsanız da kimseyi suçlamayın, kendinizi geliştirin.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Böyle bir gönderi var. Yorumlayacak bir arkadaş var mı acaba.Screenshot_20231205-202850.jpg

S19 Max Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Jen Waltz hızlı başladı. Kadının motivasyonuna hayran olmamak elde değil. Bugünkü tavan kendisinden mi geldi acaba?

6. Polemiğe gitmeye gerek yok, herkesin bilgisi kendine sonucta. Herkesin bir tarzi var. Bu teknikte olabilir. Siz teknik konusuyorsunuz Sn.Umut0109.

Keske 109 dan kurumsala satildiginida teknikte gorebilsek, keske gonderilmeyen is anlasmalarinida , gelecek bilancolarida teknik ile gorebilsek.

Sizin kabul etmediginiz cigeri yanan yatirimcinin haykirislari.

Bunlar hep insani duygular. Öfke, sinir, huzursuzluk , kaygi.. çocuğun rızkının yok edilmesi.
    Kendinizi ne kadar gelistirirseniz gelistirin , 1000 yillik kadim yazıtlarıda okuyabilseniz , hicbir insani duyguyu o grafiklerde goremeyeceksiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Polemiğe gitmeye gerek yok, herkesin bilgisi kendine sonucta. Herkesin bir tarzi var. Bu teknikte olabilir. Siz teknik konusuyorsunuz Sn.Umut0109.

Keske 109 dan kurumsala satildiginida teknikte gorebilsek, keske gonderilmeyen is anlasmalarinida , gelecek bilancolarida teknik ile gorebilsek.

Sizin kabul etmediginiz cigeri yanan yatirimcinin haykirislari.

Bunlar hep insani duygular. Öfke, sinir, huzursuzluk , kaygi.. çocuğun rızkının yok edilmesi.
    Kendinizi ne kadar gelistirirseniz gelistirin , 1000 yillik kadim yazıtlarıda okuyabilseniz , hicbir insani duyguyu o grafiklerde goremeyeceksiniz...
    Sayın yıldız tozu, son çıkışta 140 civarıydı galiba ben de satamadım. Satmam gerekiyordu. Bile bile lades oldum. İnanın ki portföyüm küçümsenmeyecek ölçüde. Ama kimseyi şirket yönetimi dahil suçlamadım. Çünkü benim hatamdı. Bu mecrada yatırım yapmak illaki para kazanacaksınız anlamı taşımaz. Bazı hisselerde zarar kes yapar stop olursunuz. Bunu ben de yapamadım. O zaman ikinci kural devreye giriyor. Sabırla beklemek ve kendinizin ve çevrenizdekilerin pisikolojisini bozmamak. Ben bunu yaptım. Biliyorum ki hiç bir hisse sonsuza dek düşmez. Zamanı gelince çıkacaktır. Gece gündüz burada küfür etmek çare değildir. Bu gün birinin hisseyi almasına engel olduğunuzu düşünün ve bu hissenin kısa sürede çok yükseldiğini düşünün veya aksi durumu. En iyisi kimseyi etkilememek. Bir kişiyi dahi etkilerseniz işte o zaman o kişinin çocuğunun rızkına engel olursunuz. Ben böyle düşünüyorum. Kimseye al da demem sat da demem. Geleceği kimse bilemez.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın Forza körfez sizi görmek ne güzel. 18,60 ve 19,40 bandı hedef durumdadır. 20,34 üzeri çok güzelleşir.(30 Seviyelerini hedef olarak konuşabiliriz) Saygılarımla...
     Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın Forza körfez sizi görmek ne güzel. 18,60 ve 19,40 bandı hedef durumdadır. 20,34 üzeri çok güzelleşir.(30 Seviyelerini hedef olarak konuşabiliriz) Saygılarımla...
    Çok teşekkürler Sn.Umut0109. Ben de siz ve Sn.Usta'yla benzer hislerle çok fazla yazmamayı tercih ediyorum. Hisse hareketleri de oldukça sinir bozucu zaten. Pek yazacak heves kalmıyor açıkçası.

Geçenki yazışmalarla ilgili olarak ben de bir iki cümleyle fikrimi belirteyim. Bazen birbirinin zıttı iki fikrin ikisi de yanlış olmayabilir. Bu gibi sorunlara yüzeysel yaklaşmak sorunun çözülmesine yardımcı olmaz, detaya inmek gerekir.

Forumda yazmak elbette herkesin hakkıdır. Aynı zamanda aynı cümleleri günde 50 kez okumak da sinir bozucu hale gelmektedir. Çin işkencesi de öyledir ya. Aynı şey milyon defa tekrar edilir ve bir süre sonra dayanılmaz hale gelir.

Engelle, geç, okuma kardeşim demek de bir çözümdür evet. Ama arada bence güzel olan bilgiler de paylaşıldığından dolayı engellemiyorum. Hem engellesen de alıntı yapıldığında görülüyor engellenen mesaj. F/S hesabı, doların baskılanması, Link, Miatek hususları doğru analizler olabilir belki. Ama hergün 50 kez mi?

Bir de hisse fiyatından dolayı zaten mutsuz, hisse sahibi herkes. Altını çiziyorum herkes. E hissenin yüzde 3-5 düştüğü bir günde foruma bakayım neler var dendiğinde, 5 sayfa spek öyle spek böyle, F/S öyle, dolar şöyleyi okuyunca insan mutlu olamıyor normal olarak. Hadi sen içini rahatlatıyorsun hayali speğe kızarak, diğer insanlar ne yapsın. Daha çok şişiyor. O yüzden insanın pek yazası da gelmiyor

Sayfa 900/914 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •