Sayfa 594/914 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Sebebiyle ilgişi mantıklı bir açıklama bulamıyorum ama düzeltme, Sasa, Hektaş ve Kontr düzeltmesine denk geldi. Onların düzeltmesini bekliyor olabilirler. Ya da iki yılda bir olan yükseliş 32-104 hareketi olabilir. Umarım birinci seçenektir.

2.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Sebebiyle ilgişi mantıklı bir açıklama bulamıyorum ama düzeltme, Sasa, Hektaş ve Kontr düzeltmesine denk geldi. Onların düzeltmesini bekliyor olabilirler. Ya da iki yılda bir olan yükseliş 32-104 hareketi olabilir. Umarım birinci seçenektir.
    Sayın Forza bence hareketi daha bitmedi. Bu düzeltme sonrası devamını bekliyorum. Malum daha yıl sonu bilanço beklentisi var. Herşeyden öte ben beklentilere göre hareket etmiyorum. Umarım yanılmıyorumdur. Lütfen kimseyi etkilemek istemem. Yanlış anlaşılmasın.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Bende ayni düşünüyorum belki 2 yıl once ki zirvesini test etmek isteyebilir ama hem bu kadar enflasyona yenik düşüp hemde bu kadar haber akisinin akabinde bu yükselişin bittigine pek inanmak istemiyorum bir uzun yeşil çubuk her türlü algiyi tersine çevirir

4. Her zamanki ALLAH'tan korkmaz, kuldan utanmaz! tavırlar....

Mantıklı bir anlamı yok. Gitti devre kesti bide.
    Bilançodan sonra ( 7.11.2022) 1 ayda 9 kere devre kesici yedi.

Neyse yine hisseye sahip çıkamama olayları bence...

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. Bırakın da duzeltmesini yapsın

6. Yapıyor zaten kendisini tutamıyoruz....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

7. % 7 düşecek ne oldu şimdi? İki yılda % 20-30 kazandık diye kendimizi avuturken, yine iki yıl önceki fiyatına döndü. Hem de Siber Güvenlik Çalıştayı ana sponsoru olduğu haftada. 4 çeyrek geçen yılla aynı bile gelse, yine de yıllık hasılat geçen yıla göre uçmuş olacak. Bu düşüş neyin nesi? Bilançodan önce hemen hemen her gün gelen Gartner yorumları bile kesildi. Bu kadar tesadüfün üst üste gelme ihtimali nedir cidden?

8. Çok pis köklüyorlar pardon duzeltiyorlar...
    Verdi gazı verdi gazı sonra kestin gazı...
    Rusya bile bu kadar hızli kesmemisti gazı...

Sayfa 594/914 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •