Sayfa 120/914 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 953 - 960 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Şu unutulmamamlı ki kront siber güvenlik sattıği için çoğu iş anlaşmalari gizli tutulur.yani kaar getirecek işler sene sonu bilançoda görülecektir.aylık takası incelerseniz credit 342 bine yakın almış.alım satım arasında da 300 bine yakın alıcılar önde.takaslar kolay kolay yalan söylemez.son olarak 2.çeyrekte hiç bir şirket kafasını kaldıramadı ki krontun iç piyasada satışları artsın.iç piyasa yeni yeni sibere kayacaktır.benim içim rahat ve hedefim büyük.bekliyecegim.herkese iyi bayramlar bol kazançlar.ytd

2. 👏👏👏 eline ağzına sağlık 51 tarımdünyam...
    Son düzenleme : apogo; 01-08-2020 saat: 22:34. Sebep: Eksik paylaşım

3. Herşeyin hayırlısı... Ancak sayın Umut ve Kafkas dan teknik analizlerini okumak isterim. Nitekim 29 -30 bandı aşağı kırılır mı? Merak ediyorum. Sayın Kafkas’ın ifade ettiği Tepki yine bilançonun beklentileri karşılamaması yüzünden çok cılız kaldı. Şimdiden teşekkürler... YTD...

4. Son 1 ayda 700.000 lot yabancı takasına mal gitmiş ,esas belirleyici bu olacaktır ,hergun düzenli alım yapılıyor yabancı tarafından

5. siber güvenlik , siber güvenlik herkes siber güvenlik diyor

bakın sayın Varank az önce ne dedi ;

Varank, Bilişim Vadisi’ni, teknoloji tabanlı girişimciliğin de merkezi haline getirmek istediklerini kaydederek, “Bu amaçla 100 milyon liralık bir Girişim Sermayesi Yatırım Fonu kurulması için çalışmalara başladık.

Ulaşım, haberleşme, nesnelerin interneti, finans, siber güvenlik, robotik ve otomasyon gibi alanlardaki projeleri bu fonla birlikte değerlendirmek istiyoruz

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...20343733911552

6. Arena hissesinde Geçen sene kurban bayramından bu güne kadar olan süreci birebir yaşadım ,detaylı inceleme fırsatı olanlar icin güzel bir gösterge olacaktır ,arena hissesinde de hergun düzenli olarak yabancı hisse aldı ,belli bir lot a ulaştıklarından sonra çok hızlı yükselişi başladı ve yıllardır zarar eden arena hissesi güzel bilançolar getirmeye başladı ,kront hisse sinde aynı durum gözükmekte benim gözümde

7. covid ile gelen digitalleşmede uzaktan çalışma ,artan e-ticaret sadece değil uzaktan eğitim de güvenlik riski doğuruyor diye defalarca belirrtim daha önce

Kendisini tanımıyorum, herhade bir eğitiöm kurumu sahibi;

bakın neler söylüyor :

Pandemi dönemi yaşam boyu güvenlik farkındalığı kazanmanın ne kadar önemli olduğunu yeniden gösterdi.Bu süreçte başta internette yaşanan riskler geleceğin en riskli alanlarından birisinin siber güvenlik olduğunu gösteriyor.Uzaktan eğitim süreci bir güvenlik bilinci gerektiriyor.

https://twitter.com/OsmanOzturk28/st...21681943535616

8. covid19 sonrası dünya

https://streamable.com/16epqo

Sayfa 120/914 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •