Sayfa 895/914 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Bu da 28-79 hareketine başladığı günün bir gün öncesi
    Sayin lionness, sizin her tur yaziniz oldugunu biliyoruz. Sikinti da burada zaten.

2. Surada Jen Abla'yi merak edenler dinleyebilirler.

Ayak ustu bir ropartaj. Hazirliksiz yakalanmis Kron'un ne yaptigi ile ilgili soruya ama yine de fena cevap vermemis. Her zaman pozitif ve guleryuz sanirim basarinin anahtarlarindan.

https://www.linkedin.com/feed/update...4049398472704/

3.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Surada Jen Abla'yi merak edenler dinleyebilirler.

Ayak ustu bir ropartaj. Hazirliksiz yakalanmis Kron'un ne yaptigi ile ilgili soruya ama yine de fena cevap vermemis. Her zaman pozitif ve guleryuz sanirim basarinin anahtarlarindan.

Kron'un bu sene pazarlama stratejisi olarak channel partner'i kullanmaya basladigini soyluyor.

Sifirdan guvenlik saglamiyoruz, mevcut guvenliklere eklenti sagliyoruz, guvenligi tamamliyoruz diyor

Multitenant'i saglayan tek PAM firmasiyiz diyor. Data Masking'i vurguluyor.

Yonetimin arkasinda durmasindan bahsediyor

Yatirim tavsiyesi degildir

4. şirketi veya hisseyi her zaman pohpohlayacak halim yok , arada kötü yanlarını yazacağım elbette.

Dönemsel olarak bazen yönetimin , şirketin veya hissenin kötü yanlarını ben de yazıyorum ,SayınValentine de yazıyor , sayın Yıldız Tozu da yazıyor , sen de yazdın sinek vızıltısı olarak geçen yazında cyberar ile yazdığın yazıda.

"Twitter'da bir elemanin dedigi gibi, su ana kadar yaptigi ar-ge yatirimi, acaba hortumlama mi (tanidik sirketlerin uyduruk yazilimlarina olmadik fiyat verme gibi) diye insanin aklina gelmiyor degil. Yoksa, bu kadar mi sonucta bir sey cikmaz.

Dusunsenize, ar-ge diye sirketin satislarini tanidik sirketlere aktariyormussun.
    Sonra, 2 senede bir, hisse fiyatini dalgalandirarark 3-5 kat yatirimci sogusluyormussun.
    Hisse fiyati planina gore haber akisini sagliyor, satislarin zamanini degistiriyormussun.
    Borsa kazancli mecraymis vesselam." (bunları sen yazdın sine vızıltısı olarak.)

https://www.hisse.net/topluluk/showt...23#post6634623

eleman dediğin kişinin adı : ONUR ÇAKMAKLI ( Genel kurula katılmıştı)

Yani 1 hisseye girmişssek ve uzun vadeli bekliyorsak , hiç mi kötü yanlarını yazmayacağız mı anlamına geliyor ?

Hayır bazı dönemler vardır , hem şirket kötüdür , hem hissede soygun oluyordur. Hissede dolar bazılı 5 kat düşüş olurken şirket yönetimi neden sessiz kalıyor diye yazmak mesela

Bazı dönemler vardır şirket çok iyi performas gösteriyordur , hisseler ise tam tersi..

Veya bazı dönemler vardır , şirket çok kötüdür ama hisse çok iyi perfonmans gösteriyodur..

Şimdi soruyorum ;

Evet sayın Usta Bey efendi ya da sinek vızıltısı , nasıl yazmamı istersiniz mesela ?

Bi anlatın ben de bileyim . Belki farkında olmadan yanlış mı yazıyorum bazı şeyleri veya abartılı yazıyorum bazı şeyleri diye düşünüyorum şimdi.

Benim yanlışım nerede mesela ?

Ne yapmam gerekiyor yazılarımda neye dikkat etmem gerekiyor?

5.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    şirketi veya hisseyi her zaman pohpohlayacak halim yok , arada kötü yanlarını yazacağım elbette.

Dönemsel olarak bazen yönetimin , şirketin veya hissenin kötü yanlarını ben de yazıyorum ,SayınValentine de yazıyor , sayın Yıldız Tozu da yazıyor , sen de yazdın sinek vızıltısı olarak geçen yazında cyberar ile yazdığın yazıda.

"Twitter'da bir elemanin dedigi gibi, su ana kadar yaptigi ar-ge yatirimi, acaba hortumlama mi (tanidik sirketlerin uyduruk yazilimlarina olmadik fiyat verme gibi) diye insanin aklina gelmiyor degil. Yoksa, bu kadar mi sonucta bir sey cikmaz.

Dusunsenize, ar-ge diye sirketin satislarini tanidik sirketlere aktariyormussun.
    Sonra, 2 senede bir, hisse fiyatini dalgalandirarark 3-5 kat yatirimci sogusluyormussun.
    Hisse fiyati planina gore haber akisini sagliyor, satislarin zamanini degistiriyormussun.
    Borsa kazancli mecraymis vesselam." (bunları sen yazdın sine vızıltısı olarak.)

https://www.hisse.net/topluluk/showt...23#post6634623

eleman dediğin kişinin adı : ONUR ÇAKMAKLI ( Genel kurula katılmıştı)

Yani 1 hisseye girmişssek ve uzun vadeli bekliyorsak , hiç mi kötü yanlarını yazmayacağız mı anlamına geliyor ?

Hayır bazı dönemler vardır , hem şirket kötüdür , hem hissede soygun oluyordur. Hissede dolar bazılı 5 kat düşüş olurken şirket yönetimi neden sessiz kalıyor diye yazmak mesela

Bazı dönemler vardır şirket çok iyi performas gösteriyordur , hisseler ise tam tersi..

Veya bazı dönemler vardır , şirket çok kötüdür ama hisse çok iyi perfonmans gösteriyodur..

Şimdi soruyorum ;

Evet sayın Usta Bey efendi ya da sinek vızıltısı , nasıl yazmamı istersiniz mesela ?

Bi anlatın ben de bileyim . Belki farkında olmadan yanlış mı yazıyorum bazı şeyleri veya abartılı yazıyorum bazı şeyleri diye düşünüyorum şimdi.

Benim yanlışım nerede mesela ?

Ne yapmam gerekiyor yazılarımda neye dikkat etmem gerekiyor?
    Evet, ismini cikaramadigim icin eleman dedim, negatif bir manada degil.

Zaman ayirip sirketin toplantisina giden kisilere saygim var. Orada edindigi gozlenimleri de cekinmeden aktardi, toplantida da cekinmeden gerektiginde negatif oy verdi. Keske pozitif bir izlenim edinmis olsaydi. Ama baska seyler de maalesef benim de negatif dusuncelerimi artirdi. Halbuki acgozluluk etmeyip, borsayi birakip, sadece sirket buyumesine yogunlasilabilirdi. Biz yatirimcilar dusman degiliz, hep beraber kazanabilirdik, bakin gerektiginde elimizi tasin altina koyup sermayeyi artirdik.

3-5 milyon kazanacagim diye yuzlerce insanin psikolojisine boyle oynanmaz

6.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Surada Jen Abla'yi merak edenler dinleyebilirler.

Değerli paylaşımınız için teşekkürler Sayın Usta. Sizin bu topiğe ciddi katkınızı hatırlıyorum. Açıkçası yazmaya devam etmenizi isterdim.

Amerika'daki şirketin yarısının Jen Waltz gibi isimlere satılarak bir ortaklığa gidilmesi bence çok yerinde olurdu. Aslında bunun çoktan da yapılması gerekirdi. Tabi ordaki şirket için başka planları yoksa.

7.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Amerika temsilcimiz Jen, Kron yonetiminden cok memnun ve cok iyi desteklendigini soyluyor.

https://www.linkedin.com/feed/update...0537732505600/

ve en onemlisi

"I was invited to dinners with key decision makers in the C-Suite, and every interaction will lead to new business! " diyor.

Cok emin konusuyor yaptigi etkilesimlerin pozitif sonuc verecegine.

Ben de inaniyorum. Bu sefer de kuresel etkenler buyumemize comak sokmaz.

Çok kritik detay.

8. Yav kardeşler hepiniz yazın. Yalnız yazılan şeyler bir başkasına dair olunca sıkıntı oluyor. Bizi buraya toplayan kront hissesi. Yazdıklarımızın öznesi hisse olduğu sürece sorun yok. Diğer türlü olay kişiselleşince eminim sizin de canınız sıkılıyordur. Kiminiz grafiklerle kiminiz öngörülerinizle bu topiği besliyorsunuz. Sağ olun var olun.

Sayfa 895/914 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •