Sayfa 260/914 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    kront =sadece arge değil pazarlamaya yani marketinnge de çok para harcıyor , hatta pazarlama argeden bile fazla...
    sayın lionnes, kront pazarlama aktivitesi olarak ne yapıyor? Bilginiz var mıdır? Kron endüstriyel bir ürün satıtyor. Yani müşterisi endüstriyeldir; nihai tüketici değil. Yani; FMCG (lver, P&G, Ülker vb), perakende bankacılık, sigortacılık, dayanıklı tüketim (Arçelik, vestel, mobilyacılar vb) vb gibi inşa edeceği markalar sayıları milyonları bulan bireysel tüketiciler nezdinde olmuyor. kurumlar nezdinde bir pazarlama yapıyor, olmalı. bu segment pazarlamanın da bütçeleri büyük değildir. kron'un nihai tüketiciye pazarladığı bir ürün mü vardır acaba?

2. bu konuda tam bilgim yok ancak partnerler yoluyla kurumsal müşterilere pazarlama yapıldığını düşünüyorum

3. https://www.stendustri.com.tr/radyo-...i-h109377.html

İDA Proses Genel Müdürü Niyazi Ağaçdiken, pandemi ile birlikte siber güvenlik yazılımlarına ciddi yatırımlar yapıldığının altını çizdi.

4.  Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    sayın lionnes, kront pazarlama aktivitesi olarak ne yapıyor? Bilginiz var mıdır? Kron endüstriyel bir ürün satıtyor. Yani müşterisi endüstriyeldir; nihai tüketici değil. Yani; FMCG (lver, P&G, Ülker vb), perakende bankacılık, sigortacılık, dayanıklı tüketim (Arçelik, vestel, mobilyacılar vb) vb gibi inşa edeceği markalar sayıları milyonları bulan bireysel tüketiciler nezdinde olmuyor. kurumlar nezdinde bir pazarlama yapıyor, olmalı. bu segment pazarlamanın da bütçeleri büyük değildir. kron'un nihai tüketiciye pazarladığı bir ürün mü vardır acaba?
    Erişim güvenliği tarafında kurumsal çalışması doğrudur. ürün son tüketiciye yönelik değil ( izinler vs. bazında).
    Partnerler ve fuarlar yardımıyla şirketlere ulaşmaya çalısıyorlar benim anladığım kadarıyla.Pandemi dönemi fuarlar iptal oldu. Bunun yerine raporlar ve referanslar reklam olarak kullanıldı ki zaten mantıklı bir karar.

Bireysel tüketiciye açtıkları ürün nedir diye bakarsak yok diyebiliriz.
    Şöyle incelersek ;

Single Connect ve diğer alt yapılar Tüm Kurumsal şirketlere
    Single Monitor--- Telekom ve operatörler
    Marta AAA--- Telekom ve operatörler
    CG Logger---Telekom ve operatörler
    Quality Assurance---Telekom ve operatörler
    Secure Cloud Wi-Fi --- Telekom, kurumsallar

Şeklinde biliyorum ben. Single Connect in yapısı biraz farklı.İnce ayrıntısına girmeyelim oda 8 farklı alt yapısı var. Yine kurumsal çalışıyor.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. Bu günleri çok aramayız inşallah.

Endeks rekor kırıyor Kront efendinin başağı sallanmıyor. Temelini tekniğini geçtim 9 gündür kırmızı mum bıraktın. Rekor 12 kırıcak mısın bakalım..

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. KOBİ'ler açısından siber güvenlik dünyası hiç olmadığı kadar önemli hale geldi.

Uzaktan çalışma dönemiyle birlikte birçok şirketin siber güvenliğinde gerçekleşen değişimler hackerlerin işlerini daha da kolaylaştırıyor

https://www.sabah.com.tr/video/ekono...daklandi-video

Videonun sonunda, sunucu 31:05te.. Pandemi döneminde artan artan evden çalışma ile, gündeme gelen en çok konulardan biri de siber güvenlik diyor..
    Son düzenleme : lionnes; 16-11-2020 saat: 23:04.

7. 1. Kron, Pakistan'ın bir numaralı 4G (mobil) operatörü olan ve en büyük internet ve geniş bant servis sağlayıcısı Jazz şirketi ile Kron çözümü olan Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) için bir kontrat imzalamıştır. (Kaynak: KAP)
    ..........................................

Kron, Asya pazarına teknoloji ihraç etmeye devam ediyor

İTÜ ARI Teknokent'te faaliyet gösteren Kron, küresel pazarlarda yeni müşteriler edinmeye devam ediyor.

Kron'dan yapılan açıklamaya göre, Kron, dünyanın sayılı Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) ürünlerinden biri olan Single Connect ile de dünyaya teknoloji ihracatı yapmayı sürdürüyor.

Bu kapsamda Jazz ile anlaşan Kron, 63 milyonluk müşteri sayısıyla Pakistan'ın en büyük operatörünün network ve IT güvenliğini güçlendirip, operasyonel verimliliğini artıracak.

Hayata geçecek proje sayesinde geleneksel yöntemlerle işleyen süreçlerini otomatik hale getirecek olan Jazz, Kron'un sağladığı yüksek teknoloji yazılım çözümleriyle detaylı analiz gerektiren güvenlik süreçlerini daha etkili ve verimli biçimde yönetecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kron Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel, teknoloji yatırımlarına devam edeceklerini belirterek, "2020 yılı içerisinde ülkemizde ve küresel pazarda birçok yeni müşteri edinmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Küresel pazarlarda Jazz gibi önemli müşteriler edindikçe ürünlerimizin ileri teknoloji kabiliyetlerine olan inancımız pekişiyor ve her müşterimizde gösterdiğimiz başarı ve müşteri memnuniyeti bize güç katıyor." ifadelerini kullandı.

Yenel, Asya-Pasifik pazarında uzun süredir çalışma yürüttüklerini kaydederek, "Ürünlerimiz Pakistan'da olduğu gibi Asya-Pasifik bölgesinde de yoğun ilgi görüyor. Geçmişte yaptığımız anlaşmalarla birlikte, bugüne geldiğimizde bölgenin önde gelen telekom operatörlerinin teknoloji ihtiyaçlarına cevap verdiğimizi görüyoruz. Şirketlerin altyapı kabiliyetlerini ve verimliliklerini ileri bir noktaya taşıyarak, milyonlarca kullanıcıya kesintisiz hizmet sunmalarını sağlıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak : Anadolu Ajansı

8. Gercekte güzel haber hayırlı olsun. birde hindistana girse

Sayfa 260/914 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •