Sayfa 22/914 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 169 - 176 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Yada x aldığınız bir şirketin hisse senedinin borsada işlem gören tipte olmamasını istiyorsanız , alacağınız hisse senedine ait olan şirket ile görüşüp dışarıdan ( A GRUBU ) hisse senedi almanız gerek. Böylece aldığınız paylar borsada işlem görmez ve borsada alım satım işlemi gerçekleşmez. Sadece dışarıdan alıp satabilirsiniz. Ama siz elinizdeki mevcut hisseyi herhangi bir yatırım aracı kurumu kullanarak almışsanız ( B GRUBU ) hisse senedine sahibsiniz demektir. Bunu şirketi arayarak görüşebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Elindeki hisseleri borsada işlem görmeyen tipe dönüştürmek için spk dan ceza almanız gerekmektedir. kİŞİNİN İSTEĞİNE GÖRE BÖYLE BİR TALEP GERÇEKLEŞTİRMENİN OLACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM. Genellikle bu olay hisselerde manipülasyon yapan kişilere ceza niteliğinde yapılan bir aşamadır. Siz suçunuz ykken bana ceza verin demişsiniz resmen. Neden böyle bir isteğiniz var anlamadım doğrusu.

2. cevaplar için teşekkürler amacım çok uzun süreli bir ortak olmak 3 haneli rakamlara geldiği zaman elimden kaçırmamak, son aldığım 3 hisse senedini blokaj koymama rağmen elimden kaçırdım hedeflediğim rakamlarada geldiler ama ben asıl yükselişi kaçırmıştım ben sattıktan sonra haftalar veya aylar içinde %200 lere hatta daha yüksek rakamlara varan getiriler sağladılar bu sefer bu olmayacak blokaj koyucam orası tamam ama hedefim uzun yıllar elimde tutmak geçmiş tecrübelerin meyvesini yiyemiyoruz al sat ile kaçırıyoruz ekran takip programlarını sildim blokaj mkk kaydına girince koyucam bugün aldığım için en erken pazartesi blokaj koyulabiliyor burda endişem yok satıp elimden kaçırmayacağım içim rahat yinede mümkün olursa işlem görmeyen tipe dönüştürücem.

3. Şaşırdık mı ? Hayır???? Finansal rapor. Patinaj yapmasından belliydi??? 😜 bu sefer az aldım lütfücüm, o yüzden sinkaf yok. Dünya liginde olmak insanın hayallerini süslüyordu işte...Ama işte hayaller ve gerçekler??? 🥳.Ytd
    Son düzenleme : ironman35; 14-05-2020 saat: 18:54.

4. Yine hüsran.

5.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Yine hüsran.
    Amerika daki satislar belli bir seviye gelmedikce Kront un karliligi iyilesmez.

Amerika daki faaliyetler, dipsiz bir kuyu gibi !!!

6. Daha öncede yazmıştım. Ciddi mal dağıtıldı. Bu malların toplanması uzun zaman alacaktır. Emeklilik fonlarının yeniden topa girmesi lazım öncelikle.

Bu hisseyle ilgilenenler genelde hayal aleminde yaşıyor. Gerçekler ise çok farklı. Kront potansiyelli bir şirket ama aldığınız seviye önemli. 1 ayda 11 liradan 30 liraya gelmiş hisseyi 30 liradan alan o kadar çok kişi var ki, insan hayret ediyor.

7. yurtdışı satışlar yüzde 400 azalmış , doların bu kadar yükelmesine rağmen... bu şirket yatırımcıları bir kez olsun mutlu eden bir bilanço açıklamadı 2016 dan beri....

Sayfa 22/914 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •