Sayfa 719/914 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Açık söylemek gerekirse ben çıkmak için bekliyorum.

Bir daha da bulaşmam inşallah. O zamana kadar zaman öldürüyoruz zaten para pul oldu. Aynı paraya gayrimenkul alsaydım 3'e katlardı;

Allah tüm kront yatırımcılarının yardımcısı olsun. Millet nerelerde şeyinde ceviz kırıyor ; biz burda bekliyoruz ki adamın biri zevke gelsin diye
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Sayın ysf49 , siz de yazın arada...

Sayın Yıldız Tozu gibi ben de çıkmak için bekliyorum bir daha da bulaşmayı düşünmüyorum bu hisseye.

Ama bu hisseden de çıkana kadar da inşallah hasta olup ölmem . Çünkü bu hisse insanı ölümcül derecede psikolojisini bozup,sterese sokup ağır hasta edecebilecek kapasitede.

bunun da farkındayım artık diyorum ki çıkana kadar sabrediyim , sağlımı koruyayım ve çıktıktan sonra bi güzel sövüp bi daha asla bulaşmayayım .

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin

3.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Peki size 10M verseler , al kullan sıfırlasanda sorun değil deseler Kront a yatırır mısınız?
    Ben yatırırım gözüm kapalı...
    Almanın bana göre tammmm zamanı...
    Param olsa şu an 21,80'deki Vakıfın malını çizerim...

YTD tabii

4.  Alıntı Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazıyı Oku
    Ben yatırırım gözüm kapalı...
    Almanın bana göre tammmm zamanı...
    Param olsa şu an 21,80'deki Vakıfın malını çizerim...

YTD tabii
    ,

Sn lionnes ben zaten çıkmistim elimde çok az kaldı.yazmasamda her gün formu okurum.birakın Ülkemizi dünyada bu kadar pislik bir hisse yoktur.Gerçekten bunlar için yazdıklarinizin hepsine katılıyorum.bunlar ky yi carpmadan duramazlar.şimdi buralardan iyi bir atak yapip zirvesini geçip tekrar ky nın kucağına birakacaklar diye düşünüyorum .Adamların en karlı kazanç kalemi ky çarpmak.Ben sadece bu hissede sagligini alinterini bu hırsizlara kaptiran ky kardeşlerime üzülüyorum.Beddua etmek kisi hakediyorsa günah değilmiş.Onun için diyorum ki Lüffi Zeynep yk ve varsa tahtacisi Rabbim belanizi versin.Ky nın hiç ettiginiz alın terinde bogulun.saglıcakla kalın.ytd

6. Siz de sağlıkla kalın sayın ysf49.

7. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Haftaya enflasyon verileri açıklanıyor..

TÜİK yüzde 3-4 arası aylık enflason açıklmasını bekliyorum ( ülkede TÜİK e güvenen kimse yok)

ENAG , aylık enfasyon verisinin ise yüzde 5-6 açıklanmasının bekliyorum.

Benim hesabıma göre bazen ENAG bile az açıklıyor enfalsyonu , çünkü sokak mahhalle enflasyonu çok yüksek son ikibuçuk senedir. ENAG bile fiyat artışlarını tam hesaplıyamıyor , yada fiyat aartışlarına yetişemiyor hesaplamaya bana göre.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararının kendisi versin
    TÜİK: ''Aylık #enflasyon yüzde 3.92, yıllık enflasyon yüzde 38.21.''

ENAG: ''Aylık enflasyon yüzde 8.54, yıllık enflasyon yüzde 108.58.''

TÜİK için ne demiştim geçen hafta?

bi otomobici abimiz de TÜİK , araba fiyatları için ne diyor ...

Türkiye'nin en ucuz otomobilinin fiyatı 6 ayda %70,84 arttı.

TÜİK'e göre 6 aylık enflasyon ise %19,77 oldu.

Yorum sizin...

https://twitter.com/eozpeynirci/stat...04467976462336

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararının kendisi versin
    Son düzenleme : lionnes1; 05-07-2023 saat: 11:58.

Sayfa 719/914 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •