Sayfa 6/914 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 41 - 48 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Sn kafkas26 grafik ve yorum için teşekkürler. Ben de aşağı yukarı aynı şeyleri düşünüyorum. Hissemiz uzun vadede pırlanta ama kısa vade dusuneni genelde hep üzmüştür. 1 TL den beri burdayım. 2017 yılında 5.76 dolar seviyesini gördük. Henüz oranın bile çok altında

2.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Grafiğe baktığımızda düşüşün hem fibo 0.618 hemde trend dibinden döndüğünü görmekteyiz.
    Bir sonraki gün yani bu gün ise fibo 0.382 seviyesinin test edildiğini görüyoruz.
    Yarın yine fibo seviesi olan 0.382 nin test edileceğini düşünüyorum.
    Bundan sonraki süreçte bu seviyenin üzerinde kalıp kalmadığı gözlemlenmeli ve olası geri çekilme noktasında ise hem fibo seviyesi olan hemde trend desteği olan 0.618 seviyesi ( 19.66 ) nın altında bir kapanış yapmaması gerektiğini, bu sevieynin altında bir kapanışta hissenin yukarı çıkışlar için zorlanabileceğini ve temkinli olmaı gerektiğini düşünüyorum.
    Cuma günkü haftalık kapanışı ile beraberde bir sonraki hafta için yapılacak olan teknik analizin şimdikinden dahada önemli olduğu için hisseyi yakınen takip edeceğim ve son iki günlük oluşumlar hakkında inşallah tekrar bir değerlendirme yapacağım.
    Herkese bol kazançlar. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Hocam analizler icin cok tesekkur ederim.
    Guzel analizlerinizi ve dikkatinizi ceken uyarilarinizi her daim bekliyoruz.
    Kront ailesi ciddi anlamda birbirini bilgilendirici paylasimlar yapiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Grafiğe baktığımızda düşüşün hem fibo 0.618 hemde trend dibinden döndüğünü görmekteyiz.
    Bir sonraki gün yani bu gün ise fibo 0.382 seviyesinin test edildiğini görüyoruz.
    Bundan sonraki süreçte bu seviyenin üzerinde kalıp kalmadığı gözlemlenmeli ve olası geri çekilme noktasında ise hem fibo seviyesi olan hemde trend desteği olan 0.618 seviyesi ( 19.66 ) nın altında bir kapanış yapmaması gerektiğini, bu sevieynin altında bir kapanışta hissenin yukarı çıkışlar için zorlanabileceğini ve temkinli olmaı gerektiğini düşünüyorum.
    Cuma günkü haftalık kapanışı ile beraberde bir sonraki hafta için yapılacak olan teknik analizin şimdikinden dahada önemli olduğu için hisseyi yakınen takip edeceğim ve son iki günlük oluşumlar hakkında inşallah tekrar bir değerlendirme yapacağım.

Paylaşımlarınızı bekliyoruz Sn Kafkas...👏👏👏

4.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku

Sn kafkas 50 haftalık ortalamamız nedir müsait olduğunuzda bir göz atsanız, teşekkürler

13.23
    Sayın crs
     Alıntı Originally Posted by crs Yazıyı Oku
    Sn kafkas 50 haftalık ortalamamız nedir müsait olduğunuzda bir göz atsanız, teşekkürler

Oda şuan yaklaşık 41 tl ye denk geliyor.

Alıntı Originally Posted by cmurat Yazıyı Oku
    Sn kafkas26 grafik ve yorum için teşekkürler. Ben de aşağı yukarı aynı şeyleri düşünüyorum. Hissemiz uzun vadede pırlanta ama kısa vade dusuneni genelde hep üzmüştür. 1 TL den beri burdayım. 2017 yılında 5.76 dolar seviyesini gördük. Henüz oranın bile çok altında

Bu arada 06.05.2020 tarihinde hisseden 930 bin T.L. para çıkışı gözükmektedir. Ayrı bir detay olarak vereyim.
    Son düzenleme : kafkas26; 07-05-2020 saat: 03:07.

8. FİKİR VERİR UMARIM...

Sayfa 6/914 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •