Sayfa 19/914 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 145 - 152 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Âlem aldığım hisse yükselsin diye bakar, bende tahtacı mal mı ona bakıyorum artık.

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Günlükçüleri , kısa vadecileri dökmeye çalışıyordur ama sürpriz bir bilançoda durum terse dönebilir. Benim gözümde Kront o kadar iddialı ürünlere rağmen 2016 sonundaki cironun dolar bazlı hala gerisinde. Yani 1 arpa boyu yol alınabilmiş değil ciro açısından. TL bazlı ciro artışı bir şey ifade etmiyor çünkü ürünlerini dolar üzerinden satıyor yanlışım yoksa .

2. Eskiden kront ile ilgili bilgi almak son gelişmeler nedir diye merak gidermek için bu başlığa bakardim.mutlu olurdum .(emek verenlere tesekkurler).kront geleceğine umutla bakardim

Şimdi ise bilgilendirici paylaşımlar goremeyince moralim bozuluyor . Kront başlığının eski haline dönmesi umuduyla ...

SM-N750 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Evet kısa vade trend desteği çalıştı ve kırılım yukarı yönde gerçekleşti. Bundan sonra ne olacak? Bence bu hareketin hedefi 28,19 geçerse 30,44 civarı olabilir.
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla yatırım tavsiyesi olamaz......

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Umut hocam ben 27 gördüm.
    Tabi 28 de olur 30 da .
    Lâkin bu hisse 70 tl yi görecek bu sene inşallah.
    Geri dönecem zaten.
    Yüklü tasicam bu sefer.
    15 bin civarı.
    Gazanız mübarek olsun.
     Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Evet kısa vade trend desteği çalıştı ve kırılım yukarı yönde gerçekleşti. Bundan sonra ne olacak? Bence bu hareketin hedefi 28,19 geçerse 30,44 civarı olabilir.
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla yatırım tavsiyesi olamaz......

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Guzel6 insan, yazılacak her şey yazıldı.
    Sektöründe Turkiyede lider bence ama çöp hisse muamelesi görüyor.
    Brutten çıkınca düzelir.
     Alıntı Originally Posted by mehmetim123 Yazıyı Oku
    Eskiden kront ile ilgili bilgi almak son gelişmeler nedir diye merak gidermek için bu başlığa bakardim.mutlu olurdum .(emek verenlere tesekkurler).kront geleceğine umutla bakardim

Şimdi ise bilgilendirici paylaşımlar goremeyince moralim bozuluyor . Kront başlığının eski haline dönmesi umuduyla ...

SM-N750 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Maalesef
    Sizin dediğiniz nokta 41 tl dir ki orayı da görecek
     Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Günlükçüleri , kısa vadecileri dökmeye çalışıyordur ama sürpriz bir bilançoda durum terse dönebilir. Benim gözümde Kront o kadar iddialı ürünlere rağmen 2016 sonundaki cironun dolar bazlı hala gerisinde. Yani 1 arpa boyu yol alınabilmiş değil ciro açısından. TL bazlı ciro artışı bir şey ifade etmiyor çünkü ürünlerini dolar üzerinden satıyor yanlışım yoksa .

7. Slm eski ortaklar ben 22 den vedalasmistim sonra 12 düştü elim ardyz gitti .Kronta döneyim dedim o zamanlar ama ardyz ile takip ediyorum.Kront çok güçlü duruyor biraz yarın gelmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. 15 bin derken lotsa iyi paraysa bosyere gelme
     Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Umut hocam ben 27 gördüm.
    Tabi 28 de olur 30 da .
    Lâkin bu hisse 70 tl yi görecek bu sene inşallah.
    Geri dönecem zaten.
    Yüklü tasicam bu sefer.
    15 bin civarı.
    Gazanız mübarek olsun.

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 19/914 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •