Sayfa 452/914 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Bir de bu Krontech uzerinden yapilan satislardaki ciddi artis ne kaynakli acaba. Malum Krontech satislari 8.3 milyon liradan 25.6 milyon liraya cikti. 30 milyon liralik pazarlama masrafimizin 18 milyonu da Krontech uzerinden.

Eger mevcut yurtdisi satislarimizi Krontech'e kaydirma yoksa, bu satislar Amerika bazli ise, Rusya sirketlerine yapilan satislarin cirosu, bir sikinti durumunda, zaten bizi yipratacak kadar buyuk degil demektir.

Yatirim tavsiyesi degildir

2. Bilinen rusyaya satış yok denecek kadar az neyin muhasebesi dönüyor anlayamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    Bilinen rusyaya satış yok denecek kadar az neyin muhasebesi dönüyor anlayamadım.
    Nereden biliyorsunuz yok denecek kadar az oldugunu?

Musteri sayisi ve Rusya cirosu ile direk dogru oranti kurulamaz ama Kron websitesindeki 27 partnerdan 7 tanesi Rusya IT sirketi.

Gelecek ay genel kurul var. Keske gonullu birileri olsa, yol masrafina yardimci olsak, bizim sorularimiza da cevaplar alabilsek. Malum 13 ay oldu tek KAP haberi dusmedi.

Benim elektronik imza girisimim oldu ama buradan gercekten cok zahmetli bir is..konsolusluktan apostil islemi yapiyorsun, kargolar, vs. 1 kez kullanmak icin girilecek zahmet degil.(yurtdisinda yasayanlar icin bu, yurtici daha kolay)

4.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Nereden biliyorsunuz yok denecek kadar az oldugunu?

Musteri sayisi ve Rusya cirosu ile direk dogru oranti kurulamaz ama Kron websitesindeki 27 partnerdan 7 tanesi Rusya IT sirketi.

Gelecek ay genel kurul var. Keske gonullu birileri olsa, yol masrafina yardimci olsak, bizim sorularimiza da cevaplar alabilsek. Malum 13 ay oldu tek KAP haberi dusmedi.

Benim elektronik imza girisimim oldu ama buradan gercekten cok zahmetli bir is..konsolusluktan apostil islemi yapiyorsun, kargolar, vs. 1 kez kullanmak icin girilecek zahmet degil.(yurtdisinda yasayanlar icin bu, yurtici daha kolay)

Ben istanbulda olacağım bir aksilik olmaz ise katılmayı düşünüyorum. Sorularınız olur ise iletebilirim.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetim123 Yazıyı Oku
    Ben istanbulda olacağım bir aksilik olmaz ise katılmayı düşünüyorum. Sorularınız olur ise iletebilirim.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Super. Genel kurula yakin size ozelden yazarim sorularimi toparlayip. Bir kisminin o zamana kadar aydinlatilacagini umit ediyorum.

6. soru sorsanız ne olurr..

5 senedir sorulan sorulara hayal satıldı..

yine hayal satılır işte bu kadar basit..

tam bir başarıszlık ve hayalperest hali

7. Spek bey, kontrolmatikte keyif çayı içiyorum şu an ..

gel sana da çay kahve ikram edeyim

8. Kron'un Kurumsal Satis Muduru Umit Celik'in yarim saatlik sohbet nevinden bir roportaji var

https://www.youtube.com/watch?v=5Sie-XX-37k

Kuruma katilali 5 ay olmasina ragmen cok hizli bir sekilde konulara vakif olmus. Cok da umitli gordum ben. Tabi 2-3 kez daha izleyecegim.

Bu arada 27 partner demistim ama yanlis saymisim, 26 partner varmis sitede.

Rusya'daki sikintilara deginmedi ama onceki yillarda Arap Bahari zamani benzer sikintilar oldugunda, B planina hizlica gecildigini soyledi. Bir de yumurtalari tek sepete koymamadan bahsetti.

Sayfa 452/914 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •