Sayfa 52/914 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by parc Yazıyı Oku
    Kap linki verir misin? Değerli bir haber, ama Bunun kap degeri yokki kapta olsun

Ben matriksten alıp paylaşmıştım.

2. Gün-hafta-ay kapanışı..

3. Haftalık USD bazlı grafik:
    Düşeni kırmış, geri gelip onayını almış ve yoluna devam ediyor. Bu kadar net.....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Günlük USD bazlı grafik:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ironman35 Yazıyı Oku
    Kap Haberi?😊 iş anlaşması olaydı keşke!!! Geçmiş deneyimlerimizden biliyoruz ki çeyreğe yansıyan şey iş anlaşmaları!!!ytd
    başarı paranın peşinden koşmaz ama para başarının peşinden koşar koşmak zorundadır dere aşağı akan su gibi akıp yolunu bulmak zorundadır önünü kesersin göl olur daha yukarıdan akar bu sebep ile ben bu tür haberlerin gelmesini daha çok isterim bence bu şekilde bir haber çarpı 10 müşteri demek önümüzdeki 24 ay için ama bir iş anlaşması sadece bir iş anlaşmasıdır. başarı istiyorum ben bu şirketin başarılı yolun başında olduğunu düşündüğüm için aldım yoksa şu anki bilançoya bakıp twitterda bu hisseyi operasyon yapılan diğer bilişimlere benzetenler gibi uzaktan bakardım ne zaman düşecek diye.

6. genelde forum izlerim pek az yazarım ama bunu yazmadan gecemeyeceğim,

teknoloji sektoru almış başını gidiyor, 1.8 milyar doları oyun geliştirici bir türk firmaya bir anda basabiliyorlarsa bu pazarda oyun geliştirici guvenlikci vs herkese gelecek var demektir

https://www.dunya.com/sirketler/amer...-haberi-471637

boyle bakınca krontun ne kadar ucuz olduğu görülüyor

abd de borsaları sadece 6 şirket taşıyor, FAAANM (facebook, amazon, alphabet, apple, netflix, microsfot) bunları endekslerden çıkar abd endeksleri hala sürünüyor aslında.

bir oyun geliştiri firmanın değeri 1.8 milyar dolar(100 kusur çalışan)

koskoca tofaş binlerce çalışan piyasa değeri 1.6 milyar dolar

adalet değil bu ama gerçek

ben kron hisselerini 2-3 yıla 10-15 dolar arasına bekliyorum, bugun bu satın alma haberini görnce iyice bu yonde dusunmeye basladım, ve paylaşmak istedim.

bu devran dönmezse eğer.

7. GÜNÜN GÜZEL KAPANAN SONU..

8. Malı kaptıran çok galiba. YTD.

Sayfa 52/914 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •