Sayfa 63/914 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 497 - 504 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. gene mi geçmiş olsun (:
     Alıntı Originally Posted by ironman35 Yazıyı Oku
    Bilişimin ırzına geçiyorlar hergün. Yaratılan algı bitti. Saman alevlerine devam. Çıkacakmış gibi yapıp kucağa vermeler. Birkaç soytarı da yaktı milleti twitler de... Aldıysam sabredeceğim, benim kendime öğütüm.... ytd
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 👏👏👏👏👏 elektrik dağıtım şirketleri siber güvenlik icin single connect i seçti

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaber...ih-etti/657819

3. Elektrik şirketleri siber güvenlikte single connect le anlaşmış 👏👏👏

Biz grafik attığımızda ve o grafiğe kendi fikirleeimizi sunup , altınada Kocaman Y.T.D dememize rağmen , sen kıl olacak ve eleştireceksin sonra kendi aklına gelenleri burada " şöyle olabilir mi? Bu olabilirmi " diye meydanda yazacaksınız öyle mi?
    Grafik atan adam ile senin şu paylaştıkların arasında ne fark var soruyorum?
    Her ikiside fikir değilmidir?
    Hissenin tüm hareketlerini bilmeme rağmen beni suç işliyor diye sürekli şikayet ederek, üzerimden algı yaparak ya yok etmeye yada susturmaya çalışan kişinin aklına takılanlar a bak hele?
    Vay be valla iyiymiş böyle.
    Karşıdakini sustur kendi fikirlerini söyle.
    Hoş hiç bir şeye faydası yok benim nezdimde ama.
     Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Yeni satış anlaşması imzalanmış: https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaber...ih-etti/657819

Enerji sektörüne ait buradaki şirketlerin bazılarını daha önceki müşteri listesinden hatırlıyorum, mesela BEDAŞ ve ÇEDAŞ. Sanki tedarik şirketlerine, görevli tedarik şirketleri eklenmiş gibi.

Geçen hafta linkedin'deki bir yazıda, bu satışların ipucu verilmişti: Siz farkında olmasanız da biz, milyonlarca eve ulaşan enerji sektörünü destekleyen çözümlerimizle aslında hep yanınızdayız ifadelerine yer verilmişti. 3 sene önce hatırlarsanız, enerji sektörüne ne zaman gireceğiz filan diyorduk.

Bugünkü bu ilandan yapılabilecek bir kaç çıkarım var (isabetli olmayabilir)

1- Böyle bir satış haberi uzun süredir duymuyorduk. Bir kısmı zaten müşterilerimiz arasında olan şirketlere ait böyle bir haberi neden yayınlarlar-- ki çok daha büyük satışları yayınlamadıklarını biliyoruz. Acaba artık haber dönemi gelmiş olabilir mi?

2- Cengiz Holding ve Koloğlu Holding çok büyük şirketler, enerji alanı dışında da çok şirketleri var. Tedarik şirketlerinden sonra, görevli tedarik şirketlerine satış yaptıysak, kim bilir belki ileride diğer şirketleri de satın almalarda bulunabilir mi.

3- Mete Sansal'ın bu satışı Covid süreci ile ilişkilendirmesi önemli. Yani acaba Covid nedeniyle, uzaktan çalışmanın artmasından dolayı, şirketler güvenliği daha ön plana almış ya da zaten planlarında olan güvenlik planlarını hızlandırmış, öne çekmiş olabilirler mi..

Yazdıklarım, kafamdaki soru işaretleri, bize net olmayan durumlar. Her ne olursa olsun, her küçük satış, damlaya damlaya göl olur, yeni bir referans olur, zararı olmaz, güzeldir.

Ama yatırım tavsiyesi değildir, zira zaten bunlar önceden fiyatlanmış ya da hisse önceden primlenmiş olabilir.. Olayları değerlendirirken tek bir haberle değil, onlarca açıdan değerlendirmek lazım.
    SM-J260F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kron içi demedim üstadım. Bilişim sektöründe dediğim. Sayın Usta güzel bir haber paylaştı. Umarım hisseye yansımaları olur. Ytd

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    22.80 ile düzeltme tamamlandı.
    Bundan sonra yön yukarı.
    28 tl üzeri çıkışlar göreceğiz
    .
    Gazamız mübarek olsun.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir!

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Biz grafik attığımızda ve o grafiğe kendi fikirleeimizi sunup , altınada Kocaman Y.T.D dememize rağmen , sen kıl olacak ve eleştireceksin sonra kendi aklına gelenleri burada " şöyle olabilir mi? Bu olabilirmi " diye meydanda yazacaksınız öyle mi?
    Grafik atan adam ile senin şu paylaştıkların arasında ne fark var soruyorum?
    Her ikiside fikir değilmidir?
    Hissenin tüm hareketlerini bilmeme rağmen beni suç işliyor diye sürekli şikayet ederek, üzerimden algı yaparak ya yok etmeye yada susturmaya çalışan kişinin aklına takılanlar a bak hele?
    Vay be valla iyiymiş böyle.
    Karşıdakini sustur kendi fikirlerini söyle.
    Hoş hiç bir şeye faydası yok benim nezdimde ama.

Öyle değil işte: Ben ihtimalleri sıralıyorum, sen şu şu olacak diyorsun (kırmızı ifadeler). Bunu ayırt edemiyorsan, benim sana cevap yazmamın bundan sonra bir anlamı yok.

Kesinlik taşımayan ifadelerle derdini anlatsan, benim açımdan sorun kalkar, senin için de risk kalkar. Çok zor bir şey değil.

7.  Alıntı Originally Posted by Gucan Yazıyı Oku
    elektrik dağıtım şirketleri siber güvenlik icin single connect i seçti

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaber...ih-etti/657819
    Bu haber kap ta yok. Kron bunu nerede açıklamış.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaş sen bir haber paylaşıp, daha önceden okuyup kafana takılanları sıraladın mı kront ile ilgili?
    Evet.
    Haber kime ait?
    Şirkete!
    Peki grafiği ben mi yapıyorum, yoksa yatırımcımı?
    Elbette yatırımcı!
    Sen haberi okuyup fikirlerini sunuyorsun, ben grafiği okuyup fikirlerimi sunuyorum.
    Senin sunduğun fikirlerin olmama ihtimali var mı?
    Bence yok!
    Peki benim yorumladığım grafiğin olmamama ihtimali var mı peki?
    Yine yok.
    Yani ikimizde aslında varsayımlardan bahsediyoruz.
    Haa
    Sen diyorsun ki kesin konuşuyorsun!
    Evet ama her zaman her hissede değil!
    Kaldı ki ben kront için teknik analiz paylaşırken taktir edersin ki hiç yanilmadım.
    Mesela geçmiş formda sayın umut ile tartıştım!
    Neden?
    Hisse 33 tl yi gördükten sonra bile iyimser davrandı bende buna kızdım.
    Çünkü teknik o kadar kolay bır bir sey değildir.
    Burada yorum yapıyorsak az çok bir şey biliyoruz.
    Onun iyimser olduğu yerde 20 tl diyen biriyim!
    Şimdi ister uzun ister orta ister kısa vadeci yatırımcı olsun; en azından 30 tl de satıp 22 den alsa daha iyi olmazmıydı?
    Tabiki daha iyi olurdu.
    Kimin hangi vadede bu hisseyi taşıdığının asla bir önemi yok.
    Ben kendim esnafim!
    Ve benim nezdimde " bir mal alınırken kâr edilir! "
     Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Öyle değil işte: Ben ihtimalleri sıralıyorum, sen şu şu olacak diyorsun (kırmızı ifadeler). Bunu ayırt edemiyorsan, benim sana cevap yazmamın bundan sonra bir anlamı yok.

Kesinlik taşımayan ifadelerle derdini anlatsan, benim açımdan sorun kalkar, senin için de risk kalkar. Çok zor bir şey değil.

Sayfa 63/914 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •